Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
23. zář 2010

Mončo přejem pěkný vílet 😀 😎 😀 A nezapomeň sluneční brýle 😎 😎 😎 😎

dzej
autor
23. zář 2010

ahoj holky, ja se taky loucim. I ja razim do hor, do Jeseniku na ctyrkolkach. Vracime se v utery, tak se mejte.

muminek
24. zář 2010

JAni i tobě pěkné zážitky 😀

dzej
autor
24. zář 2010

evi no diky, ja doufam,ze zustane takhle pekny pocasi!

cori
26. zář 2010

Ahojte holky,
tak koukám, že všechny užíváte dovolených, tak už se těšíme na fotečky.
Snad máte lepší počasí než my tu, prší a prší, asi hezkému podzimu už odzvonilo :( Uvidíme.
Tak pěknou neděli 😵

muminek
26. zář 2010

Tak jsme doma byli jsme v Rešicích na akci to byl zase víkend.

muminek
26. zář 2010

C:\Documents and Settings\Tonda\Plocha\Rešice 2010

muminek
26. zář 2010

Já se to snad nenaučí na poprvé 😀

cerstvamama
27. zář 2010

Ahoj holky, zdravím všechny. Evi, to vypadalo na vydařenou akcičku! My si střihli výlet do hor s půjčeným autem - Honda CR-V automat, to byla paráda! A Adélce jak se v něm líbilo. Seděla pěkně vysoko, všude viděla, vedle sedačky měla sklopený ten střed opěradel, takže si tam mohla odkládat pití a hračky a sama se obsluhovat 😀 Přidám nějaký fotky.

cerstvamama
27. zář 2010

A ještě pár...

cerstvamama
27. zář 2010

Super, Evi, odeslala jsem to špatně, jsme na tom stejně 😀

muminek
28. zář 2010

Jé Moni tam muselo být krásně a kde jste to přesně byli??

cerstvamama
28. zář 2010

Je to Fagaraš, nejvyšší pohoří Rumunska a okolí města Brašov 😉

dzej
autor
28. zář 2010

ahoj holky,
tak já hlásím taky návrat domů. Počasí se sice moc nevyvedlo, ale zábava byla suprová, takže se to pěkně vyvážilo 😅 Jsem ještě tak trošku společensky unavená 😀 😀

muminek
29. zář 2010

@dzej to nám taky počasí nic moc ale zábava dobrý už vím jek se zabíjí pštros 3metrovou střešní latí. 😀 😀 😀 😀
@cerstvamama já si to myslela tam to mám projetý a Tonda tam byl jednou v červnu a vůbec Fagaraš neprojel kolik tam bylo sněhu. 😎 Tam je fakt krásně.
V sobotu jedem na vepřové hody do Hodic už se moc těším to si zase nadlábnu bříško. 😀 😀 😀

jajabmw
29. zář 2010

Hojky holky, tak jsem tu po delší době. Nějak jsem se sem nedostala, měli jsme další úmrtí v rodině tak čas nezbýval ☹ ☹ .
A jelikož jsem potřebovala vypadnout a vypnout, tak jsem vyrazila do víru velkoměsta matičky Prahy 😀 . Né dostala jsem od ségry lístek na Davida Guettu a bylo to supéééér 😀 😀 😎 . Sice manžu to moc nebavilo, ale to byl vcelku jeho problém, původně totiž s náma ani neměl jet. Až bude u nás něco podobného příští rok, jakože doufám, že bude, tak na to pojedu znova.
Jinak jsme zdraví a v sobotu nás čeká konečně jedna radostná událost a to svatba manžovi neteře. Už se těším, jak si pořádně nacpu pupíka 😀 .

dzej
autor
29. zář 2010

ahoj holky 😵

@muminek Evi...a prosím tě, jak jste k tomu pštrosovi došli?? 😕 😕 Snad jste to nezkoušeli v reálu?!
Kde jsou Hodice? Taky chci na vepřový hody!!

@jajabmw Jaji, tak to je mi líto, upřimnou soustrast... 😔 Je super, že sis užila koncert, já tam chtěla jet taky, ale měli jsme domluvenou už delší dobu tu akci v Jeseníkách, takže to nešlo.
@cerstvamama Moni, fotky máte úžasný, uplně ti (v dobrým) závidím 😉

Koukám na Nově na ten seriál a nemůžu se přestat smát 😀 😀 fakt dobrý 😵

muminek
30. zář 2010

Ahoj holky, ne v areálu jsme pštrosa nelovili ale pán co tam byl a pěstoval je tak nám to líčil.
@dzej Hodice jsou mezi Jihlavou a Telčí tak na půl z každé strany coš neví tak daleko. Je tam celodení program od 9.30 až do rána a to jídlo fakt super jak od řeřníka. A večer tam prý hraje Premier tak jsem zvědavá. Jsem se divila že ještě hrají.

cerstvamama
30. zář 2010

Ahoj, jen jsem vás přišla pozdravit, jdeme s holkama na večeři do libanonský restaurace, jupí! P.S. Evi, s tím pštrosem jsem si nejdřív myslela že je to nějaký fór, který jsem nepochopila 😀 😀

jajabmw
30. zář 2010

Ahoj holky, tak jsem to zakřikla a Martínek dostal teploty ☹ . A přesně jak Lucka z ničeho nic. Takže popádíme k doktorce, i když má jen nejvíc 37,7, tak pro jistotu tam s ním zítra sjedu. A to máme jít na tu svatbu ☹ . To jsem zvědavá jak to skloubíme.

muminek
30. zář 2010

Další informace
Všechny Vás i Vaše přátele srdečně zveme na V.ročník "Vepřových hodů v Hodicích" (obec na trase Jihlava - Telč). Tato událost se bude konat již v krátké době a to v sobotu 2.10.2010. Začátek akce v 9:30 hod., konec v brzkých hodinách nedělního rána. Připravili jsme pro Vás program na celý den, kde si přijdou na své všechny věkové generace. Od 9:30 do 14:00 nás bude doprovázet country kapela "JCS Salavice". Následně pro ní nastou...pí dechová kapela "Vysočinka" z Humpolce, která bude vyhrávat až do 20:00. V průběhu účinkování této kapely čekejte kulturní vložku v podobě mažoretek "SMILE" z Větrného Jeníkova. Po nich dostane šanci i ucho posluchače rockovější muziky. Přijede nám zahrát skupina "ROS3S" a oproti minulým ročníkům se můžeme těšit i na výstup našeho nového hosta, kterým bude kapela „PREMIER“ se svými hity jako je „Hrobař“, „Nejsi“, „Hlupáku najdu tě“ apod.. Z těchto dvou kapel se můžete těšit až do brzkých ranních hodin, kdy zároveň tento program bude pomalu končit. K pití budeme mít připravené Jihlavské pivo Ježek. Ať už světlé, tmavé nebo kvasnicové, tak zároveň budeme točit i pivo řezané. Pro děti a řidiče bude k dispozici točená kofola a nealkoholické pivo. Z jídelníčku si budete moci vybrat z široké škály všech vepřových výrobků. Přes jitrnice, jelita, vepřová kolena, tlačenku a pečená prasátka, tak i zabijačkovou polévku nebo guláš. Celá tato akce se bude konat za každého počasí pod obřím a zároveň vytápěným stanem pro cca 1000 lidí! Celodenní vstupné bude činit pouhých 40,-Kč na osobu. Pozvěte své známe a přijeďte se za námi najíst, napít a zároveň i pobavit.

Těšíme se na Vás...

dzej
autor
30. zář 2010

@cerstvamama ty jo Moni,,,tak přeji dobrou chut a podej pak info..libanonskou kuchyn neznám 🙂

@jajabmw Jaji...ach jo...třeba bude líp, třeba to do soboty vypotí 😉 zkus nasadit nějaký dětský přírodní kapky... Já si teda nemůžu vynachválit ten imunoglukan..malá měla trochu rýmu a už je uplně v pohodě, i přes to, že v Jeseníkách byla docela kosa...

@muminek ty jo Evi, to zní lákavě..akorát teda vše pod obřím stanem..to bude asi davovej masakr..nevím jestli nebude lepší si skočit k řezníkovi pro tlačenku 😀

muminek
1. říj 2010

To nikdy není davovej masakr v jedné části se sedí a okolo jsou stánky a v další se tančí a hraje kapela. Ale hlavně co tam nejezdí moc cizích jen z něj okolí a proto to tam není přecpaný my tam jedem letos po pátý. 😀 😀 😀
Jaji třeba bude líp a taky uvidíš co řekne Mudr ☹

ivulinda
1. říj 2010

dzej teprve nastoupí do školky,ale už ted se těší a vyptává se kdy už půjde 🙂 jinak se máme dobře co vy??

dzej
autor
1. říj 2010

@ivulinda Ivi, a odkdy půjde Adélka do školky??
no my půjdem k zápisu na jaře a doufám, že ji od září vezmou aspon na dopoledne.

@muminek 😀 no tak snad vám vyjde počasí.
@jajabmw Jaji, tak jak je Martínkovi?
@cerstvamama Moni, tak co véča?? A kde byla Adi? S tátou doma??

cerstvamama
1. říj 2010

Ahoj holky, já nějak nic nestíhám. A to nedělám doma nic neobvyklýho. Taky už bych potřebovala dát Adí aspoň na dvě dopoledne týdně do školky, ale tady je to problém. Zatím hledám. Ona už se se mnou doma nudí a demoluje mi tu byt. Jani, večeře byla dobrá, sešlo se nás tentokrát opravdu hodně, domů jsme se vracely před půlnocí. Jenže jsme zjistily, že v baru naproti baráku sedí dva známí, tak jsme šly ještě za nima na mojito. Moooc vydařený večer! Adélka byla s tátou a taky si to prý užívali 😀 Akorát že když jsem se vracela domů tak jsem akorát ve dveřích zaslechla "Adélka mokrý pyžámko" - tak jsem rovnou převlíkala ☹

jajabmw
1. říj 2010

Hojky holky, tak když jsem dnes vstala tak Marťa vysmátej jak sluníčko a po teplotách jakoby se slehla zem. Tak jsme nikam nejeli, ale radši jsme zůstali dnes celý den doma, aby se mu to nevrátilo. No a je v pohodě, tak si říkám jestli to neměl k zubům, protože nemáme nahoře prořízlé ty poslední stoličky. Ale stejně ho radši zítra odvezu ze svatby co nejdřív k našim, pro jistotu.
Holky přeju vám krásný víkend plný sluníčka. Jdu Lucince natáčet vlasy na kapesníčky, chce je mít zítra kudrnatý, to zas budou nervy 😠 . Pááá

dzej
autor
1. říj 2010

hezký večer holky

@cerstvamama Moni, takže už je Adélka na noc bez plinek??

@jajabmw Jaji, no tak super, že je Martínek v pořádku. Tak si zítra užijte svatbu a pořádně se nadlábněte.

My jedem parním vláčkem do Ivančic a Rajhradu, je to akce pro děti, tak snad vyjde počasí.

cerstvamama
1. říj 2010

@dzej Adi je na noc bez plen, ale občas se ještě počůrá. Stává se to spíš když se přes den dělo něco neobvyklýho. Jinak ona se většinou sama kolem půlnoci probudí na nočník, když ne tak se pak někdy stává nehoda. Takže si říkám, že jí asi preventivně na ten nočník vždycky budu dávat.
Užijte si všechny plánovaný akce. My máme na víkend jen oběd se sousedama, soused má totiž narozky tak půjdeme někam na steaky.