• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

(Zamčená)
14. září 2011 
lenkavano to by se mělo časem strati a když tam možná zustane malá jizvička.Ta by ,ale neměla byt moc vidět.To muselo bolet určitě hodně.
31. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tak to si naštěstí nepamatuju, ale prej jsem málem zbořila nemocnici :grinning:
31. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Cerstvamama tak to by jsme mohli lyžovat spolu já jsem už kolik let začátečník a dlouho ještě budu :cry:
31. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
ivulinda: krásné narozaneny, hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile:

Moni: no to se někdo má, tak si ti užíjte i za nás :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

dzej: hlavně, že se vám to lyžování povedlo,počasí bylo celkem v pohodě, co málá?? :slight_smile: :slight_smile:

naty. motýlek: taky tě výtám :slight_smile: :slight_smile:

muminek: tebe taky výtám :slight_smile: :slight_smile:

leni: to je dobře, že to malá tak zvládá :slight_smile: :slight_smile: je moc šikovná :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
delikates: taky i tebe tu vítám :slight_smile: :slight_smile:

Moni: já nestála na lyžách snad sto let, to by bylo držkopádu :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Díky za přivítání :slight_smile:
jinula:tři děti to dá zabrat co?na naši Míšu už pomalu začíná lézt puberta je kolikrát pěkně držkatá a s malým se pořád poštuchujou
lenkavano:čtyři děti tak to úplně klobouk dolů já mám někdy dost těch našich dvou
jinak mějte všichni pohodovou neděli :wink:
31. led 2010 v 15:27  • Odpověz
deli: U nás je puberta už delší dobu nastěhovaná a né a né jí vystěhovat :wink: :wink:
31. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Tak mě příjde že malej má taky pubertu
31. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Děti v tomto věku skouší uplně stejně co vydržíme tak jako ti starší, mám to doma :angry: :angry: Starší odmlouvá a ta mladší to opakuje po ní :unamused: :unamused: Někdy je to děsný a jindy se musím smát :wink: :wink:
31. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Holky skoukni te album, mám tam svoji tvorbu, jsem začátečník :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 v 16:38  • Odpověz
jinula:dívala jsem se na fotky a dortíky jsou moc hezké na to ,že jsi začátečník,máš moc hezké dětičky ty starší už jsou teda slečny :slight_smile:
31. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Leni
no občas jíme ten jejich tousťák, občas se nám podaří sehnat aspoň podobný chleba tomu našemu a někdy upeču doma. Ale není nad český chleba.

Dneska jsme tu měli pěkně hnusně, pršelo a bylo celý den takový pošmourno, ani jsme nebyli venku. Adélka je podle toho taky pěkně zpruzelá. Taťka teď odešel na fotbal, tak jí vykoupu a půjde do hajan. A já se pak natáááhnu!
31. led 2010 v 18:16  • Odpověz
jinula-ahojky děkuju za přivitani
31. led 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
ahoj holky :dizzy_face:
vítám nově příchozí :wink:
my dneska byli v Novým Městě, bylo tam málo lidí a lanovka, takže paráda :wink: malou nám hlídala babička...
jsem docela hotová, ted jsem po 3dnech vybalovala a už se těším jak si lehnu k bedně :grinning: Hezký večer
31. led 2010 v 19:25  • Odpověz
dzej
já už ležím!!! :grinning: Jak já miluju ty večery, kdy Adí spí, manža je na fotbale a já se natáhnu k bedně s počítačem na klíně a něčím dobrým na stole. Trochu primitivní, ale mě to baví.
31. led 2010 v 19:33  • Odpověz
dzej-aho děkuju za přivitani
31. led 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Moni i já...to jsou jedny z nejkrásnějších chvil klidu :grinning: kam jsme to dopracovaly, co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: si připadám trochu jak důchodce :grinning: :grinning:
Naty, už jsem koukla na fotečky, moc hezký :slight_smile:
31. led 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Jindři...no to je paráda, hned bych si dala ten dort :grinning:
31. led 2010 v 19:45  • Odpověz
dzej-děkuju jak se ti libi malá je to velkej rošták
31. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Dzej dík za přivítání. :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
naty.motylek:náš malý je taky velký rošták pořád dělá nějaké hlouposti a vymýšlí lumpárny
31. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
delikates:Dík moc, holky jsou sice velké a dost mi pomahají :slight_smile: :slight_smile:

Moni: vubec to primitivní není , je to SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dzej: heč a nedám :wink: :wink:
31. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
Evi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: tebe nevítám :wink:
Jindři neva, stejně už bych tak pozdě večer nejedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky jdu do té zimy se psem a pak už spát...dobrou noc :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
teda jinul jako može být někdo tak šikovný nechápu :sweat_smile: :wink: , no fakt parááádáááá
Jani, aby se ten váš pejsem dneska vyčural, zase mrzne, už mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ráno všem.
Teda Dzej ty jseš protiva to mě teda mrzí že mě nevítáš :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:
1. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Leni a co malá dělala,že se opařila kávou?na to si dávám moc velký pozor,aby se mi Adélka neopařila,ale děti jsou všelijaké,no jo no :wink:

Cori s tou zimou s tebou souhlasím a taky mě to už nebaví,už chci sluníčko a teplíčko.jo a co malý kope pořádně??
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Moni neodpověděla jsi na co jste letěli do Bukureště?vy furt někam letíte,že už se v tom neorijentuju :grinning:
1. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
jinula díky :slight_smile: už jdu koukat do alba tvého
1. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ivul
už jsem to psala, v Bukurešti bydlíme. Manžel tu pracuje a my s Adi jsme tu s ním. Občas si odskočíme do Čech navštívit rodinu, oběhat doktory, úřady a tak. Nikam jinam nelítáme :wink:

Holky, já se na ty vaše dortový výtvory nemůžu dívat. Akorát mi to pokaždě připomene jaký jsem střevo. Jsem ráda, když upeču obyč koláč s drobenkou a nespálím to.

Včera jsme tu měli oblevu, začalo to pěkně tát a padala spousta sněhu ze střech. Taky padaly půlmetrový rampouchy a sousedovi to zničilo auto. Dneska už zase sněží, takže co odtálo zase znova napadá :angry:
1. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
jinula teda pokud nejsi cukrář tak před tebou smekám! :wink: jako fakt parádní dorty...to ty sama??a ty figurky s medvídka Pú jsou úžasné,a más hezké děti :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.