Kolikrát se vám budí 3měsíční miminko za noc na krmení?

mamkazvysociny
20. bře 2015

Ahoj holky,mám 3měsíčního kluka.Budí se mi skoro každé dvě hodiny na kojení přes noc.Uspím ho o půl 8,ještě tak dvakrát se musím do ložnice vrátit než opravdu usne.Prostě je asi závislej na tom že má v puse bradavku když usíná.Dřív vydržel i 5h spát ale poslední 2-3týdny je to takhle.Vstává v 6.Já už jsem celkem dost unavená a nevyspaná a moc nevím co si počít.Připadá mi že se nebudí hlady ale prostě chce ožužlávat prso,asi.Dudlík nechce,snažila jsem se ale plive ho.
je v zavince ale v noci sebou celkem háže.Ale bez zavinky si zase strká ruce do očí a budí se taky.jak to děláte vy?
pořád všude čtu,jak by se měl naučit usínat sám v postýlce,ale připadá mi na to ještě malý.Hlavně když spí v zavince a nemůže si ocumlávat ani pěstičku,když už nechce dudlat.

la_bru
26. dub 2015

Moje 3mesicni holcicka usina na noc pokazde u prsu v nasi posteli, kde spi celou noc (od cca 20:30 do 8-9 h). Ted ji kojim tak 2x za noc, ale pred 2 tydny mela asi rustovy spurt a budila se take co 2 hodiny. Vyhodou ale je, ze se jen otocim na bok, rozepnu pyzamo a dam ji pit a neproberu se ja ani ona. Zkuste si miminko vzit na noc k sobe do postele - kdyz vas uciti, treba nebude mit potrebu budit se tak casto a bude spinkat klidneji

ninive211
26. dub 2015

V tomto období (resp o trochu později - asi 3,5 -5 měsíců) jsme taky měli období, kdy najednou se dcera v noci budila někdy i co 2 hodiny, občas jsem kojila i 4x. Dřív vydržela na noční kojení aspoň do dvou a někdy i do čtyř a najednou se budila už před půlnocí či dokonce před jedenáctou (přitom večer kojím vždy z obou prsou a mléka mám celkem dost). Naštěstí se to zase upravilo a budí se většinou jen 1x, dokonce za poslední týden se 2x vzbudila až k ránu, Spát chodí +- v 8, je jí 6,5 měsíce.

ayscha999
14. kvě 2015

hojky ... můj synek se budí jednou nebo dvakrát za noc, ale nekojím, pije z lahle moje mlého. Usíná sám ... večer ho nakrmeného a přebaleného dám do postýlky a už je chodím dávat dudlíčka pohladit aby věděl že tam jsem. první dcerku jsem to také učila od novorozence ... žádné uspávání na prsu nebo chování nebo nošení ... malá se pak naučila usínat pěkně sama a dodnes jsem za to ráda 🙂