Lesní školka, tipy na výbavu

lani1
2. únor 2018

Poprosim o osvedcene tipy na vybavu do lesnacky.Mala 2,8m zacina te to tyden. Treba tip na termosku a termopradlo apod..hlavne at mi hmed neonemocni.dik

pinkninja
3. únor 2018

Dcera zatim chodi jednou tydne..., ale zkusim poradit. Co se osvedcilo mne i ji.
- Termoska mi pripadala dulezita (protoze kdyz v chladnu udrzi piti teple hodinu, je k nicemu), ma Laken Jannu (v CR se blbe shani😒). Ale je vyborna, s brckem a ma i neoprenovy obal.
- Nakonec jsem koupila jen funkcni triko Reima ve vyprodeji a stacilo to.
- Normalne ji oblikam jako sebe, ale do lesni ji od 7 stupnu davam tenke rukavice a vzdy dbam, aby mela nohy a krk v teple. Bud holinky s merino podkolenkama (ma Smartwool z vyprodeje v Rockpoint, jinak stoji milion😉) nebo zimni boty s Goretexem.
- Misto kalhot ma vzdy nepromoky - bud podsite fleecem, kdyz je chladno nebo lehke bez podsiti. Na ksandy, aby ji nelezla zada.
- A take jsem si dala praci s vyberem batohu! Nosi v tom svacinu, termosku a par serepetek... Chtela jsem, aby sedel... Maji ho velkou cast dne na zadech a kdyz jsem videla nektere deti, jak jim popruhy klouzaji z ramen...za me nepohodlne a nezdrave.
A obecne se snazim (kdyz zacala chodit do LS, bylo ji dva a pul a 100% sebeobsluhu nezvlada doted), aby sla nekomplikovane vysvlect a oblect na curani v prirode...😝
Snad jsem trochu pomohla.