Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
13. únor 2011

Ahoj holky, všechny zdravím. Jani, vítej zpět. My byli včera na večeři. Dali jsme si výborné steaky. Měli tam i dětský jídlo, takže Adélka taky poctivě žvýkala maso 🙂 Dnes jsme byli na výletě za Bukureští na takovém zámečku. Adi se vyřádila na hřišťátku pro děti. Tak se mějte 😉

jajabmw
14. únor 2011

Ahoj holky. Tak my stále nemocníme ☹ . Martínkovi v pátek najednou vylítli šíleně teploty a tak jsme v sobotu zavolali doktorku(máme známou) a ta se přijela na Marťu podívat. Říkala, že teď řádí takováhla viroza, že dítě nemá kašel ani rýmu, ale vysoké teploty. A bohužel trvají dlouho ☹ . Ale už včera bylo znát zlepšení, jen mě zaráží, že si občas stěžuje na uši. Ptala jsem se na to doktorky a ona říkala, že to má teď vsugerované, že ho třeba bolí hlava a on říká, že ho bolí ouško. A je pravda, že to říká jen tak 2x-3x za den a to jen když se mu nechce něco dělat. No tak jsem zvědavá. Dnes už vůbec teplotu nemá, ale je vidět jak je unavený. A to s ním musím chtě nechtě jít pro Lůcu do školy, protože babička jede pryč a nemá mi ho kdo pohlídat.
Jé Moni teda ty my dělaš chutě se steakem, taky bych si dala. Mňam 😀
Jinak dnes začalo chumelit, je to tu jak na vánoce 😀

dzej
autor
14. únor 2011

ahoj holky
tak u nás je sice 5st ale je šílená kosa. Došly jsme teď z Yamahy a jsme obě zmrzlý až na kost.
@cerstvamama Moni, tak to jste měli prima výlet. Dodej fotky zámečku 😉
@jajabmw Jani, Sabinka měla v pátek taky teplotu, myslela jsem, že neodjedem, dala jsem ji v poledne a večer Nurofen a v sobotu dobrý, jako by nic. Ani rýma ani kašel, jen ta teplota. Tak snad to bude mít Martínek taky rychlý jak Sabula 😉
Zítra máme plavčo, tak zvažuju, jestli už jít nebo to ještě vynechat. Už jsme 10dní po ATB a už je uplně v pohodě. Určitě bych jela autem, aby neprochladla.
Holky slavíte Valentýna? 🙂

muminek
14. únor 2011

Ahoj holky, Martínek taky furt kašle a má rýmu chjoo kdy to skončí já už taky soplím a Tonda to stejnýý ☹ ☹ ☹
Jani Valentýna nejak neslavíne jen si někdy zajdem na večeři. A já koupila dneska bombošku a klukům medovník. Martínek z něj měl moc radost. 😀

cerstvamama
14. únor 2011

@jajambmw Jani, vy si to teda vybíráte. My tohle měli na podzim, lítala jsem s Adi k doktorovi s přestávkama snad tři měsíce. U nás je pořád hezky sluníčko, ale ochladilo se příšerně. Dneska jsme kvůli zimě zdrahali z parku, nedalo se to vydržet!! @dzej Jak jsme měli foťák v opravně tak jsem si odvykla ho nosit, takže jsem nic nevyfotila. Ale určitě jsme tam nebyli naposledy, tak snad příště. My Valentýna taky neslavíme. Ale dneska večer jsem byla pryč a manža hlídal a když jsem přišla domů tak mi Adélka ve dveřích hlásila, že máme na stole papání = byla tam zapálená svíčka, nalité růžové víno a spousta sushi 😀 😝 Jo, můj muž ví čím mi udělá radost - jídlem a pitím 😀 😀 😀

muminek
14. únor 2011

@cerstvamama Moni ty se máš 😀

dzej
autor
14. únor 2011

@cerstvamama jůů zase mi děláš chutě!! Zrovna jsem si říkala, že bych si dala sushi. Tak dobrou chut 😉
@muminek Evi vám se to taky motá pořád dokola..nějaký vitamíny berete?

muminek
15. únor 2011

@dzej už to je snad lepší, ale má hroznou rýmu ale naštěstí dobře a hodně smrká.
Holky musím se vám přiznat já suši ještě nejedla, ale láká mě to. Jen se bojím to jíst sama a Tonda to nechce. ☹

dzej
autor
15. únor 2011

ahoj holky

tak jsme byly na plavču. Byla hodně teplá voda a skoro hodinu jsme pak byly v herně, tak snad se nám nemoc nevrátí.
@muminek Evi neboj...máš k tomu wasabi a zázvor a to vypálí všechno špatný ze syrovýho masa 😉 Na www.slevin.cz bývají docela často v akci sushi balíčky za dobrý ceny 😉
U nás je 5st ale taková kosa!! Já to nechápu 😕 Potřebuju odpoledne zajet koupit malé overaly na spaní nebo aspon bodíčka s dlouhým rukávem a nechce se mi ☹

muminek
15. únor 2011

@dzej a už jsi od tama něco kupovala slevy jsou tam dobrý. 😀 A jak se to platí a jak maj ty slevy dlouhou platnost?
Jani a Sabča spí ještě v bodýčkách a v overalech??????? 😀 To plavčo vám závidím u nás se od rána jen a jen smrká ☹ hlavně že to jde ven.

