Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
1. lis 2010

dneska jsou drsný Přešlapy.. po reklamě umře Z. Norisová 😕 😕

cerstvamama
2. lis 2010

@dzej Jani, dneska se na to budu koukat. Asi to bude doják, co?

dzej
autor
2. lis 2010

Moni no trošku 😀 přišlo mi to pak zbytečně dlouhý natahování toho dílu.. Ale dobrý..se tam zas objevila ta Jana, tak se podle mně dají do kupy..už jednou spolu měli úlet. A už mlčím..koukni na to sama 😝

jinak ahojky holky

dneska je krásně venku..opět sluníčko a 16st. Jsem si ráno pěkně umyla hlavu a šly jsme do bazenu, a byl tam fotograf, takže účet byl v háji 😀

muminek
2. lis 2010

Ahoj tak dneska jsme vyrazili na hřiště se sousedkou a jejím chlapečkem Martínek jel na předělaný tříkolce na baterku z auta na zpět se vní začal štourat a nevím jak ale celá ruka mu vjela pod řetěz na ozubený kolečko. Nemohla jsem to vyndat tak jsem valila dom pro nářadí sousedka držela Martínka no hrůza. Šroubovákem jsem sundala řetěz.Až jsme to umyli od šmíru tak rovnou na dětský pak chirda a rentgen. Martínek všude vzornej asi ho to fakt bolí. Naštěstí to nemá zlomený jem pohmožděný. Má ruku ofašovanou. A furt jí chce používat. Tak jsem z toho celá špatná. 😖 V pátek jdeme na převaz.

muminek
2. lis 2010

Jo ale jinak počasí bezva. 🙂

cerstvamama
2. lis 2010

@dzej Neboj, já si čtu obsah dopředu, o smrti Norisový vím už asi 14 dní 😉 Je to natočený podle anglickýho seriálu Cold feet, takže na netu si můžeš najít pokračování děje. @muminek Tyjo, to muselo vypadat hrozivě. Stačí chvilka... Koukám, že nejsme sami kdo lítá po doktorech. My jdem pro změnu ve čtvrtek na kontrolu. Snad už to bude dobrý, zdá se mi, že kašel podstatně ustoupil. Manža mě na noc odstěhoval do pokojíčku a spal s Adélkou v ložnici, prej abych dospala tu předchozí probdělou noc kdy jí bylo špatně 🙂 Dneska máme za sebou další scénku, sousedi asi nechápou. Něco jsem opravovala a nechtěla půjčit Adélce šroubovák, tak jí chytil půlhodinový amok. Nejvíc zabírá, když si jí nevšímám. Náhodou jsem potřebovala vyluxovat, tak jsem pustila vysavač, že ten řev ani nebylo slyšet, a ono jí to přestalo bavit. Někdy si připadám jako krkavčí matka, ale hlavně že to zabírá 😀

muminek
2. lis 2010

To si Moni piš že to byla hrůza ten byl vyděšenej a hlavně jak jsem ho tam nechala s tou sousedkou a hnala se pro to nářadí. 😖
To máš moc hodnýho muža že te nechal takhle odpočnout. 😀 😀 😀

cerstvamama
2. lis 2010

@muminek Jojo, já vím co ve svým muži mám 🙂 Tak hlavně, že nemá Martínek nic zlomenýho nebo nějak potrhanou kůži. My se teď snažíme toho našeho ďábla uspat, oba už jsme z toho unavený. Jak nechodí ven tak je nevybitá a vymýšlí kraviny. Že si chce číst, že chce spát u nás, že chce vyprávět o školce /už jsme jí to oba převyprávěli 3x/ a podobně. Pak vyleze z postele a za boha se tam nechce vrátit! Občas je to fakt krušný. Teď jí vypadly knížky z postýlky, musím běžet. Pak se budu dívat na Přešlapy, tak jsem na to zvědavá.

dzej
autor
2. lis 2010

Jejda Evi, tak snad bude Martínek brzo v pořádku...ona stačí chvilka a stane se to hned ☹
Moni, díky za tip...zas tak ty Přešlapy nebaštím, abych koukala na děj předem...na toho jsem trhlá jen u Zoufalek 😀
Mně to občas Sabula dělá taky, že řve strašně dlouho kvůli blbosti..podle mně to děcka zkouší...posledně řvala kvůli tomu, že jsem jí nedala žvýkačku...jsem odešla do jinýho pokoje a za chvíli došla s tím, že už neplače... 😀
Tak ať máte dneska klidnou noc!!!

cerstvamama
2. lis 2010

@dzej Přesně jak u nás, s tou žvejkačkou i s tou reakcí "Adélka pakala, už nepláče" 😀 Včera v noci se vzbudila a hrozně nutně se potřebovala jít podívat na příbory do myčky 😝

dzej
autor
2. lis 2010

😀 😀
@cerstvamama Moni a nebyla náměsíčná?? 😕

cerstvamama
3. lis 2010

@dzej No nevim, možný to je. Byla úplně zmatená, ale oči byly otevřený.

muminek
3. lis 2010

Ahoj Tak Martínek v noc dobrý spal do 7 měla jsem strach aby ho to v noci nebolelo.
Moni to se asi Adélce něco zdálo a chtěla to jít rači překontrolovat 😀 😀 😀
Uspat naše dítě je taky náročný taky furt něco vymíšlí čurat, kakat, pítí. číst no hrůza 😖
Od rána se honí po domě s kočkou vcelku sranda 😀

dzej
autor
3. lis 2010

ahoj holky
opět zdravím se slunečného Brna. Od 9h jsme byly na hřišti, malá usla ještě dřív než dolehla na postel...jsem ji ani nestačila pořádně vyslíct 😀
Počasí nám přeje...pěkně tvrdne základová deska na domečku 😝 vypadá to, že se vše stihne podle plánu huráááá ještě by to počasí mohlo do konce listopadu vydržet.

@cerstvamama Moni, já když byla malá, tak jsem bývala náměsíčná a chodila jsem s otevřenýma očima a normálně jsem komunikovala, vzbudila jsem se, když se mnou mamka zatřepala nebo na mě začala mluvit. 😀
Nebo jak píše Evča...měla asi sen o nádobí 😀
@muminek tak to je fajn, že to Martínka nebolí

muminek
3. lis 2010

Náš kocourek a Martínek invalida

lucicineccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucicineccka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cerstvamama
3. lis 2010

Ahoj holky, no ještě abysme měli doma náměsíčníka. Dneska se nám povedl takový fígl. Nechali jsme v noci v obýváku svítit slabý světlo, takže ho Adi vidí přes svoje prosklený dveře do pokojíčku. K nám do postele přišla až v pět ráno, místo po půlnoci! Mám totiž pocit, že se v noci probudí, a když vidí světlo tak si myslí, že ještě koukáme na televizi a zase usne. Jakmile je tma, tak začne ječák a jde k nám 😀 @dzej Jani, a kdy byste měli bydlet? @muminek Tak to má Martínek kámoše na hraní.

dzej
autor
3. lis 2010

no koukám, že má Martínek kámoše a na bolest zapomněl 😀 to je dobře...
Moni, tak to je super, a asi na tom něco pravdy bude...my máme v kuchyni taky malý světýlko v zásuvce, když jdem na wc abysme nerožínali velký světlo a jednou jsme ho vytáhli a zapomněli na noc dát do zásuvky a malá mě několikrát za noc volala...nevím, kdy začíná to období, že se děti bojí ve tmě....tak to dneska zkuste zas a uvidíte 😉
Jinak Moni, promiň, že jsem neodpověděla, jsem zapomněla, vím, že ses už ptala jednou...my se stěhovat nebudem...naše základna bude pořád byt. To budem brát jako víkendovou chalupu nebo přes léto tam budem. Ale je to 20km od Brna a nic v té vesnici není...ale plánujem, že na stáří tam půjdem a děcka zůstanou v bytě, když budou chtít...
Koukám dneska na Dokonalý svět a je to super 😀 😀 to se jim fakt povedlo 😉

cerstvamama
3. lis 2010

@dzej To já se omlouvám, když to teď čtu tak si uvědomuju, žes to už jednou psala. Máte to chytře vymyšlený. Ale třeba tokový štedrý den bych radši trávila v domečku 😉 To je můj sen, jet jednou na vánoce na chalupu na hory, aby bylo plno sněhu....Na Dokonalý svět taky koukám, docela mě to baví.

dzej
autor
3. lis 2010

@cerstvamama jojo Moni...tak letos to ještě nestihnem, ale příští vánoce a Silvestr už tam budem...a hlavně si tam můžem pozvat spoustu lidí... sice to nejsou hory, ale taky dobrý 😵 Jak teď čtu tvůj příspěvek, tak jsem si uplně vybavila Last christmas od Wham... moji snad nejoblíbenější písničku..a na to mi hned zamrazilo v zádech, že zas budu muset vymýšlet dárky atd...
Tofi je pořád frajer, že?? 😵

muminek
4. lis 2010

Ahoj holky, tak ten náš dábel se rozhodl že mě dneska bude trápit. Od rána jen zlobí.
Jo Tofi je futr frajer. Ten seriál je dobrej.

cerstvamama
4. lis 2010

Ahoj holky, dneska je zase naše tradiční dámská večeře, takže vás zdravím a zároveň se loučím, protože nevím kdy přijdu 😀 Evi, někdy jsou prostě dny kdy jsou ty děti na zabití 😀 Po pár týdnech doma s marodící Adélkou bych mohla vyprávět. Naštěstí kontrola dneska dopadla dobře, ještě dva dny má brát léky a v neděli můžeme ven. Ale hlavně - ve středu může do školky!!! Jupí 😵 Jo a Tofi teda není moje krevní skupina 😝

muminek
4. lis 2010

Ahoj Moni přeji pěkný večer. Doufám že ten můj bude taky dobrej. Dneska mám narozky tak jsem si načla šampus a popíjím Tonda pracuje tak jsem zvědavá kdy dojde. Čekám neteř s přítelem. A pak to doufám trošku rozjedem. I s MArtínkem. Dneska se fakt potřebuju odreagovat. ☹

muminek
4. lis 2010

Tofiho taky nežeru ale vypadal tam dobře 😀

cerstvamama
4. lis 2010

@muminek Všechno nejlepší! Já slavím za 5 dní 😉 Porádně to oslav. Já za chvíli mažu na pizzu, dám si nějakou fakt velkou a k tomu pivo!

muminek
5. lis 2010

Moni dík. Tak včerá to v celku ušlo.A jaká byla pizza. 😀 Dneska nás čeká převaz jsem zvědavá co nám doktorka řekne Martínek si včerá namočil obvaz.Tak jsem mu to musela převázat. Ani jsem to moc neprohlížela bylo to fuj. ☹ Tak snad nebude moc nadávat.

cori
5. lis 2010

@muminek taky přeju všechno nejlepší a hezké oslavy 😉 oslavilas s MM dobře?
Teda dneska je fakt krásně, my si zaprocházkovali a odpolko půjdem zas, takto by mohlo být do Vánoc 😅

Jinako hezkého dne přeju všem.

cerstvamama
5. lis 2010

Ahoj holky, večeře byla dobrá. Snědla jsem pizzu, zapila to růžovým vínem a kapučínem. Přišlo nás míň, ale aspoň jsme se bavily všechny dohromady a ne po skupinkách. Plánovaly jsme čerta a mikuláše, letos to asi bude velký. Prej cca 50 dětí s rodičema. O víkendu máme mít 21 stupňů a my už s Adél budeme moct konečně ven, tak se moc těším. Přeju pěkný večer, my teď chystáme rodinou večeři na rozloučenou, manžel zítra na týden odjíždí.

dzej
autor
6. lis 2010

ahoj holky 😵

tak já se teď probrala 😀 jsme měli včera sraz ze střední 😅 🤐 Jirka když mě viděl, tak popadl psa a malou a že přijedou večer 😀 😀
@muminek dodatečně vše NEJ k narozkám 😉 Evi, kolik ti bylo? Ty seš o hodně mladší, že??
Já Tofiho taky uplně nežeru, ale je sympaťák. já ho mám teda uplně moc spojenýho s těma staršíma filmama--Kamarád do deště atd..strašně dlouho jsem ho neviděla a přijde mi furt stejnej...prostě vypadá dobře...hlavně teda ten jeho styl oblíkání je úžasnej. Mně se ted hodně líbí Saša Rašilov...je to takovej českej Hugh Grant 😵

Moni to budete mít teda pořádnýho mikuláše 🙂 A zavoláte si i čerta?? Nebudou se děti bát?

Dneska je krásně...od zítřka se má hodně ochladit 😔 Hezkou sobotu!!!