• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu ještě někdo, kdo ve 12 měsících neleze a nesedí?

30. srpna 2016 
autor
ahoj holky, po dlouhé době jsem se dostala na MK a pořádně si přečetla vaše příspěvky. Jsem ráda, že v tom s malou nejsem sama!!!!!!!!!!!!!! Už mi připadlo, že svad všichni kolem lezou, chodí, stojí... Stále nelezeme a nesedíme. Když chce - tak na kolínka vyleze, jenže ona spíš nechce :grinning: Jak píše peta79 - malá je hodně šikovná v jemné motorice..... ale tak hrubá pokulhává. Někdy to možná řeším až moc :frowning2:
13. srp 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dočkala, Natálka pár dní před prvníma narozeninama začala lézt, sice to stále kombinuje s plazením , ale lezeme. Mám obrovskou radost. :slight_smile: .
16. srp 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@paja.83 maličká závist :o)) ale jinak gratulujeme!!!!!!!!!! A předcházelo tomu něco nebo prostě jednou z ničeho nic lezla. díky
17. srp 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to asi tři týdny co začala jít na kolínka, napřed jen v postýlce, pak začala i na koberci, ale to třeba jen 2x, 3x za den a ze začátku měla vystrčenou prcku a hlavou ryla v zemi, asi za dva týdny si začala ke všem hračkám sedat na paty, ke všemu se přitahovat a až teď poslední asi tři dny jsem si všimla, že se snaží posunovat, ze začátku jen o malinkej kousek a včera už lezla celkem pěkně, ale když se potřebuje někam rychle dostat, lehne na břicho a plazí se, ještě to bude asi chvíli trvat, než se pořádně rozleze. Nám všechno trvá dlouho, když se začala plazit, tak taky ze začátku jen o kousek a ještě u toho řvala, trvalo asi tři týdny, než začala pořádně. Všichni mi říkali, že když se dlouho nic neděje, tak to pak přijde všechno třeba během dvou třech týdnů, ale to se u nás nekoná, ještě si sama ani nesedne a na kolínkách už je celkem dlouho. :slight_smile:
17. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já se přidávám...malé je dnes rok,malá jen sedí a vubec neleze neplazí se nic,tak nás mudr.poslala na Neurologii a tam po domluvě rehabilitace. Prý muže mít vadu. Tak mám z toho strach :cry:
12. črc 2016 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, budeme mít rok a neplazí se, neleze.Snazi se sedat, ale přes břicho. Chodíme na rehabilitace a moc to pomáhá.Dělá pokroky a snad to dožene, jsem u toho nervózní.Po neurologických stránce je o.k.
13. črc 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicka25nicol jak to dopadlo?
30. srp 2016 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek