Pleny Dada Premium Comfort Fit

evikmiluna8
17. říj 2017

Prosím vás použvíváte pleny https://www.dadaplenky.cz/plenky/dada--premium-...
vydrží pčez noc?

majajaa
17. říj 2017

Používám je a jsou naprosto perfektní.

evikmiluna8
autor
17. říj 2017

mam totž problém v noci používáme Pampersky ale skoro noc co noc pročůraný no tak doufám že budu spokojená 🙂

stuplakova
17. říj 2017

@evikmiluna8 A jakou velikost používáte? Kamarádka měla stejný problém s malým. Dala mu o číslo větší plenku na noc a bylo to v pohodě. Váhu měl na 3, ale dávala mu 4. Byl taky chudák pořád pročůraný a ona furt prala.

tervi
17. říj 2017

@evikmiluna8 Máme stejný problém. Řeším to přebalování - v 1 a ve 4 ráno... Dnes jsem koupila Dada pleny, tak uvidíme, zda se s malou vyspime.

sirka1
17. říj 2017

Na noc používám Huggies, s nima jsem spokojená, vydrží celou noc.

andiienka
18. říj 2017

U nás tyhle neprošly... Používali jsme pro malého Babylove z DM 🙂

sipopovi
18. říj 2017

Já používám pampersky a jsou skvělý.

evikmiluna8
autor
19. říj 2017

my používáme 5tky manžel je bere z cest levnejsí, me uz to stve jak ho nekdy 1-2x v noci prebaluju a stejne to procůrá tak chci zkusit jiny ted by meli prijít prave ty dada tak jsem zvedavá 🙂

smudlinka24
19. říj 2017

Vyzkousela jsem takove ty bezne na trhu a nejlepsi zcela bezkonkurencne jsou pro nas pempers premium.

evikmiluna8
autor
21. říj 2017

máme 5tky 6stky jsem nezkousela

andiienka
24. říj 2017

Nám tyhle syn pročůral... měl opruzeniny, neustále jsme mazali bepanthenem... ten jediný zabíral.. když jsme ale začali používat babylove z DM, bylo to v pohodě..

jipe
24. říj 2017

mně připadaly na dotek rychle hrozně mokré. Krom pampers jsou za mě dobré toujours z lidlu