Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
7. kvě 2011

no jasně!! jsem fandila tak, že mi 2minuty před koncem spadl net 😀 😀 naštěstí podle řevu jsem poznala, že je to naše. Tak a zítra nanovo, co??
Evi, já dnes nevařím, jdu ted na jednu důležitou zkoušku, tak že bych se pak stavila na tu svíčkovou?? 😀 Ale nejím knedlíky 😖
hezkou sobotu holky 😉

muminek
7. kvě 2011

@dzej tak ať dobře pochodíš na zkoušce. A na svíčkovou se klidně stav ale co ti k tomu nabídnu když nejíš knedlík to teda nevím. Jo a my máme Karlovarskej 😀 😀 😀

muminek
9. kvě 2011

Teda holky, kde se touláte??? 😖

muminek
9. kvě 2011

Dneska jé krásně tak jsme od rána venku,ale Martínek je strašně protivnej drzo vstával a je takovej unavenej. Furt od rána knučí a brečí. Snad se vyspí do růžova. 😀
Zítra máme ve školce den matek tak jsem zvědavá jak to bude probíhat 🙂

dzej
autor
9. kvě 2011

ahoj holky
konečně je zase krásně venku 🙂 Evi, mně Sabinka ted taky vstává strašně brzo...včera i dnes v 5.30h 😒 a to už poslední dobou spávala krásně do 7 ... a hlavně mě hned tahá z postele, že chce snídat a jít ven.... takže já začnu asi chodit večer spát s ní ve 20, abych se vyspala 😀 😝
Dneska jsme v Yamaze zkoušeli na představení, za 14dní máme v jednom kulturáku představení pro babičky, tak jsem zvědavá jak se tam budou děti chovat před tolika lidma 😀
Vybrala jsem úžasnou dovču na Rhodos za "pár korun" akorát mi to někdo před nosem vyfoukl..chjo..tak musím hledat dál, potřebuju nutně vypadnout do tepla.
Dneska je zas hokej, že 😀 hezké odpoledne

dzej
autor
9. kvě 2011

juchúúú tak ten někdo, kdo mi tu dovču vyfoukl, ji zrušil, takže je moje 😵 😵 😵

muminek
10. kvě 2011

Ahoj dobré ráno, @dzej Jani to je super tak pošli odkaz ať se pokochám. My letos pojedem asi na Balaton. Tonda nechce sám do zahraničí. A tam to není tak daleko. Ale nechci nic zajištovat dokut neuvidím jak to bude v práci. 😢 Ale už bych taky někam jela

jajabmw
10. kvě 2011

Ahojky holky. Tak se hlásím zpátky ze závodů. Je toho nějak moc a vůbec nic nestíhám. Ani se učit angličtinu 😒 , to jsem zvědavá jak to tam ve čtvrtek okecám.
Muminku na Balatonu je to úžasný, my tam byli po dva roky a moc jsme byli spokojený. V městě Balatonfüred je nádherný aquapark, fakt boží, a taky je tam moc hezký kempík, ale ten je docela drahý, ale je fakt že je perfektní.
Jé holky, já zapoměla napsat, že máme třetí místo 😀 . Tak zatím a až budu mít víc času hodím sem fotečky.

cerstvamama
11. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsme se vrátily od příbuzných ze severu. Peru a žehlím, něco už pomalu začnu strkat do kufrů, protože v neděli letíme do Buku.
@jajabmw Gratuluju k bronzu 😉
U Balatonu jsem naposledy byla jako malá holka, už si to vůbec nepamatuju. Ale určitě tam bude hezky. Já bych jela kamkoli. Jani, kdy letíte na ten Rhodos?

muminek
11. kvě 2011

@jajabmw a kde jste tam bydleli v karavanu nebo jak to tam vypadá s ubytováním v kempu chatky???
Velká gratulace k umístění. 😀 😀 😀
@cerstvamama už zas balíš to jste se v ČR moc neohřáli. 😀
Jdem za chvíli do školky pro holčičku od sousedů. Sousedka je dlouho v práci a nemá jí kdo vyzvednout. Tak budu mít dneska dvě děti. 😀 Snad to zvládnu 😎

dzej
autor
11. kvě 2011

ahoj holky
@jajabmw gratuluji ke krásnýmu třetímu místu. A anglinu doženeš, neboj 😉

@cerstvamama Moni no to jste se tu teda moc neohřáli 😉 a jak jedete? letíte? My jedem 14.6. na týden. 😵

@muminek a jakej byl den matek ve školce??

já jsem byla na Balatonu taky jako malá, už loni jsme tam chtěli jet, ale nevyšlo to. Jirka by jel obytňákem, ale já tam nevlezu ani omylem...tak jsme se koukali na ty mobilhome a bylo plno. Ale letos myslím, že tam na pár dní zajedem, a budem spát v autě...takže pak dejte tipy 😉
My jsme ted byli na degustačním meníčku a jsem přecpaná, mělo to 6 chodů - napřed teplá bageta se zeleninovorajčatovou pastou, pak carpaccio z cukety s kozím sýrem, pak špagety s krevetama, pak kachní prsíčka s medovýma cibulkama a mačkaný brambory, pak koblížek domácí se šlehačkou a pak teplý ovoce na másle. A flašku vína jsem si donesla dom, protože jsme byli oba autama 😀 takže ted jdu na něho 😀 😀

jajabmw
12. kvě 2011

Ahoj holky. Tak na tom Balatofüredu je spousta chatiček, mobilhomů a taky karavanů, ale nevím jestli ty nemají cestovky. My tam byli s karavánkem 😀 , jak jinak. Sice jsem už slyšela, že to je jen blbý rybník, ale nám se tam moc líbilo. Nejvíc snad ty úžasný cyklistický stezky, to byl pro nás ráj, protože to je rovinka 😀 😀 . Kousek od Balatonfüredu, je krásný historický městečko Tihány, prodávájí tam výborný víno 😀 , ale snad v celém Maďarsku. No a v pod Tihány je přívoz na druhý břeh Balatonu do Siofóku. Na ten přívoz najíždějí i auta, autobusy a kola. Je vlastně v tom nejužším místě Balatonu. Byli jsme i v Budapešti, je krapítek dál, ale na celodenní výlet super. Je tam zábavní park, ale teď nevím jak se jmenuje. My ho tenkrát hledali, ale nenašli, nakonec byl na konci ulice co jsme v ní parkovali. Zkusím odpo najít dvd z Maďarska a hodila bych sem pár fotek.
Za chvíli jedu na anglinu a jsem dutá jak bambus. Dzej já ti mám pocit, že jsem se totálně zasekla a nějak mi to nejde. No snad se prolomí ledy.
Jo a taky dnes budu odpovídat na jednu práci, sice jen půl úvazku, ale alespoň něco.

muminek
12. kvě 2011

@dzej ve školce to užlo 30minut dýl né. Ale dostasla jsem dárek z keramiky od Martínka je moc šikovnej učitelka ho chválí že je zručnej.

muminek
12. kvě 2011

@jajabmw to mě bylo jasný že jste byli s karavanem kdybych do měla tak s ním taky jedu. Holky kdyby jste viděli nějaký pěkný ubytování na Balatonu tak dejte vědět.

cori
12. kvě 2011

Ahoj holky,
mám resty, už jsem tu za Váma dlouho nebyla.
My jdeme o víkendu na svatbu, děláme příjezdovku a ještě bylo lítání kolem dotací, takže mně šla hlava kolem 😅
Jak se máte, co děláte? Koukám už dovolenkujete, tož hned bych někam vyrazila též. Ale Ondra tak nerad cestuje, kočár nemusí a auto taky ne, jen po městě jeden ani né 5 minut a už je nevrlý a protivný 😒 , tak snad ho to přejde, s níčím si hrát v autě nechce, no on by totiž nejradši zgůnal, takže ho sezení nebaví 😠
Jinak se máme fajn, sice pořád zarýmení, ale to tak rychle asi nepřejde 😝

muminek
12. kvě 2011

@cori to máte aspoň pěkně na práci.
Já po dovolený jen koukám dokud nenastoupím do práce tak si nechci nic zařizovat dopředu. A si jako představte že 19.což je příští čtvrtek už nastupůju do práce. Ani na to nechci myslet. 😢 😢 😢

dzej
autor
13. kvě 2011

ahoj holky
tak teda dnešek není moc dobrej den pro naše hokejisty, co? 😔 Snad obhájíme aspon to třetí místo!!
Začíná se nám tu nějak ochlazovat.... byla jsem ted se psem jen v kraťasách a jsem pěkně zmrzlá.
Jsem dostala školení od Sabinky, že už jsem dost stará na to, abych věděla, že večer je zima, že se mám teple oblíkat 😀 😀
Dneska jsem neodolala McWrapu, jeli jsme kolem Mekáče, tak to nešlo nezastavit 😀
Co plánujete na víkend holky? My zítra pojedem dodělat plot a posekat trávu a v neděli asi někam na výlet. Četla jsem, že od června bude asi o 100Kč dražší ZOO ve Dvoře králové, protože se tam bude moct jezdit uvnitř autem a ten vláček bude jezdit delší trasu. Takže tam možná zajedem, dokud to není taková pálka 🙂 uvidíme teda...na neděli hlásí déšt.
Hezký večer
@cerstvamama Moni vy už jste jeli zpět??

cerstvamama
13. kvě 2011

@muminek Tak ať se ti v práci líbí! Cože to budeš dělat? Asi mi to nějak uniklo.
@cori Ta rýma je opruz, Adélka se jí zbavila teprve nedávno, ale měla jí snad celou zimu. Skončilo to vlastně potom co jsme přijeli do Prahy, protože přestala chodit do školky. Tak si to aspoň vysvětluju.
@dzej Letíme v neděli dopoledne, tím jsou daný i naše plány na víkend - balení a přesun. Hokej mě moc mrzí, tolik jsem jim to přála. V neděli po příletu jdeme hned fandit o bronz, prý se pořádá nějaký hromadný fandění Čechů v Buku.

dzej
autor
14. kvě 2011

ahoj holky
@cerstvamama Moni, tak dobře dojeďte a držte pěsti hokejistům. To třetí místo musíme dát 🙂
no já jsem ted nad tím taky přemýšlela, že Sabince skoro celou zimu tekla ta vodová rýma z nosu a najednou je to pryč...asi to sluníčko a teplo má vliv.
@cori Jani, vy si užijte svatbu..
@muminek Evi a ty nastupuješ a Martínek začne chodit do školky na celý den?

dzej
autor
15. kvě 2011

a je to naše 😵 😵 😵 jen škoda, že to není zlato... 😔

cerstvamama
15. kvě 2011

Přesně tak, ale pěkně jsme to těm Rusákům natřeli 😉 My už jsme v Buku, je tu teplo a 25 stupňů 😎

muminek
15. kvě 2011

Ahoj jen jdu pozdravit. Jdem úplně hotová po víkendu. Měla jsem celej pracovní v hospodě a dneska modní přehlídka jsem byla kouknout na kamarádky. A večer zumba jsem hotovina hotovááá. Zítra se ozvu. 😖

dzej
autor
16. kvě 2011

ahoj holky

@cerstvamama jéé Moni, to se máte!! Tady ráno bylo 5st 😒 ale už se to lepší.... tak snad nebude pršet. Jdem pěšky do Yamahy 🙂 Jsem se ted dozvěděla, že 22.8. a 14.11. bude v Praze koncertovat George Michael 😵 😵 takže tam musím být. Moni, nebudeš tu?? Nechceš jít taky 🙂
@muminek Evi, tak tos měla opravdu nabitej víkend 🙂
Hezké pondělí holky!!

muminek
16. kvě 2011

Ahoj holky jsem totálně znavená bych potřebovala lehnout a odpočívat. Což nehrozí. ☹
Moni to byla rychlost. Aspoň že máte pěkně u nás ráno bylo taky 5 stupnů. Ale slibují že od středy bude léto tak jsem zvědavá 🙂

jajabmw
17. kvě 2011

Ahoj holky, Jen jsem v rychlosti nakoukla, nějak máme nabitý program. Moni pošli sem teplíčko a sluníčko, tady to je s počasím děs běs 😠 . Asi budu muset s Martínkem k doktorce, pořád v noci kašle, ale jen v noci a to je docela divný a nic jiného k tomu. Ach jo my se toho snad nezbavíme. Když není rýma, tak máme kašel.

dzej
autor
17. kvě 2011

ahoj holky

@jajabmw Jani a nedráždí něco Martínka? Nemáte doma třeba sucho? To je totiž fakt divný, že jen v noci. No hlavně, at je brzo v pohodě.
@cerstvamama Moni, co vy? Chodí už Adélka do školky nebo ji máš ještě doma? A jak se cítíš?

holk,y my máme dneska poslední plavání. Další kurz do léta jsem už neplatila. Spolíhám na to, že budem chodit na koupaliště 😀 A příští úterý dám Sabinku místo plavání do miniškolky, at si pomalu zvyká. V neděli máme představení s Yamahou 😀 na to jsem zvědavá. Hezký den

cerstvamama
17. kvě 2011

Ahoj holky, Adi do školky teď nepůjde, přijede máma a budeme cestovat tak nechci aby něco chytla od spolužáků. Holky, ségra právě rodí, držte jí palce! Mimčo bude mít 4 kg 😝 😀

muminek
17. kvě 2011

@cerstvamama Moni držím pěsti ať to dobře a brzo dopadne 😀 😀 😀

muminek
17. kvě 2011

Jsme byli u doktorky na tříletý prohlídce a máme 99cm a 16kg 😀 😀 😀

dzej
autor
17. kvě 2011

jéé tak to já taky držím pěsti, to bude pěknej záhul. Rodí normálně nebo císařem? Snad už to má za sebou 🙂
Evi, to jsou dobrý míry. Martínek je hodně vysokej. 😉
Tak my máme za sebou poslední plavání. Já jsem teda docela ráda, po těch skoro třech letech, co jsme tam každej týden už jsem fakt trpěla ... Sabula to zatím bere taky dobře. Lektorce řekla, že už chodit nebude, že bude radší plavat v moři 😀