Pleny Dada, kam pro ně jezdíte do Polska?

brumlicka
21. říj 2015

dobry den mam dotaz maminky z ostravy kam jezdite do polska pro pleny dada sem z poruby kam nejbliz zajet dekuju 🙂

sara84
21. říj 2015

Jsou k mani jen v Biedronce! V polskem Tesine jsou 4, kouknete na jejich web na mapku,co budete mit nejblize! Kupuji tam i mlecne vyrobky- jogurty a syry a super a mrazene pirohy 🙂

kimh
4. lis 2015

Taky by mě zajímalo, kam pro ně, ale od Hradce Králové 🙂

popelucha
4. lis 2015

@kimh Biedronka Lubawka a je to cca 20 km od Trutnova pres Královec a je to HK tah smer Walbrzych.

kimh
4. lis 2015

@popelucha Děkuju 🙂

kimh
4. lis 2015

@popelucha A jak je nejlepší platit?

popelucha
4. lis 2015

@kimh
Od letoska berou karty, takze kartou a kromě nakupu masa penize neměnime, posledne cca 2 tydny zpet, kdyz jsem koukala na internet. bankovnictví, tak byl kurz Zloteho 6,45 Kč, což je dobre

kimh
4. lis 2015

@popelucha Supr, mockrat děkuju 🙂

popelucha
4. lis 2015

@kimh není zač!

6051180806
3. dub 2016

Dobrý den mohu se zeptat na kolik v Polsku vyjdou a zda by se též dali sehnat v Biedronce j Jelení Goře moc děkuji

zlatkavlk
3. dub 2016

@6051180806 zdravím, já kupuju vel.4, ale myslím, že tam všechny velikosti stojí stejně - kolem 30zl, mají tam dva druhy od každé velikosti, nevím přesně názvy, ale kvalitně mi připadají úplně nastejno... a myslím, že je mají ve všech Biedronkách standardně... 😉

floruska
22. dub 2016

@zlatkavlk ahoj prosím neznate někoho kdo tyto pleny zaváží až domu já nemám možnost vubec se do polska dostat a s plenani DADA mám tu nejlepší zkušenost
mohly by jste mo prosím poradit?potřebovala bych tak 4-5balení vel.4 děkuji

zlatkavlk
22. dub 2016

@floruska jee tak to nevim, zkuste mrknout na net zadat neco jako nakupy v Polsku nebo tak, ja jsem kdysi takhle shanela nejakeho dovozce z Nemecka...

marky_d
22. dub 2016

Plinky Dada vyrabi firma Ontex Turnov,tak zkuste zjistit nejaky kontakt tady v Cr 😉

evulina77
22. dub 2016

@floruska http://deti.bazos.cz/?hledat=Plenky+DADA&hlokal...

je tam víc inzerátů. Paní jsem využila, vše v pohodě a dovezla mi je domů

floruska
22. dub 2016

díky moc už jsem s paní mluvila a je tak hodná že mi je doveze až domu jste zlaté holky

lujda661
16. lis 2016

NENÍ TADY PROSÍM NĚKDO KDO DĚLÁ V ONTEXU?

sipkovarose
16. pro 2016

Holky můžu poprosit o mapku obchodu Biedronca?Nemůžu na netu nic najíd😕.A potřebuji vědět kde to budu mít nejblíž😉

sara84
16. pro 2016

Na webu maji mapku podle mest

sipkovarose
16. pro 2016

@sara84 já to právě nikde nevidím 🙈

lucibaci
14. led 2017

ahoj, neznate nekdo prosim presnou adresu kde to je?? mamka nedavno hledala v Polsku a ani v te Biedronce nenasla moc dekuji

kexina
14. led 2017

Ahoj,
píšu do dvou diskuzí, ale nevím, do které to mám hodit, tak se omlouvám předem.
Nebudete někdo, prosím, objednávat Dada plenky nebo si pro ně nepojedete? Chtěla bych si objednat ty vzorky na vyzkoušení, ale přijde mi na houby kvůli pár plenkám platit to jejich poštovné, navíc to posílají nějakými kurýrními službami, což by znamenalo, že bych to musela nechat poslat chlapovi do práce (a nechci, aby mu to neudělalo v práci nějaké nepříjemnosti). A do Polska se nedostanu.
Momentálně jsem v Praze (v rámci Prahy si pro ně dojedu), jinak jsem z Krnova, tak kdyby byl někdo, kdo se pro ně chystá, byla bych vám vděčná.

jeffy
16. led 2017

Lze pleny Dada objednat v Polsku a nechat zaslat na českou adresu? Neví někdo?

puutalo
16. led 2017

@kimh Tchyně mi je kupuje v Kudowé.

malecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrufa86
30. led 2017

@kimh jezdím do Kzdowy Zdroje hned za hranicema. Jsem od Pardubic. Ale teď už snad přes rok objednávám přes net.

kexina
30. led 2017

@malecek Děkuji, ale našli jsme způsob. Ono to vypadá, že to prodávají i jinde, než v Biedronce, protože pro ně jezdí i kamarádka, takže jsem domluvená, že mi je přiveze.
Ale děkuji za nabídku.

kamcad
12. únor 2017

Holky,prosim kde v Krakove se daji sehnat plenky Dada.nebo po ceste.kamaradka jede do Krakova,tak bych ju zaukolovala.diky:slight_smile:

petrufa86
12. únor 2017

@kamcad určitě v biedronce

kamcad
12. únor 2017

Dekuju😉