Jak odnaučit, aby dítě nestrkalo věci do pusy?

evikmiluna8
27. lis 2018

Ahoj sem už dost zoufalá syn 3 roky pořad něco do pusi zákazy nepomáhaj ignorace nepomaha ani po dobrým ani po Zlím mate některá s tím lzkusenosti teď dokonce i olizuje pořad něco venku no proste všude vím ze to děla i schválně jen nevím jak ho to odnaucit
Mate stim některá zkusenosti

konidana
27. lis 2018

@evikmiluna8 mam tu zkusenost, ze to moc nejde. Leda by tříletý chodil venku furt za ruku. Doma bych plizovani cehokoli moc neresila, nebezpecne a nevhodne veci uklidit z dosahu nebo zamykat. Na piskovisti taky holt asi nic neděláte. Moje dcera davala do pusy uplne vsechno cca do 2 let ale v zime sníh jedla furt. 6 , 7,8 let a proste jsem ji nedpkazala vysvetlit a presvedcit,ze alespon ve meste a u silnice ten snih fakt nema jist😝

konidana
27. lis 2018

@evikmiluna8 olizovani oken ve vlaku to taky znám. Dělaly to obě moje děti. Urcite tak do 4 , 5 let.

ariadna12
27. lis 2018

Deti jsou svehlave a houzevnate😀. U nas pomaha na zacatku hodne zarvat NE (pak postupne durazne rikat ne) a pak vysvetlovat, ze ne ne ne, to se nepapa, podej mi to.

sinysov
27. lis 2018

Ahoj moje malá bude mít 2 roky , a taky stále něco olizuje jak venku, doma, na návštěvě všude kde se dá 😄 nepomáhá nic, ještě když ji říkám '"Ne, nesmíš "' ještě na truc to dělá, a má s toho srandu....

evikmiluna8
autor
28. lis 2018

Jj na truc nebo aby vyhrotil situaci 😀 tak snad to časem nebude delat