• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odrážedlo pro roční dítě. Jaké poradíte?

30. prosince 2014 
jejda,tak neviem či puky či nejaku trojkolku s tyčkou :confounded:
7. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tá trojkolka s tyčou bola fajn, ale len na to, aby si dieťa sadlo a ty ho tlačila. mali sme dve. jednu po segrinom malom - takú so zvukmi a druhú Ofrat z Tesca za nejakých 2000 skk. vyhodené prachy to boli. lebo teraz je už na to veľká, tlačiť ju nebudem a sama na tom pedálovať neuvládze. takže fantázia. a ešte sme mali jednu, dostala ju na 1. naordeniny, ale boli sme s ňou 2-krát vonku a 3.krát som sa otočila pred dverami, lebo som mala pocit, že sa každú chvíľu rozpadne. vrátili nám za ňu peniaze - bola to taká krásna kovová trojkolka z dráčika, fakt krásna.
je to ťažké, kúpiť niečo naozaj dobré.

ešte som našla toto, len neviem, či to nebude málo muziky za málo peňazí.

http://www.perinbaba.sk/hracky/detske-vozidla-kolobezky/detsky-odrazaci-bicykel-bez-pedalov-sloger.html
7. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teraz fakt neviem,či nejaka smoby -ko ten ofrat alebo puky ? alebo čo take pre rok a pol ročneho neposedu?????
7. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mne sa zatiaľ najviac páčila tá lienka, videla som to v reále, ako na tom to dieťa lieta. myslím, že bola aj taká istá osa. ten ofrat je tuším to isté ako smoby.
7. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mne sa to praveže nepáči,na MMB som videla asi komára :grinning:
7. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
keď sa ti páči ten puky, tak mu ho kúp. vyzerá to pekne. prinajhoršom ho predáš. :grinning:
7. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: v tom som expert
7. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dahlia kettler je dobra znacka, puky bol na mna tazky. Je sice pekny, ruzovy s taskou Lilifee sa nasej strasne pacil, ale je aj drahsi a tazsi. Musis si tiez uvedomit, ze ked to malu omrzi, tak ho tahas domov sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ratz Fatz je to najlacnjsie co poznam, nemali sme ho, ale par deti som na nom videla. Ak si pozries napr. ebay v Rakusku tak ta to vyjde na tych 45 Euro, ale my sme spokojni.
http://cgi.ebay.at/Kettler-Speedy-12-5-Laufrad-Fahrrad-http://cgi.ebay.at/Kettler-Speedy-12-5-Laufrad-Fahrrad-Kinderlaufrad_W0QQitemZ120370694298QQcmdZViewItemQQptZDE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge?hash=item120370694298&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
ale urcite su aj ine stranky, kde to ponukaju.
7. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jarka a vy to máte presne čo? ja som našla ešte tento jeden

http://www.perinbaba.sk/hracky/detske-vozidla-kolobezky/detsky-odrazaci-bicykel-bez-pedalov-sloger.html

tak neviem, možno ho skúsime.
už ale viem, ako sa to volá na slovensku - ODRÁŽACÍ BICYKEL BEZ PEDÁLOV :grinning:
7. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame taky odrazaci bicykel s gumovymi kolesami 12.5 . take nieco ako si nasla. akurat tuto znacku nepoznam :unamused: . ale cena je dobra :wink: .
7. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my uz mame "broucka" doma a jsme nadseni, fotky viz me album odrazedlo :slight_smile: je sice drasi :( ale je lehke, skladaci, a jezdi i do stran :slight_smile:
8. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
holky myslíte, že ten Puky je i na ven?
8. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tuto je vraj od 1-3 rkov,myslíte že rok a pol ročný syn bude vedieť na tom? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1474317 nejak silne pochybujem
8. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
puky je urco na ven...

denis... jen mi to prijde mozna dost vratky, ze nebude umet udrzet rovnovahu tak maly dite :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a ako sa vola ta lienka po byte?
8. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee vubec nevim co myslis...
8. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
8. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tu berušku čo je v teme ordažadloa lebon trojkolka, a toto čo mate vy som ja po vianociach predasla,vobec sa na tom nevozil
8. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
snad si s tim vyhraje :grinning:
8. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
8. dub 2009 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky máme ročnú dcérku. Chceli by sme jej kúpiť nejaké odrážadlo, ktoré by využila aj teraz, keď ešte nechodí. Zaujalo ma http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21492014&tab=1
a tak by som chcela vedieť, či je to dobrý nápad pre tak malé dieťa a hlavne, či to využívaťe. Ja som zvyklá všade na kočárek, tak neviem, či nemáme počkat a koupit jej neskor rovno nejakú "motorku" Tá vodící tyč je pevná, alebo sa s ní nechá zatáčet? Nie je to moc nízke? Myslím to stoupátko pod nožičky, či to nešoupe po chodníku... Ďakujem za všetky názory a rady.
3. kvě 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
to odstrkávací kolo chci malý taky koupit, ale asi na to bude ještě malá
my jsme s puky moc spokojený a hodně nám ji v okolí chválí, je i pro menší děti na normální plastový odstrkávadla nevylezou a na tomhle jezdí krásně, je i pěkně stabilní, malá sjíždí obrubáky :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my už jazdíme s Pukym
3. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
malá na Pukym jezdila jak drak, i když ještě nechodila, ale teď jí dělá trochu problém na tom jezdit s botama, protože ještě nepřišla na to, že musí trochu jinak dávat nohy, ale už to piluje, takže si myslím, že to bude brzo ok :grinning:.
3. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
je dobrý Puky koupit už 10m mimču, rychle se na tom naučí a myslím, že rychle pochopí jak couvat zatáčet na jakou stranu, což je pro ně dobrý :slight_smile: jinak malá ráda sjíždí kopce nohy dá do vzduchu a jede pro ni to je zábavá a já se bojím, aby se někde nevysypala :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
3. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe - máme tu trojkolku čmeldu (scuttlebug), je super :dizzy_face: co tě zajímá?
3. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, máte některá zkušenost s plastovým odrážedlem Puky a nebo je lepší pro roční dítě koupit Puky odrážedlo kolo bez šlapek?
6. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to by aj mna zaujimalo....mala mi este nechodi, mozem ju vycapit na pukyho??? aj ten scuttlebug je nadherny :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
standu: nám malá taky nechodila a na Pukym lítala jak drak. :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek