• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jesle v Praze, kolik zhruba stojí?

18. března 2015 
Ahoj holky, mám možnost nastoupit místo kamarádky zpátky do práce, ale na podstatně placenější a zajímavější místo, ale než si dám meetikng se šéfkou, tak bych potřebovala vědět, kolik zruba stojí v Praze jesle? A jaká je šance, že se ještě někam od září podaří prcka upíchnout? A poslední otázečka – dávaly jste 18ti měsíční dítko do jeslí? Jak to snášelo??
Díky moc
19. dub 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime chce to zjistit u konkrétních jeslí, petr chodil jednou týdně v Praze 4 a tam to bylo tak, že kdo byl z P4 a nebo tam měl živnost, platil 4 000,-, kdo nebyl z MČ, platil 10 000,-.. Bez stravného. A byly to, resp. jsou to státní jesle, zdravotnické zařízení:frowning2:.
19. dub 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
MŠ Korálek..mají i jesle..soukromá školka a jesle a finančně taky vcelku OK..
19. dub 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime my dávali v 18 ti měsících a nesnášel to nejlíp. Ale v jesličkách mají většinou aklimatizační program. Prcek chodil tak jednou týdně na dopoledne a bylo to formou permanentek. Za deset návštěv jsme platili 5500 + svačinky a obědy cca 100 Kč na den. Nevýhoda těch permanentek byla v tom, že platili při návštěvě jednou týdně jen 12 týdnů a pak to propadlo. Ale bylo možné v těch 12 týdnech jít i několikrát týdně, což mě osobně bylo k ničemu, protože jsem potřebovala být v práci pouze jednou týdně. Tyto jesličky jsou na Praze 8. Chtěli jsme začít chodit od září a už někdy v červnu jsme museli zaplatit vratnou kauci, aby nám drželi místo.
19. dub 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav a jméno těch jeslí?
20. dub 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berenika39 tyjo tak to je teda hodně velkej rozdíl
20. dub 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime hm, o jesle je zájem, prostě toho využívají. bohužel.
20. dub 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud se jedná o jesle rabasova,tak ty jsou prý teď přednostně pro úředníky z mč praha 4 co teď sídlí na Budějovické. Dostat dítě do jeslí je opravdu kumšt, asi bych hledala v těch soukromích.Prý jsou v celé praze momentálně troje státní jesle a praskají ve švech. Netuším jak je to jidne v ČR.
20. dub 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím jak jesle, ale sháněla jsem se po soukromé školce a chtějí toto:
na dopolene na celý den
docházka 7.30 - 12.30 7.30 - 17.30
1x týdně 4.150,-Kč (83,-Kč/h) 5.150,-Kč (52,-Kč/h) 3 měsíce
2x týdně 3.850,-Kč (77,-Kč/h) 4.850,-Kč (49,-Kč/h) 2 měsíce
3-4x týdně 3.500,-Kč (70,-Kč/h) 4.500,-Kč (45,-Kč/h) 1 měsíc
denní 3.000,-Kč (60,-Kč/h) 4.000,-Kč (40,-Kč/h) 2 týdny
Uvedené ceny jsou za jednu permanentku = 10 návštěv.
to jsem málem spadla
20. dub 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkax dej si do vyhledávače školka Čertův Vršek. Přeju hodně štěstí při hledání.
21. dub 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime zkus jesle v městké části kde bydlíte zavolat...oni se jim někdy místa uvolní průběžně. V sokromých školkách asi místa budou. Cena v soukromých okolo 10-15tis za měsíc. Ale mají to většinou hodně rozdělené podle docházky (1x-5x týdně , dopoledne , celý den...).
21. dub 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adelkav Děkuju podívám se
25. dub 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brisalek Ano hledám v soukromých a na praze 4, našla jsem rodinné centrum Honzík, znáte někdo holky?chodí tam některé z vašich dětí?
25. dub 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime kolegyně má dceru v soukromé někde mezi Pankrácem a Budějovickou. Je tam spokojená, ale je to hodně drahé. Mají to nějak rozdělené pro ty mladší než dva roky a myslím, že snad až 18 tis za chození každý den...Ale nevím jak se jmenuje a nevím ty ceny přesně, ale zeptám se azítra napíšu.
25. dub 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime teď jsme na to koukala na jejich stránky a myslím, že je to ono, ale radši se zeptám:slight_smile:
25. dub 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brisalek Jo určitě a dejte mi vědět děkuju moc
26. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime tak jsem měla pravdu dcera kolegyně tam chodí od asi 15 měsíců a jsou moc spokojené. Chodí teda dost nepravidelně (často je nemocná), ale hned od začátku ji tam 2x týdně nechávala celý den a malé se tam moc líbí a kolegyně jen a jen chválí. Ale musím říct, že její dcerka je hodně "spoůečenská", když jí sem vzala do kanceláře tak jí vů§bec nevadí, že mamina odejde a ona tady zůstane chvíli sama s cizím člověkem....To naše malá by se zbláznila v tom věku :slight_smile: a držela by se mě za nohu jako klíště, ale ona je fakt zase extrém v mamánkoství, takže nemám moc přehled co je norma:slight_smile:
26. dub 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brisalek Tak to jste mě potěšila-děkuju, asi ho tam šoupnu, je taky společenskej typ :slight_smile:
27. dub 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime omlouvám se předem za případnou nevyžádanou informaci, ale pokud se ještě stále rozhodujete ohledně jesliček, nabízím Vám možnost domácího hlídání dětiček ve školičce Korálek v Krči. Základní cena 4000,- za měsíc, začínáme na 40,- Kč za hodinu. Individuální dohoda možná. Budu ráda, pokud nás kontaktujete.
12. čer 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuju za info, ale nakonec jsme se rozhodli pro Centrum Honzík, mají tam teď dny otevřených dveří, tak jsme se byli podívat, mají to tam krásně zařízené a hlavně mají i cenovou akci na docházku
12. čer 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael Nemáte nějaké net stránky? Nemůžu to na netu najít. Děkuju
19. čer 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkax dobrý den, zatím jsme stránky nedělali, nepotřebovali jsme je :slight_smile: fungujeme spíše na doporučení známých :wink: Máme ale profil na FB, tady na koníkovi jsem ho zrovna 15. tého zrušila, nechceme totiž být "masové" zařízení, ale i díky cenám spíš fungujeme jako výpomoc pro maminky co musí do práce a nemají peněz nazbyt. Ono vydělávat jen na školku za 10tis měsíčně se nevyplatí, znám to z vlastní zkušenosti :wink: pošlu Vám ještě info do IP, může se stát, že to tady admini stopnou, že je to nabídka profesionála...
19. čer 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je odkaz https://www.facebook.com/SkolickaKoralek/info , v detailu pak najdete i ceny
19. čer 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tedy neměli problém s Jeslemi Rabasova na Praze 4, a to nejsem zaměstnanec MČ :wink: Podali jsme si klasicky přihlášku - dle rady paní ředitelky "kdo dřív přijde, ten dřív mele" a byli jsme přijatí bez problémů. Dcera je začala navštěvovat, když jí byly dva roky a 3 měsíce a je naprosto spokojená. Hodně se jim tam věnují. Školné je 4.000 Kč měsíčně a 40 Kč stravné na den. Je v tom snídaně, dvě svačiny, oběd a pití na celý den. Dokonce i teď mají volná místa v Jeslích Kotorská na Pankráci za stejných podmínek.
7. lis 2013 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. lis 2013 ve 23:01 • janiart
Prazske mamicky, nejake doporucenia na sukromnu skolku najlepsie Praha 1 /prip. 2 a 3/. Dnes som bola na Prahe 1 a celkom fajn. Aj skolka, stravovanie super, vsetko cerstve, same ovocie a zelenina.../kde sa hrabe Danielova strava v jeho statnej skolke :frowning2: / Negativnum je ale to ze to nema ziadnu zahradku, ale zase nemozem od centra Prahy ocakavat kvality lesnych skolok. Tie su bohuzial zas strasne od ruky. Vsetko ma svoje pre a proti. Ale rozmyslam ze obeham i nejake dalsie nech neberem prve co dojde, pripadne uvitam referencie.
18. bře 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
3. bře 2016 ve 12:46 • katka.stran
Tvůj příspěvek