Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
5. čer 2011

ahoj holky

@cerstvamama Moni, tak to je super, že máte možnost chodit do klubu...předpokládám, že to je nějaká uzavřená skupina lidí 🙂 Mamča už je pryč? Je ti smutno, nebo jsi ráda??

@muminek Evi a kde byl manža? Já jsem si říkala, že si tak užíváš sama 😀

@jajabmw Jani a vy jste taky závodili nebo jste jen koukali? Ve čtvrtek máte prohlídku ve 3letech?

My jsme dneska byli zase na baráku, plela jsem okolo tůjek, dávala tam textilii a mulčovací kůru. Jirku štípla mezi oko a nos včela, tak je celej napuchlej. A Sabinka se popálila o kopřivy..chudinka malá, ale nese to statečně 😀
Dneska žádný bouřky nepřišly, i když je hlásili..... tak hezký zbytek neděle 😉

dzej
autor
6. čer 2011

ahoj holky,

tak já jsem si teď doslova přinesla Sabinku z Yamahy... ráno dobrý a jak jsme došli na oběd, tak najednou začala plakat, že jí bolí hlava a že chce spát, zavírala oči. tak jsme jí šáhli na čelo a pěkně hořela... šly jsme pěšky, takže jsem ji domů celou cestu nesla.... to mám místo fitka. Tak jsem jí ted dala nurofen a šla spinkat. Doufám, že to rychle přejde, prý to má ted hodně dětí, jednodenní teploty. Příští úterý jedem na dovču... 😔

muminek
6. čer 2011

Ahoj holky, @dzej Tonda jel zase Albanii, Makedonii, Kosovo dojeli v sobotu v noci a byli na 11 dni.
Chudák Sabinka tak snad bude v pořádku. Martínek jde zítra k dotkorce něco ho štíplo a má nateklou ruku tak snad to nic nebude ale rači nechci nioc zanedbat. 😖 😖 😖

dzej
autor
6. čer 2011

@muminek ajo, já vím, že jsi říkala, že by chtěl jet, jen jsem nepostřehla, že už odjel 😀

no Sabula odpoledne měla zase vysokou teplotu, ale srazila jsem to nurofenem, ten už je lepší a spí...tak doufám, že ráno bude OK. Tak to Martínkovi natři fenistilem. Jirku štípla včela vedle oka, párkát to natřel a dobrý.

dzej
autor
7. čer 2011

holky, tak Sabula má plnej krk čípků...takže valíme k dr. Je tam až od 12.30h. Doufám, že to bude jen ta hepretická angína a nebude mít ATB. V úterý letíme 😔 😔

muminek
7. čer 2011

Ahoj holky, @dzej Jani tak co jaks te dopadli mate ATB.
Martínek už má ruku dobrou ale zase v noci začal zvracet. 😖 😖 😖 Ach jooo

dzej
autor
7. čer 2011

@muminek a byli jste u dr nebo jsi to jen natírala Martínkovi? S tím zvracením...určo něco blbýho snědl
No my jsme si samozřejmě donesly dom penicilin..... 😒 má angínu. Ale letět můžem.....
Ty jsi doma? Nejsi v práci?

muminek
7. čer 2011

@dzej Jani byl u doktorky se štípancem a i se zvracenim chtěla jsem mít jistotu. Byl tam s mojí mamkou já chodím do práce.
Chudák Sabinka ať jí to brzo pomůže. A neboj do úterý je ještě daleko. To už bude v pořádku 😀 Jani a tam teda do Řecka?

muminek
7. čer 2011

Já už jsem tak trochu s tý naší dovolený nervozní furt nemůžu nic najít a když najdu tak maj plno nebo je to moc drahý. Jedem v nejbvětší sezone přelom červenec srpen ☹

muminek
7. čer 2011

A ještě jsem si vzpoměla že jsem vám chtěla napsat že dneska máme osm let výročí svatby 😀 😀 😀

cori
7. čer 2011

Ahojte vespolek,
teda kukám se tu marůdkuje, tak at je brzo líp

@dzej tak hlavně, že můžete letět, aspon to malá stihne pěkně vykurýrovat, určitě jste to chytly brzo, tak to nebude na dlouhé ležení a jak víme, prckům otrne a už můžů spářat raz dva 😉
A kam letíte? Já ci takyyyy, bereš mě do kufru?

@muminek a vy kam na dovolenou? nebo hledáš na Last minute? a teda hezky výročíčko oslavte 🙂

cerstvamama
7. čer 2011

Ahoj holky, zdravim od more. Sploucha nam da se rict pod oknem, pekne to uspava. Snad driv usne Adi nez ja, mame spicha s kamoskou venku pod balkonem, jdeme na drink (dzusovej). @dzej Tak hlavne ze muzete letet, tou dobou uz bude Sabinka dobra.

dzej
autor
7. čer 2011

ahoj holky
@cerstvamama Moni, už jste tam? Tak si to moc moc užijte a pěkně si odpočněte, pokud to jen půjde 😵

@cori Jani, jestli nebude Sabula dobrá, tak tě klidně vezmu a nemusíš ani do kufru. Budu mít 2 místa volný 😀
@muminek Evi, tak si užijte dneska výročí

holky, tak já pořád číhám na ty srpnový lístky George Michaelave Státní Opeře a už jsou pryč. Dneska ráno začla předprodej!! Lístek stál 2500-4500Kč... ted se dají sehnat, ale kolem 8000Kč, takže to si můžou nechat.... 😝

cerstvamama
7. čer 2011

@dzej tak to neprijedes?
Da se rict, ze prave odpocivam, sedim na terase nad morem, jim dort a cisnik me zabalil do deky, takze ...

dzej
autor
7. čer 2011

@cerstvamama jejda, no to je úžasný!! Moc ti to přeju. A doufám, že i ten číšník stojí za pohled 😵 😉
Já věřím, že se nějakej překupník smiluje a prodá ty lístky levněji. Přijedu určitě, to je na 100% jen ne možná ten den, popřípadě abych nebyla naštvaná, když uvidím lidi jak jsou vesele do Opery 😀 Krásný večer Moni!!

muminek
7. čer 2011

@cerstvamama Moni teda ty si užíváš moc ti to přeju a hlavně závidím. 😀 😀 😀 😀
@dzej Jani to je teda pálka za jeden lístek 😖 😖 😖 😖
Martínek už spí tak snad mu bude zítra už dobře 🙂 🙂
@cori na dovolenou letos plánuju Balaton tak uvidím a jestli letíš v kufru tak já chci do baťužku 😀 😀
Dobrou holky zítra zase do práce 😢 😢

dzej
autor
8. čer 2011

ahoj holky
nám se tu od včerejška honí šílený mraky a je dusno.... už dávno mělo pršet a nic.
Sabula už je jako by jí nic nebylo...jen má ty čípky v krku, ale už i normálně baští. Dneska jsme skoro celý dopoledne hrály Krtečkovu zahrádku, to je fakt super hra, doporučuju 🙂 ted ale nechce spát, asi je už přespaná. Tak jsem jí aspon pustila Elmův svět at má klid.
Jsem si ted uvědomila, že nám lékárnice řekla, že ty antibiotika má jíst Saba na lačno a že má jíst hodně jogurtů a džusů.... ????? přitom já jsem slyšela, že mléčný výrobky na ATB se nemají jíst.... tak to trochu nechápu..

cori
9. čer 2011

@dzej tak co sprchlo?
U nás hezky, teda ještě ted kvapká 😅 , ale neva aspon se ochladilo 😉
Hm taky sem si myslela, že na ATB se mléčné nesmí, ale třeba je to nějaký nový druh 😲

@muminek tak do batůžku jo? naštěstí kufr je větší, tam se vlezu spíš 😀

Jinak hezký den všem 🙂

jajabmw
9. čer 2011

Ahoj holky. Dzej buď v klidu my jsme taky nemocný, ale naštěstí to angina není, ale musela jsem kvůli tomu zrušit školkový výlet ☹ a to jsem se tak těšila, snad víc než Martínek 😀 . Jinak ty závody jsme jeli v autě, jenže je úplně otevřený, jenom přece je z roku 1927 a ještě ke všemu se téhle Pragovce říká plážovka, takže to mluví za vše 😀 .
Taky u vás tak včera pršelo? U nás naštěstí jo, už se kvůli tomu dusnu nedalo ani vyjít ven, bylo to šílený.
Jinak na třílety dobrý, doktorka zkonstatovala, že je Martínek pěkně ukecanej 😀 a že je všechno v pořádku. Jen je dost malej, měří jen 92cm a váží 13,2kg. Chjo on bude chudáček prcek po mě, to se má na co těšit.

jajabmw
9. čer 2011

Jo a taky jsem si myslela že na ATB se nesmějí mléčný výrobky,ale jak píše Cori třeba to je nějaký nový druh.

muminek
9. čer 2011

Ahoj holky, @jajabmw to si nemůžeš tak brát on se určitě vytáhne a přibere. 😀 😀 😀
Já dnes byla na kosmetice tak jsem si to užila 😀 Jsem dneska nějaká unavená už bych šla spát. 😖
@dzej a u vás včerá nebyla bouřka taky byla hrozná a pršelo hodně a dlouho.

dzej
autor
9. čer 2011

ahoj holky

jojo u nás pršelo včera i dneska. Ale už se to protrhává, tak myslím, že zítra bude hezky.
@cori @muminek žádnej batůžek ani kufr... Sabinka vypadá až moc zdravě, takže volný místo nemám 🙂

@jajabmw Martínkovi přejeme vše NEJ k narozkám a super, že dr byla na prohlídce spokojená. Já myslím, že ta míra je v pohodě...ještě se může vytáhnout, děti rostou přece až do puberty, ne? Nebo vy jste s manžou menší?

@muminek Evi, není někde v okolí Ivančic nějakej rybník, kde se dá koupat?

muminek
10. čer 2011

@dzej Jani proč rybník chceš se přijet vykoupat. My máme doma bazén. 😀

dzej
autor
12. čer 2011

ahoj holky 🙂
přeji hezkou neděli. Tak Saba už vypadá dobře, teploty nemá, normálně jí, akorát jsem se dívala, že pár čípků v krku ještě má. Zítra jdem k dr na kontrolu. Myslíte, že už bysme mohly dneska odpoledne na chvíli ven? Normálně bych šla, ale že jsou tam ty čípky a taky v úterý jedem, tak at něco nepo..ru.
Dám vám sem malou ukázku z Vysočiny z minulýho týdne 🙂

dzej
autor
12. čer 2011
dzej
autor
13. čer 2011

ahoj holky, kde jste kdo?? My ted došly od dr. Saba je zdravá, takže můžem s klidem odletět. Akorát ještě bude brát 2dny atb, což ale prý nevadí, i na slunko může... 😵

cerstvamama
13. čer 2011

Ahoj Jani, to je skvely, ze je Sabinka uz zdrava. My jsme porad u more, zitra navrat do rozzhaveny Bukuresti. V sobotu uz hura do Prahy a na merunkovy knedliky.

cori
13. čer 2011

@dzej vy už letíte zítra co? tak to balíš a chystáš, budem se tu těšit aspon na fotky 😉 a jinak koukám pořádná tlupa vás byla na Vysočině? to jste byli jen známí nebo z nějakého kroužku?

@cerstvamama tak vy taky užíváte moře, paráda - přidej foto, at se ovlažíme aspon přes fotky 😀 a jak se cítíš těhulko? všechno dobrý?

Jinako hezkého pondělka přeju všem

dzej
autor
13. čer 2011

ahoj holky 🙂

@cerstvamama Moni, tak se moc netěšíš do Buku, co? Užívejte si poslední den 😵

@cori Jani, balit budu až zítra po obědě. Jedem večer, takže času dost a nerada balím moc dopředu, pak zbytečně dodávam zbytečnosti. Máme v plánu jet s jednou kabelou a Sabinčiným dětským kufříkem 😵
Na Vysočině byli známí a známí známých... docela se to nakupilo. Ale většina se známe dlouho a stýkáme se.