Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
13. říj 2010

@janice20 😀 😀 😀 no počkej za rok...teď jsou to dvě minuty, pak to bude hodina 😀 😀 😀

jajabmw
13. říj 2010

Ahojky holky. Tak se sem nějak nestíhám dostat. Jak je hezky tak jsme pořád venku. Malej řádí na motorce(odrážedlo) a Lucinka si pořád maluje křídama. Přemýšlím, že jí koupím k vánocům nebo svátku tabuli. Budu vás muset dočíst, snad se k tomu dostanu večer. Zatím pááá

janice20
13. říj 2010

@dzej no to jo ted zatím jezdí v kočáře

janice20
13. říj 2010

@jajabmw njn my jsme taky skoro pořád venku, akorát dnes musíme být doma pač máme u kočárku pichlí kolo, Lucince je pulroku tak ho na ven ještě potřebuje no. Ale děda od malé slíbil že se staví u kolaře a koupí nové tak uvidíme

cerstvamama
13. říj 2010

@dzej Jani, u nás to není tak jednoduchý. Manža nejí špenát a já nesnesu luštěniny 😝 Ale těstoviny milujeme na všechny způsoby. Moje oblíbený a zároveň nejrychlejší jsou se zelenym pestem - v tom bych se s prominutim uzrala. @jajabmw Tabuli kupte, Adélka má tu z Ikey a fakt hodně si s ní vyhraje. Zatím kreslí jen křídama, fixky zatím neriskuju 🙂 Jdu pomalu na kutě, ráno musím něco zařizovat a pak máme zase naší pravidelnou kávičku s krajankama. Dobrou

muminek
14. říj 2010

Ahoj holky, tak dnes se počasí opět vyvedlo.
Tabuli už mám taky koupenou na vánoce tak jsem zvědavá jestli se bude líbit. Co budete kupovat dětem na jéžíška za hračky????
Janice problém s kolečkem to znám já ho měla taky furt píchlí. Jsem moc ráda že už mám jen golfky. 😀

muminek
14. říj 2010

Martínkuj pokoj ještě schází připevnit kapsář.

dzej
autor
14. říj 2010

@muminek jéé Evi, tak ať se tam Martínkovi moc líbí 😉 My už to snad o víkendu taky doděláme...musíme vyhodit naši skřín, namontují nám novou na chodbu a přemístíme Sab věci, aby to měla hezčí.. 😵

tak já měla kolečka pevný na kočáru..a ted nemám žádný, jak nám ho šlohli ☹
@cerstvamama Moni ty fakt nejíš žádný luštěniny?

Já jsem dneska byla v práci a jsem nějaká vyřízená..tak si dávám víno, abych vydržela na Zoufalky 😀

cerstvamama
14. říj 2010

@muminek Evi, nad dárkama přemýšlím až tak v půlce prosince 😀 A každý rok si říkám, že příště budu kupovat dřív a vyhnu se stresu. Myslíš, že se mi to povede? @dzej Jani, vůbec nejím luštěniny. Jedla jsem je jen jako těhotná pro dobro Adélky, ale to jsem je jen polykala, protože kdybych do nich kousla tak bych cítila tu pachuť 😝 My měli taky kočár s pevnýma kolama. Jezdili jsme s ním dost do terénu, takže nafukovací bysme taky určitě píchli. Brzy ráno vyrážíme s Adi k doktorce na ty testy kvůli školce, tak jdu do hajan. Dobrou

dzej
autor
14. říj 2010

@cerstvamama Moni, tak ať zítra na testech dobře dopadnete..a dej vědět, jak to probíhalo..si to nedovedu vůbec představit.
@muminek Evi..tak já teda letos vůbec nevím..malá má naprosto všechno 😖 asi to taky nechám na poslední chvíli..vůbec nic mě nenapadá..a nejen pro ni... ale už jsme si jednou říkali, že bysme jí pořídili čtyřkolku, tu dětskou..ona strašně ráda kouká na Jirkovu..ale na ní ji nesmí vozit. Tak snad možná to..ale zas je to další krám a pokud bude jezdit tady na sídlišti tak bude za snobskýho parchanta.... ☹

cerstvamama
14. říj 2010

@dzej To ti můžu říct rovnou. Budou jí dělat výtěr z nosu a krku a to společně se vzorkem stolice pošlou na rozbor do laborky. Dělá se to tu při nástupu do školky, po letních a vánočních prázdninách. A pak má ještě každá školka sestřičku, která každý ráno všechny děti při příchodu zkontroluje - koukne jim do krku, promačká bříško a já nevím co ještě. Tady se ti nemocný dítě do školky jen tak nedostane, což je dobrý. Jinak je to celkem opruz, to vyřizování.

janice20
14. říj 2010

@muminek njn golfky mě čekájí z jara to bude mít malá rok a to ještě budu řešit jaky vybrat

dzej
autor
14. říj 2010

@cerstvamama ty jo..tak to je fakt mazec....to by mohli dělat i v ČR...to by pak odpadly ty kolečka nemocí..

@janice20 no jaro máš za chvíli..záleží, co od nich čekáš..jestli chceš nějaký pořádný na cestování i terény nebo jen přejezd..

no nic holky...jdu dát sprchu a do postele koukat na Zoufalky... dobrou noc 😉

janice20
14. říj 2010

@dzej no spíš to cestování i terén no uvidím ještě

janice20
14. říj 2010

jdu spát dobrou

muminek
15. říj 2010

Dobré ráno, tak u nás je zataženo snad nebude aspoň pršet. Zítra jdeme na Kájínka neviděli jste to někdo???

muminek
15. říj 2010

Teda holky kde jste??? Dneska v noci se Martínek počůral a teď odpoledne taky tak nevím snad stím nehodlá zase začít. 😖 😖 😖
Moni a tak jak jste dopadli??

dzej
autor
15. říj 2010

@muminek no přece tady 😵 😵 😵
Evi..a nějaká změna není?? Není to tím, že je Martínek v pokojíčku?? To se počurá jen tak..nebo ti to řekne a nestihne to?? Asi bych to nepodceňovala, pokud je to už podruhé.. nám to malá začla dělat jak jsme jí vzali poprvé dudlík....
Na tom Kajínkovi myslím byla Lucy.. já bych chtěla vidět wall street..peníze nikdy nespí.

@janice20 tak on je naštěstí hodně velkej výběr kočárků, takže až budeš přes zimu doma, tak můžeš studovat recenze a vybrat ten nejlepší 😉

@cerstvamama Moni tak jak bylo u dr?

já jdu koukat na můj oblíbený Román pro ženy 😀 😀

janice20
15. říj 2010

@dzej no to budu muset

cerstvamama
16. říj 2010

@muminek Evi, Kájínka jsem teda neviděla. Napiš, jaký to je. Jinak nám se Adí počůrala párkrát po příletu do Buku, asi to byla velká změna. Po dvou třech nocích to přešlo. @dzej Román pro ženy je dobrej, dost jsem se u něj pobavila. Stašová je nepřekonatelná. Ale včera jsem to nějak nezvládla, usnula jsem. U doktorky dobrý, Adi všechno zvládla. Výtěr z nosu jí jen zalechtal, při výtěru z krku se trošku dávila, ale překonala to 😀 Výsledky budou v úterý nebo ve středu.
Dneska tu máme hnusný počasí tak nemáme extra velký plány. Adélka s manžou pojedou teď na nákup a odpoledne jdeme zase na obědo-večeři se sousedama. Původně jsme měli jet na víkend na hory, ale když jsme viděli předpověď počasí tak jsme to zrušili.

muminek
16. říj 2010

Dobrý ráno, tak počasí zase hnus. Román pro ženy tak ten zbožnuju nejlepší je jak jsou v tý restauraci a Stašová se ptá na ten diazepan. To je snad nejlepší. Tak Martínek se dneska už nepočůral ale chtěl jít spát do ložnice do postýlky tak jsem ho tan odnesla a spal až do půl osmé. Ale v noci 2 čůral. Já to nehrotím když chce spát v ložnici tak ať spí podle mě je ještě malej. ☹
Moni tak to je Adi šikula když to tak pěkn zvládla ty stěry s krku jsou nepříjemný i dospělákům.

dzej
autor
16. říj 2010

Evi jojo a já mám ještě ráda to scénku.. Pažoute, co tady děláš?? Pažout s mou dcerou v posteli 😀
Tak snad už je Martínek v pořádku....
Moni vy pořád máte nějaký žranice a ty mi děláš chutě 😀 😝 Já se teď docela odbývám...nějak nemám čas na jídlo a pak se strašně nacpu a je mi zle 😲

muminek
17. říj 2010

Jo tak ta je Jani taky dobrá. Jinak včerá ten Kájínek byl dobrej film za to stál jen na mě moc brutální ale ono to bez toho asi nejde tady v té situaci.
Zachvíli valím na zumbu tak chroupu korfleiky a chystám se na mrkev. 😝 😝 😝 😝

cerstvamama
17. říj 2010

@dzej jj, byli jsme v libanonský restauraci a mooc nám chutnalo. @muminek Evi, Kájínek je vrah, tak to asi muselo být brutální 😉 Tak dík za tip, dlouho jsem nebyla v kině. Jestli to ještě na vánoce budou dávat 😀 Nebyli jste někdo na tom Románu pro muže? Dneska jsme měli docela hnusně, takže jsme jeli s dětma do herny aby se vyblbly. Kdyžtak potom dodám fotky. Zase bylo ucpaný město - nechápu jak můžou někde kde je přeautováno a přelidněno pořádat celodenní maraton a zavřít půl města! 🙄 Taky sledujete tu pohřešovanou Aničku? To je něco hroznýho, jak musí bejt těm rodičům ☹

muminek
18. říj 2010

Ahoj holky, Moni to je jasný je to o vrahovy bez násilí by to bylo divný. Román pro muže jsem ještě neviděla počkám až bude u nás v kině. Za 30kč no neber to. 😀 😀

janice20
18. říj 2010

dobrý rano sem tu přes vykend nebyla tak vásbudu muset dočíst

dzej
autor
18. říj 2010

čauky holky

jen tak mezi řeči..a myslíte, že je opravdu Kájínek vrah?? 😀
Evi, ty jo za 30kč..tak to se pomalu vyplatí jet k vám...když spočítám naftu i lístky tak se vlezu do ceny v Olympii 😀 😝
Jani a copak jste dělaly o víkendu?
Moni..ty jo...to mi vážně děláš chutě...takovu kuchyn jsem ještě neochutnala...ani nevím, co si pod tím představit...co sis dala? Hodně koření..nebo mají nějaký zvláštní chutě? Každopádně musím smeknout, ptz já jíst tak jak ty, tak jsem obr koukle a do futer se nevlezu 😀 😝 já mám pocit, že když jdu někam na dlabanec, tak přiberu snad 3kg..já totiž neumím nechat na talíři zbytky a ty porce jsou fakt velký..takže vetšinou to končí těžkým přejezením...mám ráda obědový meníčka nebo když jdu s malou, že se aspon podělíme
S tím maratonem jsi mi připomněla, jak jsem byla někdy před létem v Praze ... jsme si fakt vybrali super den... 😠
Ta Anička....strašný....já jsem z toho dost špatná...vůbec si nedokážu představit, jak je těm rodičům. Snad se najde..já doufám, že ji "jen" někdo někde drží a neubližuje ji a chce peníze.... ☹

muminek
18. říj 2010

Ahoj Jani jasně přijeďte a půjdem do kina. Třeba na ten román. 😀 😀

cerstvamama
18. říj 2010

@dzej To jo, dneska lístky do kina jsou pěkně drahý, ještě když jde celá rodina 😝 S tím Kajínkem nevím, svatý ale určitě není. V libanonské restauraci si vždycky objednáme spoustu jejich předkrmů doprostřed stolu a pak všichni uzobáváme. Nakonec si objednáme masa, taky uzobáváme. Dáváme si humus, to je taková pomazánka z cizrny. Pak falafel, to je zase z luštěnin (nic pro mně) a další různý pomazánky z jogurtu, česneku atd. K tomu se podává jejich chleba, takový jako hodně nafouklý pita chleba. Je to všechno moc dobrý, jiný chutě než u nás, řekla bych. Maso mají jehněčí, kuřecí a i jiný co se u nás často nejí. Někdy to zkus! Na Román pro muže bych šla, jestli ho někdo uvidíte tak napište jestli to za to stojí.

muminek
19. říj 2010

Ahoj holky, ani jsem vám včera nenapsala jak byl MArtínek na 2 hodiny v hlídacím centru. Vůbec nechtěl jít dom a v pátek jde znova. Je to u nás taková celodení školka i s jídlem když chceš za 80 den nebo 20 hodina tak jsem to zkusila a byl nadšenej tak jsem zvědavá na ten pátek jestli mě nechá tak v pohodě odejít jak včerá.
O Kájinkovi by se dalo dlouze debatovat to je těžký to už ví jen on co provedl. A ostatní se to už asi nedoví.