Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cori
24. kvě 2011

Holky očkovali jste něktdo malé na žloutenku A? Bývají reakce?

muminek
25. kvě 2011

Ahoj holky, @cori žloutenku jsme ještě oneočkovali tak nevím.
Dodatečně Janičky všechno nej k svátku. A Moni tobě taky.
Tak v práci už mám podepsanou smlouvu tak snad se brzo zvládnu zapracovat. Šiju sedačky což jsem nikdy nedělala tak se musím učit všechno od začátku a je toho moc a jsem tam jen s jednou paní a příjde že ji furt otravuju tak jsem z toho celá špatná. Jenže když neco neumíš tak jak se to chceš naučit bez ptaníí tak asi tak.
Jinak den plyne jak voda

dzej
autor
26. kvě 2011

ahoj holky, nejede nam net tak vam pisu od mekace chi. Dekuju za prani k svatku a i ja dodatecne preju Jancam vse nej. Jani Sabinka na zloutenku zadnou reakci nemela ani na preockovani.

dzej
autor
27. kvě 2011

ahoj holky
tak už mi konečně jede net...měli jsme problémy s UPC, tak jsem to zrušila a dneska nám namontovali Netbox...tak uvidíme, jak budou fungovat 🙂

@muminek Evi a ty máš novou smlouvu? Ty nejedeš na starou? No hlavně, že ti ten den utíká. A kde je Martínek? Celodenně ve školce?
@cerstvamama Moni a co ty? Cestujete? Co mimčo? Jak se máte?
@cori Jani ty budeš koho očkovat? Kajku nebo Ondru? Nebo oba?
Dneska u nás hodně prší...snad se to počasí spraví, v neděli jedem na Vysočinu s dětma...

cori
27. kvě 2011

@dzej ahoj, Káju jsem očkovala proti žloutence A, ani jsem moc nechtěla, ale ona si teď pořád něco dává do pusy a olizuje kde co, já nevím - asi to pochytila od Ondry 😠 ty máš Sabču taky naočkovanou?
Ondra je ted nějaký přejítý, ale asi i tím počasím, je víc unavený a protivný, tak snad to není nějaká reakce na to klíště 😒
A jaké máte počasí u nás už se začíná kabonět a zvedat větr 😖

dzej
autor
27. kvě 2011

@cori Jani, já jsem nechala Sabinku už v roce a půl.... než jsme jeli do Řecka. A jsem ráda, že jsem ji naočkovala...přece jen hodně cestujeme a i tady po Česku je všude špíny hodně....takhle jsem klidnější.
Ondra měl klíště? TO jsem ani nějak nepostřehla.... dala jsi mu na to tee tree? Já myslím, že ta nálada je počasím. Tady ted docela dost lije, jsem ráda, že malá usla, protože mě bolí hlava. Tak si jdu dát prášek a jdu pracovat.

cerstvamama
27. kvě 2011

Ahoj holky, já vás čtu, ale nějak nemám chuť psát. Včera přiletěla máma, ale všechny cestovní plány jsme zrušili. Musela jsem k doktorce, nějaký problémy s mimi. Tak chudák máma vyfasovala Adélku a jeli se sousedama k bazénu. Vypadá to, že se tu celý týden bude tak akorát o nás starat. Tak zatím

dzej
autor
27. kvě 2011

@cerstvamama Moni, tak hlavně odpočívej a at je vše brzo v pořádku. Budem na tebe myslet 😵

cori
27. kvě 2011

@cerstvamama jujda Moni, tak snad nic vážného, opratrujte se a to je dobře, že tam máš mamku, právě aspoň Vám pomůže, posíláme hodně sil 😉

dzej
autor
27. kvě 2011

@cerstvamama chtěla jsem napsat .... na VÁS budem myslet.... 😵

muminek
27. kvě 2011

@cerstvamama Moni držím pěsti ať vám to dobře dopadne a jste s mimi brzo vpořádku 😅

dzej
autor
28. kvě 2011

ahoj holky
tak u nás od včerejška pořád jen prší a prší a nechce přestat ☹ Zítra jedem s dětma na Vysočinu, tak doufám, že se počasí umoudří. Nedovedu si představit být celej pobyt v herně s 20ti dětma 😝 😀
Hezkou sobotu 😉

muminek
29. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem byla včerá na festáku sice pršelo, ale bylo to super. Dneska jdu na dvě hodiny na zumbu pod širé nebe snad nebude pršet. 😀
Jani pěknou dovolenou a snad budete mík pěkně. 😀 😀

dzej
autor
30. kvě 2011

ahoj holky, posílám pozdrav z Vysočiny 😵
Kdepak všichni jste??

muminek
30. kvě 2011

Ahoj holky, Jani jsem tu dnes unavená z práce malej ještě spí tak mám chvíli klidu. Jani tak máte pěkně??? 😀 Pozdravuj holky jestli si vzpomeneš.
Jinak včerá jsem byla na tý zumba párty a byl to nářez ze začátku nám tam pralo sluníčko tak to byl záhul. Tuk ze mě jen stříkal. 😀 😀 😀 Doufám že příště to bude zase venku. 😀 😀 😀

jajabmw
31. kvě 2011

Ahoj holky. Nějak se nemůžu dostat k počítači, ale konečně se povedlo. Mám pocit že mám pořád resty a nějak si asi neumím zorganizovat čas. A to jsem si myslela, že když bude Martínek ve školce tak budu mít leháro 😀 a ono nic.
Moni dočetla jsem se že je něco s mimískem, tak ať jste co nejdřív v pořádku.
Muminku tu zumba párty těžce závidím, venku to musí být super.

dzej
autor
1. čer 2011

ahoj holky, tak my jsme doma. Počasí vyšlo, Sabinka byla nadšená, co víc si přát.... Po cestě dom jsme chytli šílenou bouřku, to jsem už dlouho nezažila... jsem jela skoro krokem, nebylo vidět a na silnicích tekly proudy vody. Naštestí nám děti v autě usly, takže to bylo fajn a probudili se až v Brně do krásnýho slunečnýho počasí. 😎
Dneska ráno jsem měla překvápko, došla mi sms, že mám volat do školky...tak jsem tam hned volala a MÁME ŠKOLKU od září !!!! 😵 😵 tak jsem na jednu stranu ráda, že bude mezi dětma, protože to potřebuje, na druhou stranu mi bude asi smutno...přece jen zas nová etapa života ... tak ted nevím, jestli ji mám začít dávat zvykat do soukromé přes léto nebo to nechat až od září a skočit do toho po hlavě 🙂 Co myslíte?

muminek
2. čer 2011

@dzej Jani vítej doma. To se máte taková pěkná dovča. A já musím trčet v práci.

dzej
autor
2. čer 2011

ahoj holky
@muminek Evi co říct.... Však já si taky užívám poslední chvilky, od září se všechno mění...
Jsem byla dneska na info schůzce ve školce... a ted jsem to byla oslavit 😀

cori
2. čer 2011

@dzej jéé tak právě čtu, že máte školku - tak paráda 🙂 to je fajn, že to vyšlo
A přes léto potřebuješ hlídání malé? jestli jo, tak ji do školky dej, šak malá je určitě společenská, naše by to třeba nesla špatně, ty přechody, ale my jsme truhlíci 🙂

dzej
autor
2. čer 2011

@cori Jani, díky. No nepotřebuju přes léto hlídání. Spíš si říkám, aby si pomalu uvědomila co se bude potom dít. Ona se do školky moc těší, ale podle mně nechápe, že tam bude muset i když nebude chtít apod...

Holky, jak jste oslavili den dětí? Byli jste na nějaké akci? Nebo jste slavili doma?

muminek
3. čer 2011

Ahoj holky.Tak jsem dorazila s olympiády co pořádala školky ke dni dětí Martínek zůstal u babičky. Za odměnu že splnil všech 12 úkolů dostal podložku pod hrníček a buřtíka.měl radost. A zítra jdou s tchýní na hasiče sanytku a policii jsou na zámku a je všechno přístupný pro děti. I se předvádí různý akce. Loni byl i vrtulník vojenský.
@dzej já bych tam malou dala přez prázdniny já Martínka vozila do hlídacího cerntra na dvě hodiny dvakrát týdně a pak byl ve školce v pohodě. 😀 Bych dotoho šla znova 😀
No nic jsem sama doma tak si dám zumbu a přemíšlím že si dám dneska pizzu 😀 😀 😀

dzej
autor
3. čer 2011

ahoj holky
si představte, dneska jsme dojeli na barák, že shrabeme posekanou trávu (hlavně tam bylo hodně kopřiv) a kopřivy nikde 😀 jako ted už se tomu musím smát, nejde mi o ty kopřivy, někdo si nakrmil slepice, ale spíš tu drzost, že tam někdo vlezl (sousedi) za plot a odnesl si to... jako chápu, že na vesnici jsou na to asi zvyklí, ale mě se to teda nelíbí. Přece se můžou zeptat, ne?
A koupila jsem novou majolku wasabi a je naprosto úžasná... dala jsem si ted krevety a k tomu tu omáčku a pěkně jsem si nacpala pupek 😀 Dneska bylo krásně, uschly mi na balkoně 3 pračky prádla. Malou jsem měla u babičky, tak jsem měla pracovní den.

@muminek Evi, to je prima ty akce pro děti 😀 Já jsem koukala, že u nás je taky hodně akcí o víkendu, tak někam vyrazíme. Všechno je přesunutý z minulýho víkendu, jak strašně pršelo.

muminek
4. čer 2011

Ahoj holky, @dzej to je mazec že vám kradou už i kopřivy???? 😅 😅 😅 Já teda bydlím na venkově, ale i na tu kopřivu bych se šla zeptat jestli můžu. 😖 😖 😖
Já mám dneska úklid, ale moc se mě nechce asi to dopadne že hupnu do bazénu. Už mám koupelku, záchod, chodbu a kuchyň. A zbytek až odpoledne možná 😀 😀 😀 😀
Tak víte jak jsem dopadla včerá zmákla jsem tu zumbu a pak sem snědla celou pizzu a zapila to portským a pak jsem spala jak špalek. Samozřejmě jednou skleničkou né flaškou 😀 😀 😀 😀

dzej
autor
4. čer 2011

ahoj holky
Evi a tys cvičila tu zumbu doma??
U nás je taky krásně, ale četla jsem, že mají přijít bouřky, tak snad až navečer. Ted jsem se překulila od jídelního stolu na gauč. Dneska vařil Jirka, dělal ražničí s bramborama v parním hrnci a zapečenou zeleninu s parmezánem. Nemůžu se ani hnout 😀 Ted šel uspávat malou, tak to tipuju, že usnou oba 😀 😀
Odpo chcem jít na nějakou dětskou akci.
Hezkou sobotu!!!

cerstvamama
4. čer 2011

Ahoj holky, my byli dnes celý den u bazénu, protože tu bylo přes 30 stupňů. Máma odpoledne odletěla, takže mi končí leháro. Bylo to fajn.
Jani, úplně jsem se zapomněla zeptat jak tak školka vyšla - zavolali vám díky tomu pořadníku co ses do něj zapsala?

dzej
autor
4. čer 2011

@cerstvamama jé Moni a kde jste byli na bazenu? Jako na koupališti? Nebo máte u baráku bazen? My jsme jeli kolem koupaliště a hlava na hlavě, myslím, že dnes bylo otevřeno poprvé, tak to bylo znát 😀
Jj s tou školkou jak říkáš, nedávno jsem tam volala, že mám zájem a ted mi psali at se ozvu, jestli mám zájem. Už jsem byla i na info schůzce 😀

Tak my jsme dneska nakonec skončili na přehradě, ale bylo to strašný!! Nějak jsme zapomněli, že jsou ohňostroje, takže všude davy lidí, auta tam nepouštěly, tak jsme jeli až na konec přehrady, a okruh parníkem. Akorát nás na parníku přepadl šílenej slejvák, naštestí, když jsme vystupovali, tak už "jen normálně" pršelo....

cerstvamama
4. čer 2011

@dzej Je tu takový klub kam chodíme. O víkendu je to masovka, ale třeba v týdnu je tam jen 10 lidí, to si to pak užíváme. Dnes jsme tam byli hlavně proto, že manžel hrál fotbalový turnaj, jinak tam o víkendu radši nelezeme.
To je skvělý, že to takhle s těma školkama funguje, že opravdu zavolali.

muminek
5. čer 2011

Ahoj pěknou neděli, dneska nám odpočinkovou v noci se vrátil Tonda s dovolené tak jsem jen vyprala jeho oblečení a jdu se válet k bazénu.
@cerstvamama Moni tý jo takovej klub to by se mě taky líbilo 😀 😀 😀

jajabmw
5. čer 2011

Ahoj holky, jen v rychlosti vás zdravím. Byli jsme celý víkend na závodech, ale takových pohodový závod, jezdilo se jen s autíčkama, které byli vyrobeny do roku 1945. Takže pěkně pomaličku a kochali jsme se krajinou.
Dzej blahopřeju ke školce. My už budeme školkovat teď natrvalo. Sice ráno Martínek brečí, ale učitelky mě uklidnili, že jen co se za mnou zavřou dveře, tak je v naprostý pohodě a je s ním prý šílená sranda. To by mě zajímalo, co jim tam vykládá. Jen doufám, že bude tak ukecaný ve čtvrtek na prohlídce.