dzej
autor
15. únor 2011

@muminek Evi nakupuju tam docela často. Platím normálně kartou nebo internetbankou. Každej kupon má jinou délku platnosti. Některej měsíc, některej půl roku..vždycky je to tam napsaný.
Jo spí v overalu, protože se v noci hodně odkopává a v pyžamu má pak holý a studený záda.

cerstvamama
16. únor 2011

Ahoj holky, taky nakupuju na slevových servrech. Nedávno jsme právě byli na takové sushi večeři v Praze. Byli moc milí, zeptali se jestli jíme sushi prvně a tak. U sousedního stolu vysvětlovali co jsou jednotlivé kousky, jak se to jí atd. Takže se toho Evi neboj, v dobré restauraci by ti měli poradit. A jít můžeš jít třeba s kámoškou. My jíme sushi hrozně rádi, škoda, že je to tak drahý, obzvlášť teda tady v Bukurešti. Jani, kdybych navlíkla Adélku do overalu tak se mi z něj do pěti vteřin svlíkne. Taky řešíme že se odkopává, tak jí k pyžamu dám i ponožky a je to 😀 Chystáme se ven, je tu heky slunečno, ale jen -1 stupeň. Necháme děti trochu vymrznout a pak si půjdou hrát k sousedům 🙂

muminek
16. únor 2011

Tak to náš Martin když někdy spí tak je přikrytej. Dneska od půl noci do tří jsme byly vzhůru. ☹ Jdu sním na šlofíka 🙂

dzej
autor
16. únor 2011

@cerstvamama @muminek ponožky má Sabinka vždycky na noc. Ale já řeším ty holý záda. I když ji zatrčím tričko, tak prostě za chvíli má holý a studený záda.
Jojo, sushi je strašně drahý, i tady..ale v té slevě se to dá 😉 nejíme to každej týden, že

u nás je strašná ledovka, jsem ráno škrábala auto 20minut a dojely jsme pozdě do angliny a školky 😔
Jirka před chvíli došel s tím, že má angínu a budu ho mít 14dní doma..no to bude 😎 😀

cerstvamama
16. únor 2011

@muminek Evi, tak co, vyspala ses? Ten tvůj předchozí příspěvek zní hodně odevzdaně ☹ @dzej My taky jíme sushi jen vyjímečně nebo když je akce. Ale chtěla bych se ho někdy nacpat dosyta! 😀 Adi má naštěstí dlouhý pyžama, který se jí nevyhrnou.
Teď jsem dožehlila, dám sprchu a zalehnu. Ten mráz mě nějak vyčerpává. Dneska se stal malý zázrak, Adélka spala skoro celou noc u sebe v posteli. Až po páté ráno zavolala "můžu k vám?" - což vůbec nechápu, protože jindy se neptá 😅 Pěkný večer všem.

dzej
autor
16. únor 2011

@cerstvamama že by se Moni blížily lepší časy s Adélkou a jejím spaní ve své postýlce?? 😵
nám zas dneska v noci přišla malá už někdy ve 3h a já asi spala tvrdě a neslyšela ji přijít. Tak stála u postele a kňourala dokud jsem se nevzbudila 😀 Ona je zvyklá, že jak ráno přijde, tak nadzvednu peřinu a ona si ke mně vleze.
Moni ty se nenasytíš sushi? My co jsme měli posledně asi 24ks tak jsem docela funěla 😀 je fakt, že jsem to skoro celý snědla sama. Jirka jen ochutnal od každýho kousek.

Evča asi ještě spí 😀 😀

muminek
16. únor 2011

Evča už nespí ale spala jak špalek a už dobrý. Pak jsem šla na zumbu a je mě fajn. 😀 Ale jsem zvědavá na noc
Tak dneska zážitek Martínek byl pozván k sousedum ke Křížum i s ostatníma dětma z havírny na Snupího soused se oblékl do kostýmu a děti se vylekali ještě víc než čertem. A řvali jak tuři a ani nepomohlo že se Petr vyslík z kostímu a ještě teď o tom mluví. 😀 Jsem se tomu musela smát 😀

cerstvamama
16. únor 2011

@dzej Spíš to byla vyjímka, v tomhle směru nejsem optimistka ☹ To je roztomilý, že Sabinka čeká na zvednutou peřinu. Adélka mě normálně přeleze, udělá si mezi náma díru a hotovo. No a sushi sním taky tak 20 kousků a určitě bych ještě jednou tolik dala 🙂 @muminek Tak to se jim teda nepovedlo s tou maskou 😀

