Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

ivulinda
9. lis 2009

Leni koukala jsem na tvé děti a jsou moc hezkééééé 🙂 z Leničky bude asi nějaká modelka ne??má pěkný kukuč a moc to všem sluší 😀 asi jsi na ně pyšná vid?

ivulinda
9. lis 2009

Leni spletla jsem se chtěla jsem říct,že s Klárky bude modelka

sajmon113
9. lis 2009

Náhodou Mončo, to vypadá moooooc dobře!!!! Díky za tip, hlavně že je to taková rychlovka, toho budu muset totiž upéct dva plechy, bude nás víc. A nic na tom vylepšovat není třeba. 😉
Leni fotogenická, nefotogenická, to vůbec neřeš. Hlavně už víme jak trochu vypadáš. A to že jsi přibrala, to je úplně jedno. Hlavně že se cítíš dobře a že už jsi zdravá!!!!
Mončo na mě taky něco leze. Od rána mě bolí hlava a jsem celkově jak praštěná palicí po hlavě 🙄 🙄 🙄 Vypadá to na rýmu.

sajmon113
9. lis 2009

Ivi tak dej vědět, jak jste dopadli u dr.

ivulinda
9. lis 2009

sajmon u dr.bylo tolik lidí,že jsem se otočila na patě a šla domů.od rána je tam tolik lidí,že se to vůbec nevyprázdnuje 😖 Adélka zrovna usla.Takže ji dávám stoptussin na kašel a odsávám snopel 😒

coriven
9. lis 2009

Ahoj holky,
zdravím po víkendku - u nás byly hody, tak se moselo uklízet a chystat, ale zase to nijak nepřeháním 😅
Kajka spinká, tak se mně podařilo Vás i dočíst 😉
Leni zkoukla sem fotečky a dětičky vypadají moc spokojeně...
Jani, co podzimní depka, už je pryč? Já musím říct, že na jednu stranu, to že jsme se přestěhovali k našim (naštěstí teda jen na nějaký čas), má své výhody, Káju přechytnou a nejsu furt s ní sama, ju to taky občas nebavilo a tady má rozptýlení. A asi i jak lítáme kolem baráku, tak je rozptýlení, ale někdy až moc 😅
A já mám spíš problém, že nestíhám chodit na návštěvy já ☹ , už mám tolik restů, až je mi stydno...
Ivul, taky na nás vlezla rýma a kašel 😒 a to sem si libovala, že zatím nic, ale snad to nebude nadlouho, hlavně že není horečka...
Simčo, já koukám, ty si uplná pekařka a cukrářka, panečku - co ty všechno neumíš 😅 , nechceš mě do učení? Ale já su na vaření levá jak šavle 😀
I když teď sem si poprvé zkusila upéct kačenku a zelí - mno byla sem chválena, ale to asi jen tak motivačně, abych se do toho zase příště pustila 😀 😀 😀
Moni, ten recept na řezy vypadá dobře, jednoduché já moc ráda, dík za tip 😉

lenkavano
9. lis 2009

holky ahojky pak se ozvu.musím uklízet,ted jsme dorazili.tak papa.

jajabmw
9. lis 2009

Ahojda holky. Tak Martínek už je lepší 🙂 , ale na úplné udravení si ještě počkám. Teplota mu ale naštěstí klesá.
Tak ta depka dolehla i na mě potvora jedna. Navíc s manžou si teď nějak nerozumíme, je to na pytel 😠 . A tchýně taky perlila, vůbec si nevšimla, že je Martínek nemocný a to bydlíme na jednom patře a vidí ho několikrát denně. Měl 39 a ona prohlásila, že vypadá že mu nic není 🙄 . On tu chudák jen ležel a koukal, a prý mu nic není. Co si mám o tom myslet nevím.
Teda Cori jsi dobrá kachnu, já bych to asi nezvládla. Hlavně s tchýní za zády, to bych jen slyšela jak to dělá ona a že tak jak to dělám já se to prostě nedělá 😝 😠 . Holky poraďte mi jak někoho slušně poslat, víte kam, že.
Ivul chudák malá. Je mi jasné že u naší doktorky by to vypadalo podobně, tak jsem tam ani nešla. Ona by mi řekla ať dávám Panadol, a tím by to haslo. Antibiotika totiž téměř nedává, jen nejkrajněším případě. Ale na jednu stranu to je dobře. Holky máte zkušenosti s homeopatikama?
Jak byl prdelka mimo z té horečky, tak si skoro přestal říkat na nočník ☹ a v sobotu jsem 3x převlékala postel. Přiznám se že mi maličko ruply nervy a křičela jsem, ale pak jsem brečela jako on, protože za to nemohl 😢 ☹ . Připadám si jak neschopná matka, mám strach aby z toho neměl nějaké trauma 😢 .
Jéžiš ta depka ze mě snad nesleze. Jdu si pustit jeden horor a u toho budu dělat růžičky na dort, snad se to zlepší.
Jo ale jedno pozitivní mám 🙂 . Vyžehlila jsem to prádlo 🙂 . No ale zase mi další visí 😠 , takže zase nic.
Holky ať se vám dětičky uzdravují, večer se zase ozvu a snad budu mít lepší náladu 😅 .

jajabmw
9. lis 2009

Leni teda ty máš krásné dětičky 🙂 . Bob to už je kus chlapa, ten asi holkám láme srdce, viď 😀 ?

cerstvamama
9. lis 2009

jaja
My bereme Oscillococcinum, je to fakt dobrý a myslím, že to je i pro děti. Zeptej se v lékárně, určitě ti poradí.

Holky, dostala jsem od manžy 33 růží a k večeři budeme mít sushi, no není on zlatíčko? 😉

Taky jsem asi vychytala to odpolední spaní. Adi pořád spala tak kolem půl hodiny. Před třemi dny se zase probudila a já jen nakoukla do pokojíku, řekla jsem jí "pššš, udělej hají a ještě spinkej" a ona si lehla a spala ještě hodinu. Tak jsem to tak zopakovala i další dny a dnes už se neprobudila a zatím spí v kuse hodinu čtvrt!!

coriven
9. lis 2009

Moni, ty máš přímo dneska narozeniny?
Všechno nejlepší, hlavně to zdravíčko, spokojenost, radost z rodiny, lásku a samé prima lidičky kolem sebe 😉 hezky to oslavte 🙂

chiwule
9. lis 2009

ahoj holky, tak jsme asi opravdu nemocní - mě se to pořád ještě drží z té angíny a Anet má klasickou rýmu s teplotou a kašlem. Tak dáváme Panadol, Mucosolvan a odsáváme co se dá. Naštěstí už i sama smrká, tak nemusím každou minutu zapínat vysavač. Teď zrovna čekáme na odpolední spaní, Anet se drží zuby nehty nechce lehnout, utekla mi z postele s bačkůrkama v ruce že ještě nechce hají. Tak to zkusím zas za půl hodiny-hodinu. Pustila jsem jí CD s říkankama a prohlíží si k tomu knížky. Ale očička má unavený a jak angoráček, ale lehnout nee, potvůrka jedna... V noci se pořád převalovala, měla neklidný spaní jak nemohla dýchat nosánkem, pořád pila čaj, pak zas z toho měla mokrou plínu a chtělo se jí na nočník, čímž se zas vzbudila a zas jsme uspávali, ani večeřet nechtěla a pak zas měla v noci hlad, no bylo to na palici, usnula trochu až kolem 4hod a já s ní 🙄
nějak nenám chuť cokoliv dělat, ale žehlení se mi tu kupí ach jo, už jsem dneska Anet oblíkla poslední bodyčko 😕
a venku prší a je hnusně 😠

dzej
autor
9. lis 2009

ahoj holky 😵
Leni to je paráda, že jsi dodala fotky 🙂 máš krásný dětičky.
Moni, tak vše NEJ k narozkám, pořádně to oslavte 😉 Akorát nedal ti těch růží nějak moc? Já myslela, že je ti 30 😔 😀 A to co berete je na imunitu super, taky to chci koupit malé 😉 přece jen se prasečí chřipka blíží 😔
Holky, tak já mám teda dost strach, ptz malá opět spala do 7,30h a ted ještě nespí a to už jsem jí dala do postýlky a slyším, jak něco povídá. Nechci aby už nespala po obědě!!! Aspon do dvou let 😢 Co mám dělat? A to jsme byly na cvíču a pěšky šly dom aby se unavila a nic 😢

lenkavano
9. lis 2009

ahoj holky. 🙂 🙂
Jaja no je nějaký divný období,taky jsme se s manžou o víkendu pohádali.ted je to už sice v pořádku,ale já jsem člověk,který vše strašně dlouho drží v sobě.jinak ach ty tchyně. 😝 co se týče malého a křiku na něj tak na to už nemysli,už se to stalo a malej na to časem určitě zapomene neboj.mě taky kolikrát ujedli nervy a pak mě to mrzí.dětem se za to i omlouvám a vysvětluju jim to,proč jsem tak reagovala.neměj pocit,že jsi špatná maminka,to určitě nejsi.
jo Bob už holku má ,říká jí Fialka a ukazoval mi ji na lidech,je pěkná.ale stejně mám takové divné pocity z toho,že už by miloval nějakou holku.v tomhle jsem silně nemoderní.budu ale hodná tchyně to vím 😎
zahánění depky hororem a děláním růžiček na dort?hm zajímavé 😀 😀 😀 my jsme věčně zahadrovaní,takže já jen peru a žehlím a skládám a ukládám 😝 😝 😝
Moni vše nejj..k narozeninám ať se ti splní vše co si přeješ. 🙂 😉
Chiw vy si to teda užíváte to je hrozné.nasaďte si pak nějaké vitamínky at posílíte imunitu.mě už malá odpoledne taky nechce spát už nechodí vůbec,stane se že usne třeba ve čtyři odpol.ale to třeba při ošklivém počasí.a pak chodí spát po desáté.měli jste teda dost pernou noc,divím se že to malá nenaspává.snad to budete mít dnes lepší.
Dzej já se taky bojím té prasečí chřipky najednou to začalo nějak řádit.ale četla jsem,že komplikace mívají lidé s něčím nemocní,třeba kardiaci atd.jinak to má prý průběh jako u běžné chřipky,tak nevím.
tatka byl nemocnej a ze dne na den mu pomohl coldrex a strepsils.vždycky jsem si myslela,že to jsou jen předražené neučinkující bonbony ale byla jsem fakt překvapená.ještě jsem dokoupila paraleny pro děti a dospělé,čípky ,mucosolvan,kapky do nosu,ibalgin a nechala jsem tam přes 500kč.no jsme vybavení.

lenkavano
9. lis 2009

chtěla jsem napsat ujeli nervy né ujedly,ikdyž je fakt,že mi ty nervy taky někdy ujídají. 😀 😀 😝

sajmon113
9. lis 2009

Mončo všechno nejnejnej, hlavně zdraví, to je dneska asi fakt nejcennější!!!!! 😵 😵 😵 Teda manža se vytáhl, musím se přiznat, že já jsem ještě sushi nejedla, ale zkusit bych to chtěla. Každopádně jsem si jistá, že do manžela bych to nedostala.
Ivi plná čkárna vždycky potěší, taky bych utekla, bála bych se že tam chytí ještě něco víc.
Cori ty jsi kecka, jak můžeš být levá na vaření když zmákneš kačenu se zelím. Na to jsem si ještě netroufla. Mamina si pěstuje svoje vlastní a tak se necháme vyčůraně vždycky pozvat 😀 😀 😀 . Ale taky je pravda, že ona jí umí výborně, tak proč ne, že??
Jaji chudák Martínek, teda tchýně je s prominutím asi trochu na hlavu, ne? Na tohle téma by se tu asi mohla založit klidně diskuse, já bych taky mohla vyprávět. Homeopatikum ti vřele doporučuju, na chřipku je oscillococcinum super, musím taky doplnit lékárničku. Na teploty je dobrá belladona 9CH, je hlavně šetrnější než běžné léky, ale je taky pravda, že né všem to zabírá. Za zkoušku nic nedáš. A to že jsi křičela, fakt si z toho nic nedělej, holt nejsme stroje!!! Jak dopadly hororové růžičky??? 🙂
Chiwu, vás se to taky nějak pořád nechce pustit, držím palce ať vás to co nejdříve přejde. na prádlo hoď bobek a radši odpočívej, nechci strašit, ale dnešní noc taky může být na pytel a zítra už budeš úplně na nic. 😖
Leni, moje ségra chodí s klukem už skoro dva roky, začali když jí bylo 15. Taky jsem prvně nad tím kroutila hlavou, jenže na druhou stranu aspoň se netahá nikde po diskotékách, nebo hospodách. Jezdí tady za ní tak 4x týdně a je fakt, že jsme si na něj už zvykli a bereme ho jako člena rodiny. 😀 😀 A hlavně když jí říká fialka, tak to musí být asi príma holka.

cerstvamama
9. lis 2009

Ahoj holky, díky za přání. Dnes je mi 32, těch růži je 33, protože prý sudý počet se dává na hřbitov a manža mě nechtěl o tu jednu ošidit tak prý mi radši přinesl 33 a ne 31 🙂

Dzej - díky žes mi ubrala roky 😉 My to oscillococcinum bereme i jako lék, ne jen jako prevenci. Zabírá to.

Chiwu
to je vždycky hrůza, když jsou prckové nemocní, člověk neví jak by je udržel v posteli nebo v klidovém režimu 😉

cerstvamama
9. lis 2009

Lenko
máš krásný okatý děti. Jedno hezčí než druhý.

Simčo
díky za přání. Ryby jsem nejedla skoro celý život, naučil mě to až manžel a teď teda jím všechny mořský potvory. Nemám ráda kapra, ble.

jajabmw
9. lis 2009

Tak jsem tu zase. Holky že jsem dnes vůbec vylézala ven 😠 . Den blbec jak vyšitý! Nabourala jsem auto 😠 😢 . Normálně jsem myslela, že to neuřídím domů. Manža sice říká, že to je jen škráblý, ale já se z toho nemůžu vzpamatovat 😖 . Naštěstí jsem se jen rozjížděla, takže žádná velká rychlost tam nebyla. Ale ta pit..á studna se prostě neuhla. Ach jo. Alespoň že ty růžičky se povedly, teda nejsou jako jsem koukala na odkazy, ale každému se líbí. Udělala jsem jich 20 a ještě dalších deset potřebuju. Musím si taky udělat šablonu z tvrdého papíru na lístky. No a zatýden hurá dort.

Moni ty se máš že je manža tak pozorný. Všechno nejlepší, ať se máte rádi a máte spoustu dětiček.

Sajmi ty máš koupená ty udělátka na dorty nebo tvoříš s tím co dům dá 😅 ? Já jen že ty věci jsou dost drahé a tak radši budu hledat doma, čím si pomoci 😉 .

Chiwu ať jste brzy zdraví, ale ty si běž lehnout s Anetkou nebo budeš vyřízená, věř vím o čem mluvím. Martínek jak měl ty teploty, tak jsem ho nechala spát v postýlce, ale každou chvíli jsem k němu lítala. Dnes si ho dám už asi k sobě protože jsem grogy 🙄 .

Holky jdu dělat potahovku, tak na mě myslete, ať to dopadne líp než to auto ☹ . Pa

ajvi
9. lis 2009

ahoj holky, já sem vůbec nestíhám psát, tak vás alespoň všechny zdravím...papap 🙂

jajabmw
9. lis 2009

Aleluja potahovka se povedla 😎 . Sice mám obarvené ruce od barvení potrav. barvou ,ale chuťově a vzhledově jsem nad míru spokojená 😀 . Tak a můžu jít spokojeně spát, alespoň něco se dnes povedlo. A vypadá to že Martínek bude spát lépe, že bych se i vyspala 😅 ? Dobrou holky!

lenkavano
9. lis 2009

ahoj holčiny. 🙂 tak jste mi udělaly takové chutě s tou kachnou,že jsme ji vytáhli z mrazáku a šup do trouby.vařil ale tatka ,udělal houskové knedle a já jen zelí.no byla to bašta. 😉
jinak tatka nám před chvílí odjel a Lenča straší,tak nevím kdy zalehnem.spouští se jí rýma a to ji vzbudilo.Bob je taky ještě vzhůru.já už se těším do postele,mám toho dnes dost.
Jaja s tou studnou to je teda pech.hlavně že se ti ale nic nestalo.mě včera volal brácha jel v neděli domů a kousek před barákem mu přes silnici přebíhali prasata z lesa,tak zastavil a zezadu do něj narazil chlap s audinou.brácha ale nemá povinné ručení,tak se modlíme aby to dobře dopadlo.jinak audina měla rozbitý předek a bráchův oprýskaný favorit jen ohnutou tažnou kouli.
Ajvi koukej taky něco napsat nakukovatelko.

sajmon113
9. lis 2009

jaji žádné udělátka nemám, taky si pomáhám co dům dá. Ale jestli se s těma dortama rozjedu více, tak si časem asi něco pořídím. Po troškách. Hoď pak fotku dortíku. Teda když je auto jenom škrábnute, tak to vůbec neřeš, hlavně že ty jsi v pořádku.
Mončo já kapra taky nemám ráda. Na vánoce jím pangase, letos ho dostane i Vojta, ale hodně děláme rybí filé, na všechny způsoby a v létě mám ráda grilované ryby. Nebo pstruhy. Ale takovým těm mořským potvorám jsem moc na chuť nepřišla. Pracovala jsem nějakou dobu v Řecku, v grilbaru a nějak když vidíš jak se to kuchá atd. tak bohužel no.... Nebo například umýt hrnec od vařené chobotnice.... 😝 😝 😝 😝
Leni jo jo co je audina proti pořádnému českému autu, že??? 😉 😉 Hlavně, že se mu taky nic nestalo!!!

jajabmw
10. lis 2009

Dobré ránko holky. Tak dnes jsme spali celou noc, i Martínek si asi taky potřeboval pořádně schrupnout 😅 . Teploty už zmizly, ale zato máme rýmu jako trám. Ale nebyl tak 5 dní venku tak až ven půjdem takse to snad zlepší.
Jo holky nic se nám nestalo, naštěstí jsem se jen rozjížděla 😅 . Manža se tomu ještě smál a chlácholil mě že je to v poho, že se nic nestalo. Není naštěstí z těch co by hned vyšilovali a nadávali 😅 .
Dnes je ve školce vepřový kotlet na žampionech, tak ještě že Martínek jí jen polévku. Poslední dobou s jídlem stávkuje 😒 , že by další zuby?
Musím ho ustrojit, dnes vstával až v 8.30.

lenkavano
10. lis 2009

ahoj holky taky už jsme dnes vzhůru.dáme se do úklidu a přemýšlím co uvařit 😝

sajmon113
10. lis 2009

Leni já mám v plánu rizoto 🙂

ivulinda
10. lis 2009

sajmon aojky tak jse přece jen včera bylau té dr.šla.Jne co se Adélka vzbudila tak jsme naklusaly,ale měla poradnu pro malé děti,ale mě vzala 😀 Ada nemá nic na průduškách což jsem si oddychla,ale má arudlý krček takže máme dávat ten stoptussin.No já jsem taky marod ☹ Bolí mě v krku a polívá mě studený pot!!vzala jsem si brufen a stříkla si do krku 😖 .

Mončo Vše nej nej.k včerejším narozkám 🙂 Omlouvám se,že to píšu až dneska,ale včera jsem ležela a bojovala s bacily 😀

sajmon113
10. lis 2009

Holky, vy si tu snad ty nemoci předáváte 😉 . Já jsem si včera navařila čaj s citronem do termosky a do nosu nekapu nic jiného než převařenou osolenou vodu, a klepu na zuby, ale dneska je mi líp.
Iví taky přeju ať je to od vás co nejdříve pryč!!!! Jinak máte šikovnou dr. nás by možná v poradně dr. vzala, ale nepřešli bychom přes sestru, tu má hrozně protivnou 😠 😠 😠

ivulinda
10. lis 2009

jo to my jsme taky měli takovou protivu,ale ted máme novou mladší sestřičku a ta je velice šikovná i moje dr.je velice šikovná

ivulinda
10. lis 2009

saj to je tím počasím,že je každý nemocnííííí 😠