Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jajabmw
8. únor 2011

Hernajs ten jeden odkaz mi nějak nevyšel, tak znova http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41190165

cerstvamama
8. únor 2011

@jajabmw To se nám pak vyfoť v těch šatech a botách! Vypadají moc hezky.

cori
8. únor 2011

@jajabmw teda ty si takové tintítko, panečku a hezké šatky i botky, to budeš kočka, my letos neplesáme, ale ani nevadí

@cerstvamama tak to je prima, že vám něco vyšlo, nám by asi taky vyšlo, kdyby nám furt něco neztráceli 😠

@dzej - no mám asi 3 rifle 😅 , nějaké trika a super úlovek bundu z Orsey z 1800,- slevněnou na 500 tak už v ní frajeřím 😅
Já tu sobotu brala hlavně jako relax, bo těch 14 dní doma bylo už trošku moc, tak asi i kdybych nic nekoupila, tak bych si to užila 😀
Děti už jsou dobrý, kašel ještě trošku je, ale není to ten strašný drásavý, ale ještě v sobotu Kája po probuzení cca 2 hodky jen skoro v kuse kašlala 😠 , ted už je to lepší 😉

ivulinda
8. únor 2011

Holky děkuju 🙂

Jani akorát dneska jak jsem přišla tak plakala trošku,že chce domů,ale to jen tak,jinak ji chválí paní učitelky.Jojo potřebuje se rozkoukat.a kdy půjde Sabinka do školky??

Jajabmw myslela jsem si,že Adélka taky nebude chtít jít ode mě,ale má strašně ráda děti takže není problém s ní.A já jsem hrozně ráda,protože moje neteř bude mít v květnu 6let a do školky chodit vůbec nechce.Ale do školy se prý těší tak nevím.

muminek
8. únor 2011

@dzej Martínek byl v pohodě ale spíš to mám z toho ják furt jedl sních. A hlavně u nás je toho moc ve vzduchu. ☹ ☹

dzej
autor
8. únor 2011

ahoj holky
@cori Jani, no slušný úlovek!!
@jajabmw lidičky jsou pěkný, ale šaty mi nejdou otevřít ani z toho druhýho odkazu ☹ tak jak píše MOnča, hod potom fotku tebe 😉
@ivulinda Ivi, půjde - jestli ji vezmou tak až v září, dřív nemáme šanci. Občas chodí do miniškoličky a v pohodě, tak uvidíme.

Já si jdu dopít to víno ze včerejška 😀 hezký večer holky

muminek
9. únor 2011

Dobrá ráno tak boty jsou krásný tak ještě ty šatečky.- 😀
To byla noc hrůza. ☹ ☹ ☹ Jani a to jsem zapoměla ještě napsat že jsme byli jeden den venku s holkou a jejím synem a asi po hodině mě řekla že malej její má angýnu a antibiotika tak jsem měla velkou radost že lezou ven s náma ☹

jajabmw
9. únor 2011

ahoj holky.
muminku to je mi líto, že nemocníte, tak ať je brzy lépe. Myslíš že máte angínu?
To mě mrzí že nejdou ty šaty otevřít, chjo já jsem na ten počítač hrozný tele 😀 😀 .

muminek
9. únor 2011

@jajabmw tak angýnu snad né, ale je to podle mě nezodpovědné když jsou nemocní tak chodit mezi děti a ani to neříct až po hodině. Zkus ty šaty znovu prosím 😀

muminek
9. únor 2011

Jaji koukala jsem na stránky s těma botama a paní má moc pěkný botky. 😀

dzej
autor
9. únor 2011

@jajabmw Jani, zkus hodit znovu odkaz...půjde to. Akorát ted se tam objevuje jen úvodní strana mimibazaru.
@muminek no to je teda prima s tou anginou... a proč proboha neleží doma a neléčí se???????

já jsem byla ted v angličtině a konečně už byla i malá v té školičce a moc se jí tam líbilo. Nechtěla jít vůbec dom, prý si ještě bude hrát. Tak mám radost. Učitelka říkala, že byla uplně v pohodě, že vždycky když chtěla jíst, pít nebo na záchod, že přišla a řekla - paní učitelko můžu vás požádat 🙂 🙂 🙂 tak jsem ráda...uvidíme co bude dělat příští středu.
Holky já tu nemám ani smajlíky ani fotky...je to chyba u mně nebo i u vás?
Jinak dneska svítí krásně sluníčko nádhernej den!

muminek
9. únor 2011

@dzej to je malá moc šikovná. To je moc fajn že se jí tam líbí.
Proč lezou do kolektivu s nemocným dětskem to taky nechápu ☹
A jak nemáš smajlíky?? 😉
U nás je taky krásně škoda že musíme být doma jen trochu fouká, ale jinak 😎 😎 😎 😎

jajabmw
9. únor 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41190165 tak snad to holky teď půjde 😅 .

muminek
9. únor 2011

a zas né

dzej
autor
9. únor 2011

@jajabmw zase ne..mně se tam objevuje pořád ta úvodní strana. Možná mě napadlo, jestli už to není prodaný, tak to prostě nejde otevřít??? Tak nám je vyfotíš až dorazí dom 😉

Já jsem ted došla z fitka a jsem nějaká rozlámaná 😀 zítra jde Sabinka k babičce a já budu pracovat 😝
hezký večer holky! 😵

muminek
10. únor 2011

@dzej Jani doufám že sis včerá zacvičila tak dobře jako já. Včerá jsem byla na zumbě a to byla hodina. Jani a kupuješ si ve fitku ty nápoje na spalování tuku. My to mame teď na zumbě a potím se jak čuník. 😀

jajabmw
10. únor 2011

Hojda holky, chjo to mě mrzí, že vám to nešlo, ale slibuju že hned jak dojdou, tak je vyfotím. Za chvíli jedu na zumbu, a už se nemůžu dočkat. Dnes jsem nějaká napružená a nevím proč ☹ . Jé a představte si že naše Lucinka umí skvěle simulovat. Volala mě učitelka, že leží v družině a bolí ji hrozně hlava a všechno možný, tak jsem tam rychle jela. No tak neležela, ale hrála si s panenkama s kámoškama. No a než jsme dojeli domů, tak jí světe div se nic nebylo 😠 😠 . A já ji odhlásila na zítra ze školy. Teď odpo nevěděla roupama co dělat.

muminek
10. únor 2011

@jajabmw jo děti to jsou vykukové 😀 hlavně že jezdravááá 😀 užij si zumbu. Už se těším na duben jedu na ten víkend se zumbou. 😀
Tak si na šaty počkáme až ti dojdou ☹ aspoň se máme na co těšit 😀

dzej
autor
10. únor 2011

ahoj holky

no tak to je jasný...ty šaty už nejsou v nabídce, tak se nám nemůžou zobrazit...
jojo Evi, užila jsem si fitko 😀 Ty jedeš na víkend se zumbou? No to bude super. Taky bych někam vyrazila cvičit. Nekupuju si ty spalovače. Já se potím i tak. Ale dobrý jsou 😉 Já piju vodu s citronem.

já dneska měla pracovní den a zrovna bylo tak krásně. Doufám, že ještě bude i zítra. Máme plavčo a odpo dojede kámoška a půjdem někam na výlet s dětma a psama 😀
dneska opět čekám na Zoufalky..jste tu někdo??? 🙂

muminek
11. únor 2011

Ahoj holky, tak počasí je pěkně hnusný. Dneska jdu večer do práce a nějak se mě moc nechce škrabe mě v krku.
@dzej Jani jedu první víkend v dubnu do Hrotovic do sport hotelu vezmu tě sebou jestli chceš a bylo by místo. 😀

hannah23
11. únor 2011

@muminek ahoj můžu se zeptat kdy to přesně jedeš a kam, je někde nějaký odkaz či co, díky

muminek
11. únor 2011

@hannah23 to je soukromá akce a je už obsazená ☹

hannah23
11. únor 2011

@muminek aha tak to jo

dzej
autor
11. únor 2011

ahoj holky
no u nás počasí nic moc..dopoledne pršelo. Měli jsme dneska náhradu za plavání, co byla malá nemocná, ale zrušila jsem to, zdá se mi ,že zas víc kašle. ☹ A máme jet na víkend na Vysočinu, tak nechci aby lehla. Mě pro změnu zas bolí hlava chjo...ted nějak často ☹
@muminek Evi zní to dobře, ale já tu zumbu nikdy necvičila a nevím, jestli by mě to bavilo. Já moc nejsem na aerobic apod... ale zas takovej relax víkend zní dobře 😉 tak kdyby se něco uvolnilo, možná bych i jela 🙂 díky

Odpoledne bych potřebovala brzo vypadnout z domu a malá ještě nespí, to je jak zákon schválnosti 😠
Co děláte holky? Koukaly jste na Zoufalky včera? Škoda krásnýho Patrika Logana 😀 a drsnej byl porod Linett 😅

jajabmw
11. únor 2011

Ahojky holky. Tak jsme dnes byli na kontrole na ušním a dobrý a pak ještě u doktorky, aby si Martínka poslechla kvůli kašli a koukla se mu na pindíka. A naštěstí taky dobrý 🙂 . Lůcu hlídala babička, protože když je zdravá, tak jsem ji po doktorech tahat nechtěla.
No tak na víkend se zumbou jsem taky měla možnost jet, ale jaksi manža odmítl hlídat děti 😠 😠 . Občas je to dost velký sobec. A já bych tak jela.
Tady je dnes tááák hnusně že se nedá vylézt z domu 😝 😝 .
Dzej tak Zoufalky byly fakt hustý, jen škoda že je nedávají dál 😒 .
No tak teď vylezl Martínek z postele, teplota jako hrom a že ho bolí ucho. Tak já nevím holky, co s ním. Ale doktor říkal, že to je dobrý a nemá už Marťa ani kašel a ani rýmu. Ach jo ☹ ☹ ☹

dzej
autor
11. únor 2011

@jajabmw to byl poslední díl Zoufalek?? TO mi nějak uteklo 😕 A Lucinka nebyla ve škole dneska?
To je škoda, že manža děti nepohlídá 😠 jednou by to snad mohl zvládnout, ne? ☹
S tím uchem to teda nechápu 😕 😕

muminek
11. únor 2011

Jaji tak to je škoda že ti děti manžel nepohlídá. Já jsem řekla a jedu a musej to tu nějak zvládnout. 😀
Chudák Martínek to je s tím ouškem divný. ☹

dzej
autor
11. únor 2011

holky, jdu se rozloučit. Valíme na chalupu s partií na Vysočinu. Není tam wifina, tak se za váma nedostanu. Ale on stejně asi nebude čas 😀 Tak si užijte pěkně víkend hlavně ve zdraví a v neděli večer AHOJ 😵

muminek
12. únor 2011

Jani užij si to tam 😀

dzej
autor
13. únor 2011

ahoj holky 🙂
tak my jsme zpět a já nemám co dočítat 😀
Copak jste dělali o víkendu? My jsme se měli báječně. Akorát ted budu týden hladovět 😀
Ted mě čeká v pračce prádlo a úklid. Hezký večer holky