Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cori
2. srp 2010

Ahojtééé,
mno my si udělali první kafíčka a čajíčky na domečku s babičkama a dědečkama. Kája řádila jak černá ruka, holt se jí ten prostor velice líbí, tak snad tu stěhovačku pak zmáknem 😅
Muminku aj v nědělu děláš? A co vlastně děláš?

muminek
2. srp 2010

Cori tak to je příjemný první čaj a káva v novém.
Já dělám přes týden v nábytku ale to nám jen na 14 dní a přes rok chodím do té restaurace jak je potřeba na brigádu na akce to není pravidelný jen jak se naskytne akce včera jsem měla 12 lidí na narozeninách nějaký babičky ale dobrý.

jajabmw
2. srp 2010

Ahojky holky, tak se hlásím z prodlouženého víkendu na závodech. Máme opět druhé místo a spoustu zážitků. Až budu mít více času písnu více. Jo a ta postýlka je krásná tu bych brala pro sebe 😀 .

vervit
2. srp 2010

Ahoj holky, chtela bych Vas pozdravit a rict,ze me zaujalo Vase Tema, jednoduche a stucne 😀 , mam 13ti mesicniho chlapecka...tak ze tema uz jsou z nas batolata, je tema primo pro me, rada bych se podelila o starosti a radosti))))mojeho syna.

cerstvamama
2. srp 2010

Ahoj holky, zdravim vas z posledni stace. V patek uz letime domu. Mluvili jsme s Adelkou, ale nemela cas. Jen na nas z dalky volala ahoj. Styska se nam vic nez ji 😀
Cori, to musi byt parada byt ve vlastnim domecku. Tak at se vam tam pekne bydli!!
vervit ahoj a vitej k nam 🙂

dzej
autor
2. srp 2010

ahoj holky 😵
vervit vítej a přidej se k nám 😉 Odkud jste?
Moni no nekecej..to už jedete dom? To je neskutečný, jak to letí... A s Adi je to mazec...no jo děti 😀 😀

@jajabmw Jaji těšíme se na fotky...a co ten karavan?? kdy jedete?
@cori Jani no super...kávička v novým domečku.....!!!!!
@muminek Evi a v tom obchodě už nebudeš?

vervit
2. srp 2010

holky,dekuji za privitani,rada se pridam do diskuze. Momentalne zijem v zahranici (Irsko),ale uz ne na dlouho,chceme aby sel malej uz do skolky v Cechach a mezi ceske deti,doma je doma,jinak jsme z karlovarska.

vervit
2. srp 2010

jinak vam poslu odkaz na fotky,muzete kouknout www.rodinka2406.rajce.net

muminek
3. srp 2010

Ahoj děvčata, vervit vítej u nás ať se ti tu líbí. A jak se jmenuješ???? Máš moc pěkný ho chlapečka .
Moni to to letí zachvíli jste doma Adelka je dobrá že vás nepostrádá. Zato Martínek je teď u tchýně na prázdninách a je celej ufnukanej. Mončo moc pěkná fotečka 😎 😎 😎
@jajabmw gratulace k druhému místu.
@dzej Jani ne už v sobotu končím to jsem měla jen záskok za dovolenou už se zase těším jak budu doma s Martínkem. Dneska si ho berem dom na noc od babičky a ráno ho zase povezu než půjdu do práce snad nebude moc plakat. ☹

vervit
3. srp 2010

muminek - dekuji za uvitani a libit se urcite bude, jmenuji se Veronika a malej je Zdenda 😀

vervit
3. srp 2010

cerstvamama - krasna fotka,to musela byt romantika, kde jste to byly?

dzej
autor
3. srp 2010

ahoj holky 😵

@vervit super fotky na rajčeti..bohužel jsem to jen v rychlosti prolítla.... a já jsem hrozně zvědavá...takže povídej...co v Irsku...kdy se chcete vrátit? Jste oba češi nebo manža je Ir? A jaký je tam život..... 😉
@muminek Evi a ty už teda chodíš do práce nebo jak? Mám v tom ted chaos...takže brigáda v obchodě....brigáda v hospodě a s nábytkem to máš jak?

muminek
3. srp 2010

@dzej ten obchod je s nábytkem a vlastní ho pán u kterýho jsem vlastně zaměstnaná. Do práce nastupuji až v květnu ale vůbec se mě tam nechce. No to víš jsem samá brigáda 😀 😀 😀 😀

dzej
autor
3. srp 2010

@muminek jo takže na Zastávku vůbec nejezdíš...jsi "jen" v tom obchodě nebo v hospodě, jo?? TO víš..musím si poskočit... mám dlouhý vedení 😀
takže bych kdyžtak mohla přes tebe pak objednat ty dekorace???

muminek
3. srp 2010

@dzej to já to asi špatně napsala naše firma co u ní jako pracuju tak má každej rok celozávodní dovolenou a nemá kdo být v obchodě protože jedna prodavačka má za muže stolaře a druhá šífa a třetí je na mateřské a nemá hlídání. Tak chodím já. A do hospody chodím jak paní potřebuje.
Jooo s těma dekoracema to není problém když vybereš tak bych ti je pak někdy dovezla. Včera jsem koupila další. Je to žaba 20cm a ještě mám nachystanou myš v letadle to mě ta práce výjde draho. 😀 😀 😀 😀

dzej
autor
3. srp 2010

@muminek jo tááááák takže i loni jsi byla v tom obchodě? Já to nějak blbě pobrala... tak to by bylo fajn s těma dekoracema....a na převzetí bysme se určitě nějak domluvily 😀 jak uděláme ten pokojík, tak vyberu a budu tě otravovat, ju? tak díky

muminek
3. srp 2010

@dzej mě to vůbec nevadí aspoň budu mít důvod za váma přijed.
Jo i v loni jsem byla a tom obchodě s naším podnikovím nábytkem.
Furt řeším tu postel a furt se nemůžu na nic dobrat

vervit
3. srp 2010

@dzej - jsme oba cesi 😀 , ir chlapy se my teda vubec nelibi, malo kdy se nejakej najde 😎 . Jsme tu 6tym rokem a uz jen tak rok a hura domu, no a jak se tady zije? Da se to, lidi jsou jini,mentalita jina, to co je treba pro nas dulezite, pro ne je to banalita, ale da se tu zit, teda aspon prechodne, jinak prvni z ceho jsem tady byla paff, kdyz jsem poprve priletela, ze Vas tady kazdy zdravy, at Vas zna nebo ne 😀 😀 , je to hezke))))

cerstvamama
3. srp 2010

Ahoj holky, v rycholosti zdravim, presouvame se do Las Vegas kde je krasnych 42 stupnu 🙂
vertvit jsme v Californii, tohle bylo foceny na Laguna Beach na jih od L.A. Zapady slunce jsout tu teda naaadnerny. Jo a Amici taky porad zdravi a navic se jeste pokazdy zeptaji "jak se mas". Uz to beru jako takovy zavod kdo driv rekne "jak se mas" - bud ja nebo ted druhy s kym se zdravim 😀

dzej
autor
3. srp 2010

@vervit a rodiny (babičky) předpokládám, že máte v čechách? Jezdíte sem aspon?

@cerstvamama jůů Moni, tak hned skočte do kasina a přeju štěstí 😉 Tady je sotva 25st a jsou přeháňky.

@muminek tak super

dzej
autor
3. srp 2010

@vervit
@cerstvamama holky, až přijedete sem a každýho budete zdravit..to se budou lidi divit 😀 mě se to taky moc v zahraničí líbí, jak jsou lidi v pohodě, milí, usměvaví, pokecají...vždycky je to radost a jen přejedeš hranice zpět, jako bys dostala ranu ....

cori
3. srp 2010

Ahoj holky,
zdravím při večeru a vítám vervit 😉 koukám cestovatelka z Irska, jeli jste tam za prací? A doma je doma a jak malý pochytává řeči? Asi na něj mluvíte česky.

