• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jídelníček (množství jídla) u dvouletého dítěte

25. února 2017 
@zaneta87 Na tohle mi fungovalo přidávat postupně malé množství. Třeba jogurt jsem mixovala s ovocnou dření. Teď jim do jogurtu nalámu piškot (150 g jogurtu a 1 piškot na hodně kousků :grinning: ). Možná asi zkus omezovat sladké... Od termixu nebo bobíku si nech obal a pak do něj dej doma vyrobený bobík... Kolikrát jde prckům jen o balení než o obsah :sweat_smile:
3. říj 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je to jsem zkoušela už tolikrát:slight_smile: ten muj hajzlíček je vyčůraný:slight_smile: tímhle ho neoblafnu:slight_smile:
3. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta87 Tak v tom případě bych byla asi drsná a termix i bobíka bych mu sebrala úplně, aby si na tyto sladkosti odvykl :sweat_smile:
3. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže on je schopný mi klidně 4 dny nejíst
3. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta87 nějaké zlepšení u Vás s jídlem?

U nás taky docela boj, ale jak tu tak čtu, asi je to normální, někdy sní k obědu 250g jídla, jindy do toho ďoubne a nesní nic. Jen mě fascinuje, jak tu skoro každá maminka dává k obědu polévku i hlavní jídlo. A co se týče mlíka, to syn tedy taky nemá, ani UM ani jiné.
10. led 2014 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marjama ahoj, mě se teda taky zdá že toho sníte dost.... co papáme my : snídaně kolem 9h a to sní 150g bílého jogurtu + do toho půlku přesnídávky, pak má kolem 11.30 banána nebo nějaký ovoce, pak následuje 13.30 spánek většinou do 15h pak oběd a to sní třeba i 1a1/2 plátku knedlíku s omáčkou a pak už kolem 18-18.30 večeře a to jí dávám ze 150ml vody mlíko a pak až zase ráno snídani - myslím že toho moc nesní a přitom není žádný hubenour..... má 88cm a 11,6kg 18.8. nám budou 2 roky
10. črc 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Prosím o radu.Syn má 21 měsícu a už asi od 12 mesicu nepije Nutrilon na ktery byl zvyklý,zkoušeli jsme všechny možné mlíka a nic.Přestal jíst i jogurty,jediné co z mléčných výrobku sní,je plátkový sýr Lipánek,někdy Cottage a nebo Lučinu.Připište prosím co vařit jako hlavní jídlo,už mi dochází fantazie.Díky :unamused:
10. čer 2015 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me zarazi kolik z vas 2 letakum jeste dava tolik mleka denně...ja to radsi resim (vápník)jogurtama a pak mákem (jahlove sisky, bramborove sisky apod). Ale k tématu. Rano delam docela casto smoothie (spenat, banan, chia seminka, co je sezonni, kdyztak dosladim javoráčem) a dam to do ty refil kapsičky aby to nebylo vsude, nebo klasika chleba maslo med, sunka kruti, a dost casto delam kaše pohankovou, ovesnou se susenym ovocem. A miluje vajicka, kdyz je delam nam udelam i jemu, a o vikendu neprezijem bez palacinek, ty delam celozrnny spaldovy (mouka v lidlu, doporucuju!!!). Obed polivka (rajcatova, zeleninova) a potom maso(kruta, ryba, hovezi, kralik) s prilohama. Svacina jogurt ovoce a vecere jak kdy- kaše spaldova krupice, chleba, zbytek obeda jasnačka. Pije vodu s troskou jableč. Dzusu, v noci jen vodu, nebo rano caj. Jí všeho docela hodně,
Ale je to motorová myš tak to vyběhá :slight_smile::slight_smile: je mu 2 roky 3 mesice a ma cca 13,5 kilo.
25. únor v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek