Můžu dát 2,5letou dceru do MŠ na celý den celý týden?

kyzl30
26. srp 2016

Dobry den,muzu davat 2,5 letou dceru do skolky kazdy den a na cely den?aniz bych prisla o rodicak??pry to kdysi bylo omezeno,ale ted nvm☹ do prace nastupuji az v dubnu pr.rok..dekuji

kackaaaa
26. srp 2016

populační křivka klesá, míst ve školek je více. V našem okolí jsem i zaslechla, že v příštím roce plánují vesnickou školu zavřít z nedostatku míst, už nyní mají +-15 dětí ve třídě a po odchodu prvňáků bude ještě méně. Situace ve větších městech bude určitě jiná, ale v dnešní době školky nemají problém vzít i 2leté dítko a nezabírá místo starším dětem, jejichž maminky by rády zpět do práce. Na druhou stranu, je brzy dát 2 leté dítě na celý den do školky a chodit na 8 hod.do práce. Sama jsem dcerku dala ve 2,75 roce a hodně jsem si to vyčítala. Naskytla se mi pracovní příležitost, která by na mě 3 měsíce nepočkala, a hledala bych velmi těžkou jinou, podobnou. Jen se to "ve mě pralo" 🙂. Ale to si musí každý přebrat, plusy a mínusy...

kyzl30
autor
26. srp 2016

Je dulezite podle me,nazor i jinych lidi,rodicu na tu dotycnou skolku atd..Kdyz ji vsichni chvali,clovek je pak i klidnejsi..Ja v te nasi byla,obesla si to tam vse atd..a samozrejme se i poptala a vsichni taky chvali,tak jsem rada..Tady ve skolce je cca 10-13deti,takze taky super🙂