Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
ninive211
17. bře 2020
Zobraz celou zprávu
ninive211
15. bře 2020
#smichemprotipanice
A tenhle už tu byl? :joy:
Zobraz celou zprávu
ninive211
14. bře 2020 Čtené 39x
Čti celý článek
ninive211
10. bře 2020
Od zítřka se ruší výuka na základnich a středních školách, na MŠ se to nevztahuje, ale Elenku i tak stahuju ze školky. Do práce nechodím, není to problém.
Zobraz celou zprávu
ninive211
9. bře 2020
#test_yvesrocher
Dva týdny testování kosmetiky Yves Rocher jsou u konce, za pár dní přibude podrobnější recenze. Nicméně již teď mohu napsat, že jsem ráda, že jsem našla kosmetiku bez kompromisů - anti age kosmetiku, která zároveň vyhovuje i problematické pleti se sklony k akné, typické spíš pro "náctileté či "dvacítky". Za 2 týdny používání jeden jediný nový pupínek (teď ke konci testování) a ten je spíš důsledkem horší životosprávy na dovolené na horách (alkohol, sladké, slané...) + možná trochu odbyté čištění pleti. Pleť je na dotek hladší a zpevněnější. Takže za mně OK:thumbsup:
Zobraz celou zprávu
ninive211
Zpráva byla změněna 7. bře 2020
#test_yvesrocher
Od čtvrtka jsme na horách a testovací sada YR se mnou samozřejmě cestuje :blush: Ne tedy v kompletní sestavě, doma zůstal denní krém, který lze nahradit fluidem a ten mi vyhovuje přece jen o něco více. Není tak hutný jako krém, opravdu ihned se vstřebá a navíc pleť rozjasní. K tomu opravdu oceňuji aplikační pumpičku, naberu si jen trošku a stačí na celý obličej. Rozhodně za mě č. 1 z této sady. Na druhé místo bych umístila sérum, sice prvotní dojem hodně lepivý, ale vstřebá se úžasně a opravdu viditelně (a hlavně citelně) pleť vypíná.
Na pomyslném posledním místě je u mě zatím noční krém a to jen z toho důvodu, že 2x se mi stalo, že po jeho aplikaci došlo ke drolení (když jsem hodně třela pleť). Vzhledem k tomu, že tato vlastnost se řešila u séra, tak se na to zaměřuji a ráno při aplikaci denního krému/fluidu na sérum s tímto problém nemám a večer ano, přičítám to právě kombinaci sérum+noční krém. Jinak ale konzistencí je super, nemastí, na moji jinak problematickou pleť je celá tato sada jako balzám-už nemusím řešit kompromisy, zda použít hydratační přípravky pro smíšenou pleť určenou pro mladé nebo anti-age kosmetiku určenou mému věku, která je ale obvykle dost hutná a ucpává mi póry a mastí pleť.
Zobraz celou zprávu
ninive211
Zpráva byla změněna 29. únor 2020
Máme tu poslední den už druhého měsíce roku 2020 a spousta z vás si dala určitě nějaké to předsevzetí typu "chci zbubnout", "chci zpevnit postavu"...kolik z vás se předsevzetí drží?

A co takhle "Chci zpevnit svůj obličej" ? :wink: Víte, že toho lze dosáhnout (kromě vhodné kosmetiky - např. s YR řadou Lifting Végétal) i vhodnými "cviky" (či spíše "ksichtíky" :joy: )?
Ne? Tak tady jsou pro vás tipy od Yves Rocher :wink:
#test_yvesrocher
Zobraz celou zprávu
ninive211
Zpráva byla změněna 25. únor 2020
#test_yvesrocher
DEN 2 : Během prvního dne jsem stihla vyzkoušet čtyři z pěti výrobků ze sady, a to Denní zpevňující péče, Noční zpevňující péče, Vysoce koncentrované zpevňující sérum a Zpevňující péče na oční okolí a dnes přišel na řadu poslední výrobek z řady Lifting Végetal :herb:- Zpevňující denní péče na ovál obličeje. Popravdě ze začátku jsem trochu tápala, jak se používá, kdy, místo čeho nebo jako doplněk ke krému?...pak přišlo doplňující info od Yves Rocher a konečně mám jasno:blush: Tak vám to napíšu i sem, kdybyste stejně jako já tápaly:wink:
:herb:Jedná se vlastně o fluid (jak vypovídá i originální francouzský název, český překlad popravdě dost mate) a používá se jako ekvivalent denního krému. Rozdíl mezi fluidem a běžným krémem a zejména vhodnost použití pro konkrétní typy pleti jsou pro mě zatím trochu záhadou, našla jsem si dva zdroje, které si vzájemně trochu odporovaly, nicméně obecně fluid je lehčí a ne tak hutné konzistence oproti krému. V řadě Lifting Végetal má denní krém jasnou gelovou, zpočátku lehce lepivou konzistenci (jak u gelů bývá), zatímco fluid je takový řekněme víc mléčný. Stačí ho opravdu troška. Řekla jsem si, že nejlépe to otestuji tak, že na půlku obličeje budu zkoušet krém a na druhou fluid a jsem zvědavá, jestli pocítím nějaký rozdíl
:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
ninive211
24. únor 2020
#test_yvesrocher

Dnes mi ochotný pán z PPL dovezl jistý balíček na náhradní adresu k rodičům...první dojem velmi příjemný-vkusná pevná krabice, kterou jistě ocení dcerka (a když ne ona, tak já určitě) na své poklady:blush: Večer začneme s poctivým testováním, tak jsem moc zvědavá...je to moje první zkušenost s kosmetikou Yves Rocher (nepočítám-li kdysi tělové mleko, co jsem dostala darem). Hodně na tuto kosmetiku slýchám chválu, tak o to víc mě bude zajímat výsledek.
Moc děkuji Modrému koníku za tuto příležitost, popravdě jsem vůbec nečekala, že zrovna já budu mezi vybranými testerkami mezi tolika zájemkyněmi :heart:
Zobraz celou zprávu