• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rozloučení ve školce, co koupit dětem a učitelkám?

22. června 2014 
Prosím poraďte - dcera jde příští týden naposledy do školky. Chodila tam jen 1 rok, ale budeme se stěhovat, tak bude chodit do jiné školky. Učitelkám asi koupíme rostlou kytičku, ale co dětem? Zase sladkosti? A pro učitelky něco originálnějšího, než kytku? Šup sem s nápady :wink: Díky.
21. čer 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jako paní učitelka ve školce říkám, že jakýkoliv dáreček potěší:slight_smile: není to nikoho povinnost, takže to prostě potěší, ať je to cokoliv:slight_smile: Já dostala například kytičku, hrníček - pomalovaný od dítěte, pěnu do koupele na kterou byl uháčkovaný obal, naúšnice a náramek (výroba od maminky dítěte), čokoládu, nějaké věci z drogerky (ale to myslim, že není moc vděčný dárek, pokud nevíte co konkrétně daná osoba používá, i když nějaké krásně mýdlo - například ty přírodní většinou vypadají moc hezky, by určitě také potěšilo;), kytku v květináči:slight_smile: a pro děti - asi nejvíc ocení sladkosti:grinning: ale klidně bych dala cokoliv jiného, záleží kolik do toho chcete věnovat peněz - bublifuky, dětské časopisy, nálepky, ..:slight_smile:
21. čer 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn vloni končil ve školce a pekli jsme na rozloučení minidortíky a k tomu dostaly paní učitelky každá kytičku. Letos obě děti na poslední školní den ponesou domácí bonboniéru (marcipánové bonbony a čokoládové pralinky) s jejíž výrobou pomůžou a vyrobí krabičky.
21. čer 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na ceně. Učitelkám - viz co píší holky... (Jen mamka jako učitelka prvního stupně ZŠ neměla ráda řezané květiny, protože jsme vždy odjížděli pryč na prázdniny a byl problém co s květinami. Asi bych volila místo toho bonboniéru, čaj nebo kávu...)
Pro děti kupujeme v hračkářství malé angličáky, pro holky třeba malé koníčky, panenky nebo pejsky. Dá se to sehnat do 35 Kč.
Jinak vždy potěší lízátka, čokoládky... Mohl by být v létě i 1 meloun pro všechny...
Největší radost mají děti z balónků - dají se sehnat i různě tvarované, s obrázky apod.
22. čer 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek