Používáme cookies. Více informací zde. OK

Můžu dát 2,5letou dceru do MŠ na celý den celý týden?

kyzl30
26. srp 2016
Dobry den,muzu davat 2,5 letou dceru do skolky kazdy den a na cely den?aniz bych prisla o rodicak??pry to kdysi bylo omezeno,ale ted nvm😞 do prace nastupuji az v dubnu pr.rok..dekuji
kackaaaa
26. srp 2016
populační křivka klesá, míst ve školek je více. V našem okolí jsem i zaslechla, že v příštím roce plánují vesnickou školu zavřít z nedostatku míst, už nyní mají +-15 dětí ve třídě a po odchodu prvňáků bude ještě méně. Situace ve větších městech bude určitě jiná, ale v dnešní době školky nemají problém vzít i 2leté dítko a nezabírá místo starším dětem, jejichž maminky by rády zpět do práce. Na druhou stranu, je brzy dát 2 leté dítě na celý den do školky a chodit na 8 hod.do práce. Sama jsem dcerku dala ve 2,75 roce a hodně jsem si to vyčítala. Naskytla se mi pracovní příležitost, která by na mě 3 měsíce nepočkala, a hledala bych velmi těžkou jinou, podobnou. Jen se to "ve mě pralo" 🙂. Ale to si musí každý přebrat, plusy a mínusy...
kyzl30
autor
26. srp 2016
Je dulezite podle me,nazor i jinych lidi,rodicu na tu dotycnou skolku atd..Kdyz ji vsichni chvali,clovek je pak i klidnejsi..Ja v te nasi byla,obesla si to tam vse atd..a samozrejme se i poptala a vsichni taky chvali,tak jsem rada..Tady ve skolce je cca 10-13deti,takze taky super🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli