Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
19. lis 2009

Ahoj holky, ja bych taky sla do prace!! ale to si jeste pockam.
Adelka dneska spala do 10 hodin!!! To se nikdy nestalo. V sest vypila mliko a jeste to zalomila. Uplne jsem zirala. Ted jsem ji dala zase spinkat a vypada to, ze zabrala. Asi ma nejakou podzimni unavu.
Tak ja jdu jeste vytrit koupelnu a pripravid obedo-veceri, za chvili je tu mam.

jajabmw
19. lis 2009

Já mám občas pocit, že z jedné strany začnu uklízet a než skončím na straně druhé, mohla bych začít znova od začátku 😝 . Ale už jsem se naučila spoustu věcí přehlížet, jinak už bych byla mimo 😅 . Ono stačí když se třeba v obýváku nají manža a jako by tam seděli obě naše děti 😀 .
Holky taky se vašim dětem tak líbí skříňky s nádobím? Martínkovi hrozně moc, pořád by vařil. Jo a taky jsou u nás dost v pernamenci traktory. Jen doufám, že to nepředznamenává jeho budoucí povolání 😕 .

jajabmw
19. lis 2009

Ajajaj už se zatahuje 😠 . Doufám, že nebude pršet tak do pěti než budeme ze školky doma ☹ .

lenkavano
19. lis 2009

Jani já mám 3krát denně vytahané hrnce,pokličky,vařečky.....ještě talíře mám ve výšce.když vařím tak věčně o něco zakopávám 😀 😀

ajvi
19. lis 2009

jojo, taky pořád zakopávám, vařečky, pokličky... 🙂 jo a Máťa strašně rád hraje na kráječ na vajíčka 😀

lenkavano
19. lis 2009

tak ten už ani nevím kde mám 😝 😀

dzej
autor
19. lis 2009

ahoj holky 😵
u nás je krásný babí léto, uplně jsem z toho celá veselá 😉 Moni to je dobrý s těma letenkama 😀 však si to měl objednat manža sám, ne?? 😝 Ty máš u sebe malou a nemůžeš se plně soustředit 😀
I my máme doma pořádnej chaos a nepořádek. A to jsem dřív bývala tak čistotná, měla jsem naklizeno, všechno upraveno, pak jsem si musela zvykat na chlupy a špínu z pacek od psa, pak na poházený oblečení a binec co kde "omylem" spadl od chlapa a ted je to totální chaos, ptz mezi kastrolama najdu ponožky, mezi oblečením přibory a už asi měsíc nemůžu najít hřebínek 😔 a když vysaju a uklidím, tak do půl hodiny je to tam všechno zas 😠 neohlášený návštěvy vůbec nepřijímám a než přijdou ty zvaný, tak uklízím půl dne 😖 a když pak dojdu k někomu, kdo má doma krásně čisto a voňavo tak se stydím, protože nechápu, proč já to nezvládám, když někdo jo 😔 😨
Dneska nám spravují střechu přímo nad hlavou, tak jsem zvědavá jak dlouho bude malá spát 😅

cerstvamama
19. lis 2009

dzej
no neboj, priste uz to necham na nem. Uvidime kam doleti 😉

U nas se taky furt vari, uz jsem Adelku naucila, ze v teflonovem hrnci nesmi michat kovovou naberackou. Uz si ze supliku vybira je umelohmotny naradi 🙂
A kdyz skrabu brambory tak ji dam maly prknynko, ten barevny nozik z Ikea a jednu oskrabanou bramboru a ona si ji pizla.

Holky, pecete s malyma cukrovi? Jak je zapojujete? Nemuzu ADelku vynechat, to by se ji nelibilo. Ale nevim jak ji zabavit. Budu pect tady jen jeden druh na Mikulasskou, kazda mama ma za ukol prinest jeden druh. V Praze nepecu, mame od babicky 😉

petronilla
19. lis 2009

Ahojky 🙂
Ajvi-jojo,jsem zdrav.sestra 😉 .
Mončo-to se mě asi nepoštěstí,aby mi takhle dlouho děti spali 🙂 .Aduš pravidelně v 6,20 volá z pokojíčku "mamíííí",jinak asi ještě letos cukroví s Aduš vynechám,ale Adam mi pomáhá kyždý rok,bravurně vyvaluje i vykrajuje 🙂
Jaji-Aduš taky pořád "vaří",ale má svoje nádobíčko,tak to moje už přestala docela vytahovat,ale taky jsme už jezdili s vařečkama v košíku pod kočárkem 🙂
Jani-to se vůbec nestyď,my to máme taky tak,než někdo přijde,tak tady lítám a šůruju a děti mi zase z druhý strany vše vytahávají 😖 😉 .

sajmon113
19. lis 2009

Hoooolky, vy jste mi udělaly takovou radost s tím uklízením, já myslela, že je to tak jenom u nás. Snažím se sice uklízet průběžně každý den, respektive večer, když dám Vojtu spát. Ale co z toho, když ráno vstane malý bordelář a je to tam kde to bylo. Uklidňuju se tím, že kdybych to neuklízela vůbec, že to nemá smysl, tak že by tam po týdnu bylo jako na smetišti.
Já vařím s Vojtou, jelikož mi vždycky visel na noze a křičel mami hopa, takže si ho posadím na linku a pomáhá mi. Nejdříve mi podává brambory na oškrábání, pak oškrábané dává do hrnce s vodou a pak je nakrájím na kostičky a to mu trvá dloooouho, než je všechny nahází zpátky do hrnce 😀 . No a když už opravdu začnu vařit, tak mu dám taky malý hrnec do něj kousek nějaké zeleniny, do ruky vařechu a je nadšený, že může míchat. Když ale potřebuju celou linku, tak ho postavím na židli vedle sebe a on mi aspoň kouká pod ruce. Ale cukroví budu letos ještě péct sama, je to takový můj relax to pečení, tak si to chci užít v klidu 😉
Jaji u nás jsou taky traktory hodně v kurzu. Především proto, že děda má opravdovy, takže v každém traktoru, terý potkáme, nebo je někde v tv, nebo na obrázku křičí Vojta, že tam sedí děda 😀 . Včera manža koupil někde v trafice dvd Červený traktůrek, no to bylo radosti. Sednul si do křesílka a snad ani nedýchal. Pouštěla jsem mu to občas na pc, jenže teď to měl na velké obrazovce, takže to bylo lepší no.

lenkavano
19. lis 2009

holky já mám často pocit,že si pořádně uklidím až děti jednou vyletí z hnízda.ted to fakt nejde. 😝

ajvi
20. lis 2009

ahoj,
Simčo - posadíš ho na linku? no to mě by Matýsek letěl hned dolů....
dneska noc nic moc - třikrát jsem k němu vstávala - budíček v šest.
poslední dobou je u nás problém čištění zubů, dřív krásně otevřel, teď semkne rty a dost. násilím se bojím, abych mu to nezprotivila, ale zuby si přece čistit musí....už jsem zkoušela všechno možný, nakonec to nějak ošudláme, ale jen přední ....stoličky bídně a vnitřní stranu ani náhodou.... 😒

jajabmw
20. lis 2009

Nazdárek, u nás je opět krásně 🙂 , takže za chvíli pomažeme ven. Už jsme sice chvilku byli, ale jen autem s Lucinkou do školky a to byl zase kvapík, nějak vždycky nestíhám 😅 .
Simi já bych taky Marťulu na lince neudržela, jak všude do všeho leze tak bych nic neudělala 😝 , ale kámoška to taky tak dělá a prcek je prý z toho úplně unešený. Martínek je typický blíženec nic ho nebaví dlouho 🙄 .
Ivi my při čistění zůbů říkáme básničku a já ji samozřejmě pořádně natahuju abych kartáčkem zajela kam je potřeba. Na Lucinku i na Martínka mi zabírala 🙂 , ale u Marti hodně dělá to, že vidí ségru, tak ji napodobuje 😀 . Bohužel i v lumpárnách 😠 🙄 .
Holky jdu dnes se ségrou na gyndu jak mě se nechce, ach jo ale musím. Jelikož mě poslední dobou pobolívá břicho, tak mám strach jestli tam něco nebude ☹ , moje mamka měla totiž myomy, ale samy zmizely. Proč my ženský musíme tak trpět?