dzej
autor
16. únor 2011

@muminek Evi, takže klidné odpoledne s přáteli se zvrhlo v horor .. no aspon, že sis dobře zazumbovala.
@cerstvamama Moni to máš pravdu, že to je roztomilý, ale ten dnešní údiv, že není zvednutá peřina byla ještě roztomilejší, že jsme ji k nám pustili už v ty 3h 😵

muminek
17. únor 2011

Ahoj holky, Moni to máš pravdu Martínek dělá to stejný přeleze a je v pelechu. Ale někdy stojí u postele a ptá se tak mě to příjde strašně srandovní. 😀

cerstvamama
19. únor 2011

Ahoj holky, kde jste všechny? Manža s Adélkou odjel na nákup tak mám veget. Dneska tu máme hnusně, prší a je tma. Domluvili jsme se se sousedama na českoslovenksém obědě, tak vařím kyselo a zákusek a sousedka nějaký staročeský hlavní jídlo. Co má taky člověk dělat když se nedá jít ven 😉

dzej
autor
19. únor 2011

ahoj holky,

no my jsme byly včera se Sabinkou na srazu s kámoškama a dětma, bylo to moc fajn dopoledne. Odpoledne jsem pracovala. Využila jsem toho, že je Jirka marod a je doma. No a dneska celý dopo jsem byla na přípravným kurzu, opět se budu hlásit na práva 😀 😝 Odpo se chci jet podívat po obchodech, už dlouho jsem si nic na sebe nekoupila, potřebuju svetr a snesla bych nějakou slevněnou zimní bundu 🙂 No a zítra jdu na celej den do práce 😝 musím udělat komplet celý přiznání právnické osobě, odjíždí na celej březen pryč, tak už to musím udělat ted.
Takže tak...žádná pohoda.
@cerstvamama Moni, tak si pěkně pochutnejte na obídku, zní to dobře. Jirka dneska vařil taky, udělal kotletku plněnou hlívou s penne v paprikové omáčce. Mňam.
U nás taky pršosněží, ale je 5st takže pěkně na prd... Hezké odpoledne

jajabmw
19. únor 2011

Ahoj holky, tak se jdu připravovat na ples. Martínek je už zdravý, teda v rámci možností, s kašlem a rýmou tak nějak pořád bojujeme.Lucinka má za sebou sedmiletou prohlídku a dobrý, až teda na to že je prý dost hubená. Ale je celá po manžovi, tak to nebudu moc řešit. Jí pěkně, tak co 🙂 .
Mějte se hezky.

dzej
autor
19. únor 2011

@jajabmw Jani, tak si užijte ples a těšíme se na fotky 🙂

holky tak já jsem měla docela úspěch s nakupovaním. Koupila jsem si suprový svetry se zajímavým výstřihem, slevněný z 900Kč na 400Kč černej a 200Kč fialovej v Tatoom nebo jak se to jmenuje, vlezla jsem tam uplně náhodou. A pak v Newyorku pěknou halenku takovou společensko sportovní jak k riflím, tak kalhotům a sukni. No a malé v CaA tepláčky a tričko po 150kč. No nekupte to 😝

cerstvamama
20. únor 2011

Ahoj holky, za chvíli jdeme s kámoškama na pivo, dámská jízda. @dzej Jani, to potěší takovej úspěšnej nákup. @jajabmw Jaký byl plese?

muminek
20. únor 2011

@cerstvamama užij si pivo 😀 😀

muminek
20. únor 2011

@dzej Jani no to je fakt nekupto 😀 taky bych koupila 😎 😀
@jajabmw tak co fotky z plesu 😀
Akorát jsem došla ze zumby a jsem ztahaná tak jdu padnout k superstár.

dzej
autor
20. únor 2011

holky tady je šílená kosa 😝 😝 😝 já jsem strašně zmrzlá. Achjo.
@cerstvamama Moni užij si dámskou jízdu
@muminek Evi, tak si užij Superstar.Já koukám na Donutila.
Ale asi půjdu dneska brzo spát, jsem nějaká utahaná.
Dneska mě malá poučovala....držela v ruce skleněnou konvici na čaj s plastovým uchem a točila s ní po stole a ťukala s ní, tak jsem jí řekla, at to nedělá, že je to skleněný, ať to nerozbije a ona na to hlásí - to těžko rozbiju, když je to plastový..... no co na to chcete říct? 😀 😝 Hezký večer holky

muminek
20. únor 2011

@dzej oni maj tak dobrý hlášky jsem se minule taky tak nasmála. 😀
U nás už se spí. Jsem taky unavená. V sobotu se chystáme na ples tak snad budem zdraví 😀 Hlavně Martínek aby mohl do školky 😀

cerstvamama
21. únor 2011

Ahoj holky, tak pivko bylo dobrý. Šly jsme čtyři ženský, všechny na mateřský. Takže si to dovedete představit, pusy nám jely na plný obrátky. 😀 Dneska jsem trochu unavená, navíc jsme s Adél vstávaly v 7 a jely k doktorce kvůli zdrav. testům do školky. Od pondělka by měla nastoupit, tentokrát už na každé dopoledne, ne jen 2x týdně. Těším se jak po obědě zalehnu 😉