@cerstvamama panečku Moni hezky si to užíváte a prej krásných 42 stupnů fůůha, to už bych se škvařila 😅

jajabmw
3. srp 2010

Hojda holky. Zdravím nově příchozí vervit. Jů Irsko krásná krajina, to je první co se mi vybaví. No my pilně pracujeme na obytňáčku a v sobotu nebo v neděli hurá na Slovensko, směr Sene Slnečná jazera. Už aby to bylo.

muminek
4. srp 2010

Dobré ráno, jé Jaji slnečná jezera tam jsme jezdili ale byl to pak moc hlučnej kemp tak jsme začali jezdil jinam. Tak si užijte jízdu s karavanem přes Babu.

cerstvamama
4. srp 2010

Dobre rano holky, to je vtipny, ja jdu totiz prave spat. Pred chvili jsme dorazili ze super show a z nocnich toulek po Las Vegas. Pozdeji kdyztak dodam fotky. Zatim!

muminek
4. srp 2010

Tak to je fakt Moni mazec zrovna jsem si říkala kolik tam je hodin když jsem to četla, že píšeš tak brzo a ono je pozdě. 😀 😀 😀

muminek
4. srp 2010

Jo a na jaký jste byli šou??? A co kasíno bylo??? 😎 😎

vervit
4. srp 2010

Ahoj holky, preji hezke odpoledne, ja jsem se k pc dostala az ted, vcera vecer jsem byla cvicit a pak padla rovnou za vlast))), ted uz mam vse hotove, malej si hraje a ja mam chvilku nez pujdeme uspavat 😎

@cerstvamama - tak to musi byt nadhera a to jezdite sami autem? Jsem zvedava na fotky, uzivejte si to 😀
@dzej - tak jednu babicku s dedeckem mame tady v IR, a druha v CR. domu jezdime kazdy rok, pouze kdyz jsem byla tehotna tak jsme vynechaly, letos v cervnu jsme byly doma, letely jsme, ale jinak jezdime domu autem prez Francii, ale kvuli malemu jsme letos letely, ale pristi rok asi pojedem , to uz bude vetsi a dame si to jako vylet, 😀 , jeste bych chtela letet letos jeste jednou do CR, podzim nebo na Vanoce, uvidime))).
@cori - dekuji za privitani, jsme tu hlavne pro penize, aby jsme si dodelaly bydleni a neco nasetrily, ale uz jsme skoro u cile, tak uz to tady nebude na dlouho, tak rok a vracime se domu, uz se tesime, doma je doma 😀 . Tak malej vubec s ir. detma neprijde do kontaktu, hraje si s ceskymi detmi, a jasne ze na nej mluvime pouze cesky 😉 😀
@jajabmw - tak krajina je tady uplne jina, taky krasna,ale u nas ty lesy, kopce atd, jsou nadhera a sto pro hezci, tady jsou sama policka, nejsou tady ani poradne silnice, je to jak tankodrom, kdyz jedes v aute, ale jen tak si sem zaletet na dovcu, je urcite pekne a i pamatky pekne 😀 , doporucuji 😉
@muminek - tak Moni si to pekne uziva, taky jsem zvedava na jake to byli sou 😵 a co tvuj andilek, radi,radi?? a nebo je dneska fakt hodnej jako andilek 😀

muminek
4. srp 2010

@vervit já mám Martínka u babičky tchýně na prázdninách až do neděle tak mám klid proto že jsem v práci a nemá ho kdo hlídat tak si tchýně vzala dovolenou. Už se na něj moc těším. 😀

muminek
4. srp 2010

@vervit a co vtom Irsku děláte za zaměstnání????