lenkavano
20. lis 2009

ahoj holky 🙂
tak já si Lenču taky posazuju na linku ale je fakt,že ikdyž sedí v klidu tak mě pořád stejně vystřeluje ruka ,asi preventivně.ale když je na zemi tak se mi strašně motá pod nohy.jo taky jsem ji jedniu málem zašlápla ,nesla jsem koš s pradlem a neviděla přes něj a ona se přede mne postavila,no a jak jsem ji povalila na zem tak jsem hned roztáhla nohy abych ji nezašlápla to musel být pohled. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

sajmon113
20. lis 2009

Ivi posadím ho až ke stěně, a já jsem před ním, takže nemá kam spadnout, maximálně do dřezu, ten je hned vedle 😀 😀 😀 Mě Vojta taky nechtěl otevírat pusinu na čištění, tak mu dávám kartáček, ať si čistí sám a já si čistím při jednom taky. Když se toho nabaží, řeknu mu, že mu trošku pomůžu a projedu mu to.
Jaji ať ti kontrola dopadne dobře!!!! Jojo máme to my ženské složitější, ale zase za ten pocit být těhotné to určitě stojí!!! 🙂 🙂

zoubek
20. lis 2009

Ahoooojky. Zdravím všechny. Dlouho jsem tu nebyla, přiznám se, že ani stránku za tu dobu nepřečetla,až teď malinko... Slibuji, že postupně dočtu. Měli jsme toho poslední dobou dost, takže žádný časík a večer boje o notebook s manžou 😀 Ne, sranda. Měla jsem oslavu narozenin, máme hodně známých a příbuzných, takže na etapy. Do toho půl příbuzenstva narozeniny, takže návštěvy...Také jsme byli dost u mé sestry, jelikož jsem jí pomáhala s malým Tomáškem (narozen 30.10.) Je kouzelnej,ale řeknu vám, když vidím, jak válčí s dvěma dětma, já se na to necítím a nechtěla bych druhé ani náhodou. (prozatím) Matýsek je starší,má 2,5roku. Je to vážně záhul postarat se o oba a ještě o chod domácnosti. Ostatně vy co máte dětí více, víte o čem mluvím 😉 Také jsem dost lítala po obchodech. Určitě půlku dárků mám již nakoupenou. Začínám se fakt těšit. Hlavně na to, jakou bude mít Honzík radost z rozbalování dárků i z nového dětského pokojíčku. Vybírám dekorace, skříňky, koberec (máme plovoučku) Ivi, to je mi líto, že je Máťa zase marod. Vy se z toho nevyhrabete. Určitě ho to musí také trápit. ☹ Koukám,že máme stejné problémy. Mně Honzík ztratil napařovák (pařáček) na knedlíky 😀 Vážně ho nemůžu najít. Šuplíky každý den vykramařené. Do toho vařím a skáču přes mísy a cedníky... 😀
Moni, hlavně, že nakonec manža dorazí. Stejně Ti hlavu utrhnout nemůže, tak to neřešte. Stanou se i horší věci ne 😀
Do před-po školičky (tak se u nás jmenuje mateřské centrum) chodíme pravidelně každé úterý. Honzíkovi se tam moc líbí. Je to super spousty hraček, krásná výzdoba, super paní učitelka. Vždy nám věnuje cca půl hodinku a cvičíme s dětma různé říkanky, natřásání, vždyť to znáte.
Dnes je krásně, dopoledne jsme byli na dětském hřišti, to bylo samé houpi, houpi, toči, toči... Pořád dokola. Jinak se vstáváním máme poslední dobou také dost problémy. Padne 6hodina a je veselo. Myslím, že je to zoubkama. Honzík slintá jako bernardýn a je dost okňouraný. Ještě nemáme ani jeden špičák. Jak jste na tom vy, teda vaše zlatíčka. Už máte špičáky? Jaké byly reakce?
Zatím se mějte a užijte si sluníčko,pokud máte tak pěkně jako mi.

sajmon113
20. lis 2009

No ahoj zoubky, ty jsi nás teda teď pěkně flákala. My ještě špičáky nemáme a docela se jich obávám, prý to jsou nejhorší zuby a nás mordovaly všechny zuby, ale už jsem vyzbrojená homeo tak uvidím. Ty se máš s těma dárkama. Já bohužel pořád ještě nevím co komu, jen tak bloumat po obchodech a čekat, že mě něco cvrnkne do nosu nemám ráda. Musím vědět přesně co pro koho a jít přímo jenom za tím.
U nás je taky krásně, celé dopoledne jsme byli venku, soused rozvážel traktorem hnůj 😝 😖 , no to zase bylo něco pro Vojtu. Stáli jsme tam a čuměli snad půl hodiny, chtěla jsem si už dojít pro židli, nechtěl se hnout. Naštěstí se stavil tchán a ten je přece jenom lepší než traktor 😀 .
Teď už pěkně chrupká, navařeno mám, tak si jdu na chvili lehnout. Včera jsem proležela celé odpo a večer na mě vylezla teplota, byla jsem tak slabá, že jsem se nemohla ani zvednout. Nevím co to zase je, nemám ani rýmu, nekašlu ani mě nebolí v krku. Jenom jsem cítila každý cm těla. Vypotila jsem se a dneska je to ok, jenom jsem pořád taková mátoha 😔 .

lenkavano
20. lis 2009

ahoj holky 😉
Simčo tak jak ti je ,už je to lepší nebo se ti to rozeběhlo?tohle jsem měla já,vlastně jsem taky neměla žádné extra příznaky a přitom jsem byla strašně zesláblá.asi nějaký bacil,či co 😠
zoubek ahoj a vyhrávej nad manžou v bitvách o notebook a chod častěji. 😉 😀

cerstvamama
20. lis 2009

Ahoj holky, diky vsem za psychickou podporu. Manza taktne mlcel, kdyz jsem na to zavedla rec tak mluvil v mnoznem cisle, jakoze jsme to zblbi oba 😉 Tak dobry. Mela jsem strach, ze nam to pokazi vikend. Zitra odjizdime na hory, vracime se v pondeli.

Zoubek
ahoj, vitej zpet 😉

Tak se vsechny brzy uzdravte. Ja se preventivne lecim cervenym vinem (ne pravidelne, to jen ze tu mame babi tak jsme si objednali pizzu a k tomu mame cervene) 😎

zoubek
20. lis 2009

Nebojte, budu na vás myslet a už se mě nezbavíte 😀 Simčo, tak mi to připadá, jak kdyby jste se s mým Honzíkem domluvili na stejnou nemoc. Já to tedy přikládám k těm zubům, snad se z toho nevyklube něco jiného. Dopoledne dobrý, byli jsme na dětském hřišti, po obědě šel spinkat. Spal 3 a půl hodinky, což mi bylo divné. Když se vzbudil, hořel - teplota 38,3 po odečtení. Nic jiného Honzíkovi není, žádná rýma, kašel. Celé odpoledne prokňoural a proležel. Vůbec si nechtěl hrát, jen polehával, dokonce mi v 16hod (na hodinku)
usnul na gauči v obyváku. Večeři (kaši) mi celou vyzvracel i s odpol.svačinou, takže šel spát brzy, nemytý, hladový... ☹ Ach jo. Už má půlnoc. Dala jsem mu nurofen, doufám, že zabere. Snad to budou ty špičáky. Já tam tedy ten zoubek i vydím, na pravé straně dole - obrovská boule a bílo. Snad to nebude nějaká ta chřipka. Je jich na výběr! Dnes mě čeká žehlení, asi zkusím Monči fintu s pivem. Taťka není doma, má pravidelnou návštěvu boulingu. Dnes jsou domluvený se švagrem na zapití synovce - konečně! Jinak jsem si právě všimla chyby, tak opravuji - my. (poslední věta v mém předchozím příspěvku) 😀 Když nad tím nepřemýšlím, tak se občas upíšu. Už jsem se za to omlouvala i dříve. 😀 Ale nebojte, úplný trotl nejsem - mám ekonomickou školu 😀 Také jsem po dárcích jen tak nebloumala. Už mám vše dopředu promyšlené a jen jsem nakupovala.Ale dost jsem objednala i přes net. Moni, máš dobrého chlapa, važ si toho. 😀 U nás by to asi tak lehce neprošlo,ale asi by to nebylo ani nejhorší. Takový průměr 😝 Je tu mezi námi nějaký prcek, který se zrovna trápí se špičákama, nebo jsme první? To snad ne? Zajímalo by mne, jaké jsou reakce?
Musím jít na to prádlo, nebo se z toho zblázním. Dnes je Kraus, koukáte někdo? My ano, je to sranda. Hezký večer.

ajvi
20. lis 2009

Čau ženský. Tak teď jsem si sedla, zapla telku /sněženky a machři) a šup na koně :o). dneska jsem ve tři jela do školy, přijela jsem v půl osmé, s manžou jsem se jen minula ve dveřích, vykoupala, odbavila Máťu, naštěstí ve čtvrt na devět usnul hned bez řečí. Honem všechno poklidit (a že tu chlapi stihli nadělat binec:o)) a ještě vařím manžílkovi oběd na zítra, protože jedu zase do školy. Kyselý zelíčko a špekový knedlíky. Hned bych si dala, naštěstí jsem měla v mrazáku jen jednu porci. To bych se nacpala,takhle na noc.
Zoubku čau – jé malé miminko. Já vím, že to bude záhul, dvě děti, ale já bych to brala hned, ale manža by chtěl jet v létě s Máťulkou k moři, tak ještě počkáme (já těhu nikde cestovat nechci)
My chodíme do centra ve čtvrtek. Teď mě zrovna manža navrtal, jestli je dobrý tam chodit, teď když začíná epidemie chřipek. Tak nevím.
My už máme jeden špičák venku a jeden se zrovna prořezává, u dalších má napuchlé dásničky. Stoličky už má venku všechny (čtyřky) a teď se mu teprve prořezala poslední dvojka dole :o). Horečky neměl, jen byl občas protivnéj, ruce furt v puse a slintá, ale ukrutně :o) furt převlíkáme. Naposled jsme měli horečky skoro 40 v létě,pak mu vylezly dvě stoličky nahoře. A pak už mu to rostlo snad pořád. Ale náš doktor tvrdí, že prý není normální, aby k zubům byly takový teploty, tak nevím. Dost se nám osvědčila Chamomilka, jak doporučovala Simča.
Ale zvracení mi k zubům nepasuje. Aby to spíš nebyla nějaká chřipka :o(
Krause mám ráda, na to koukám. Dřív mě trochu štvalo, že někoho hoooodně sjížděl, ale teď trochu zvolnil. Jen dneska jsem koukala na ty sněženky, teď jsem to přepla, jé a koukám, že jsem prošvihla Fejka – toho mám moc ráda. Je škoda, že jde z té zoo pryč, ten mi k ní tak nějak dobře pasoval….
Tak holky pa a dobrou noc

jajabmw
21. lis 2009

Holky holky kde jste? Ahoj Zoubku, oslavy jsme taky teď měly ale naštěstí decentní 🙂 . Nám špičáky taky nerostou, ale my s těma zubama to máme takový divný, nahoře jich máme už šest,ale dole jen čtyři. Stoličky a jedničky. Vypadá prcek dost legračně. Hlavně to na fotce s Lucinkou vypadá dost zajímavě, protože jí ty první jedničky teď vypadaly. Takže ona je nemá a Martínek ano 😀 .
Holky teda já měla takové štěstí, že si to ani neumíte představit. Na gyndě jsem doktorce řekla co a jak(po víte čem jsem totiž krvácela a tak jsme víte co nedělaly radši 😅 ) no a ona mi řekla při vyšetření, že jsem danu měla posunutou v děložním čípku a mohla jsem klidně otěhotnět 😕 ! Teda ještěže jsem tam šla , to by byl fakt problém(slušně řečeno). Ale jinak jsem v pořádku, danu vrátila kde má být a snad budu mít klid a půjdu k ní až za půl roku 🙂 .
Jak já vám závidím koupený dárky 😅 , u nás to bude hodně krušné 😠 . Vůbec nevím kdy je pojedem kupovat a co manžovi to jsem dost v háji 😠 .

lenkavano
21. lis 2009

jaji a vy zatím druhé neplánujete?ted je ještě brzy vid.ještěžěe sis k té doktorce zašla. 😉

lenkavano
22. lis 2009

holky kde jste? ☹ já vím máte doma manžílky narozdíl ode mne vidte 😉

zoubek
22. lis 2009

Ahoj Leni. Je víkend a tááák krásně, určitě máte všechny program zajištěný 😀 Já také, to je jasné. Včera jsme byli v asku, měli nějaké akce na dětské pokojíčky. Vybrali jsme světlý nábytek se zelenou(hráškovou) Vypadá super. Až budeme mít pokojík hotový, nafotím, slibuji 🙂 Leni, když najedeš šipkou na fotku v pasu u každé z nás a počkáš chvíli, objeví se Ti údaje o dané osobě. Janča už druhé mimčo má - Lucinku. Kdyby se tu objevila dříve jak já, určitě by Ti to napsala 😀 Jani, myslím, že se Ti dana posunula, jak jste to tak moc s nadšením dělali 🙂 Já s tím zkušenosti nemám. Od 15let beru antikoncepci a jsem s ní spokojená.
Je to divné,ale horečky byly opravdu kvůli zubům, dnes jsem objevila první prořízlý špičák!! Tím ustaly i horečky. Dva dny 38, ukňouranej, nechuť k jídlu. Dávala jsem samou tekutou stravu, protože Honzík nechtěl vůbec kousat. Asi ho to moc bolelo. Dnes už normálně baštil těstoviny. Jsem ráda, že to opravdu bylo k zoubkům. Jen doufám,že ty další už bez teplot. Chůdák malej. Ivi, také mě manža nahlodal, jestli je dobré chodit do centra. Děsně se bojí té pras.chřipky. Občas jsem tam i viděla děti, které by se raději měli doma léčit. Já sama také nechodím s Honzíkem,když je nemocný. Oni tam dost ty hračky ocucávají a to je nemoc na to tata. Ivi, máš teď asi zkouškové ne? Držím Ti pěsti. K moři se také v létě chystáme. Už se moc těším. Dva roky jsme kvůli Honzíkovi nikde nebyli. První, když jsem byla těhotná a teď v létě se nám to zdálo ještě brzy. Čekám až se Honzík vzbudí a jedeme na nákupy. Dnes mu to spinkání jde. Už spí od 12 a je půl 3. Paráda. Užijte si zbytek víkendu.

sajmon113
22. lis 2009

Ahoj holky!!
Jo Leni manžu mám celý víkend doma, tak toho řádně využívám 😀 . Včera jsem je poslala na celé dopoledne ven, když tam bylo tak krásně a já se chytila pořádkování, trošku pořádnějšího. Ono přece jenom na tom baráku je to uklízení složitější, nejvíc mě zdržuje přenášení všeho nahoru a dolů. Taky při jednom uklidím i mamině, ségra ta je lína jako veš a když už vysávám všechny společné prostory, chodby, wc, schodiště tak to projedu i u nich jak vysavačem tak mopem. No a to je dohromady 5 velkých pokojů. Odpoledne jsem si natáhla nohy na gauč a dejte mi všichni svátek. Dneska jsme si zajeli dopoledne do lesa na procházku a stavili se na oběd, manža mě potěšil, abych prý netvrdla dopoledne v kuchyni, když je venku tak krásně. Teď čekáme až se Vojta probudí a jedeme ke známým na návštěvu.
Luci na fotky pokojíčku jsem moc zvědavá, my se do stavby pokojíku asi pustíme příští rok. Není zbytí, místnosti nejsou nafukovací a těch hraček pořád přibývá 😠 . Super, že je Honzík už zase ok.
Dneska byli naši dopoledne na nákup, mamina se chtěla kouknout v tescu na hračky, Vojtovi chtějí koupit houpacího koně a Kubovi velkou tatru. Přijela naštvaná jako prase, že obchody jsou vybrakované, nikde nic. No nevím, ale to ještě není ani konec listopadu, nechci vidět, co se bude dít tak za dva týdny. 😠 😠
Jaji teda co vy provádíte za divočiny, že i danu jsi měla na křivo 😀 😉 ???? Tak hlavně, že se na to přišlo včas. Já co jsem s manželem tak nepoužívám žádnou antikoncepci. Kdysi jsem užívala prášky, ale musela jsem je co čtvrt roku vysadit aspoň na měsíc, jelikož mě to pak při tom bolelo. Doktor už nevěděl z čeho by to mohlo být, tak mi poradil vysadit anti, a to pomohlo. S manželem jsem 6 a půl roku a zatím je hoooodně spolehlivý, abych to ale nezakřikla, jako vždycky všechno, že??!!! 😠 😠
Ivi jak je Matýskovi?
Jo a já jsem už docela ok. V pátek odpo jsem ještě trochu polehávala, nasadila oscillo a do rána jsem byla fit. 🙂

lenkavano
22. lis 2009

no holky ahooooj 😉 😉 my měli program zajištěnej též.Lenička si totiž napatlala na celou hlavu omastek z kuřete a tak jen myjeme a myjeme a myjeme vlásky.ale pořád se ji to nechce pustit.má to jakmokrou trvču 😝 😝 😝 😝 musím ji dávat nějaké intervaly,aby neměla trauma,ale ted ho mám spíš já 😝 😝 😠 😀
Zoubku no vidíš to jsem celá já a samozřejmě jsem věděla i o Lucince ale nějak mi to nemyslelo.to se mi občas stává 😀 😀 😀 😀

sajmon113
22. lis 2009

Leni no to teda potěš koště. Chudák malá, jak to dokázala??? 😝 🙂

lenkavano
22. lis 2009

ahoj Simi no na vině jsem já nechala jsem otevřenou troubu a Lenču to zaujalo.no z toho pro mě zase plyne poučení,že trouba se musí vždy zavřít 😝 ale kdybys ji viděla ona si to namazala i na obličej a byla jak vosková panenka.

jajabmw
22. lis 2009

Ahoj holky. Leni třetí určitě neplánujeme, nešlo by to dokupy s mým zdravím, jak jsem tu psala ☹ . Téda Leni musela vypadat, vyfotila jsi ji 😅 ? My dnes byli rychle dopo na klasickým nákupu, a pak nám ještě přišla opožděná návštěva na Martinovi narozky. Musela jsem taky rychle udělat potahovku na dort, zítra ho budu dělat a bude to dvoupatrák. Dodělávala jsem růžičky, lísktky, dala prát prádlo a pověsila ho a teď jsem úplně vyflusaná 🙄 a šla bych spát a nejspíš to tak i dopadne. Nebo že by ne 😀 ? Myslím ale že padnu a ať si manža zkouší co chce tak nebudu vnímat. Zítra písnu více. Jo a Simi manža byl taky hodně spolehlivý, jen se to 2x nějak smeklo či co a máme dvě nádherný děti 😀 😀 😀 . Pa!!!