Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
3. únor 2010

možná si to trošku namohla..nevím, jestli je to vhodné pro děti, ale já bych na to dala fastum gel...

jajabmw
3. únor 2010

Ahojda holky. Tak jsem po dlóóuhé době tu. Máme rozbitý počítač a k našim v tomhle marastu moc jezdit nechci tak jsem se na net dostala až dnes v knihovně. Jé ani nevím jestli vás stihnu dočíst, ale jen co budu mít počítač ok tak se o to pokusím. Vítám nově příchozí, to se to tu hezky rozrostlo 😉 . Jinak u nás nic moc nového snad jen že jsme zapsaný do 1. třídy, hurá. Zvládla to naprosto skvěle, příjde mi že jsme to pomalu prožívali s manžou víc jak Lucinka. Martínek se hrozně rozkecal, je s ním fakt sranda. Jsem s ním dost venku úplně si sníh zamiloval 😀 a podle toho taky občas vypadá. Než se nám rozbil počítač tak jsem se sem snažila dát fotky a vůbec mi to nešlo ☹ , tak až nám ho dovezou zkusím to znova. Jinak jsme zdraví, snad jen Martínek má rýmu ale v tomhle počasí to není nic divného. Jdu vás zkusit dočíst, tak zatím paaa.

muminek
3. únor 2010

Ahoj holky tak jsem právě půjčila Martínka babičce a usedám s kafém konečně k počítači, protože ten co dneka vyvádí ítak bych ho nejraději prodala kolemjdoucím.

muminek
3. únor 2010

Moni snad bude malá brzo v pohodě. Ona bolí i naraženina kór takový prcky. To je blbý že nejste zrovna v čechách.

dzej
autor
3. únor 2010

Leni a jaký zápis máte??? Do školy??
Jaji to je fajn, že sis vzpomněla na nás 😉 tak ať máš PC brzo spravený..vím co to je být bez něho 😀
A Lucince taky gratulujeme k zápisu, těší se do školy?
Evi tak co jsi dneska přečetla na PC 😀 Mě už to začíná pěkně nudit...2 dny doma je pěknej opruz..už abych byla v pohodě...

muminek
3. únor 2010

Ahoj Jani to se ti nedivím že tě to doma nebaví.
Co jsem přečtla třeba kdy bude hrát v Brně Mňága a Ždorp jinak skoro nic sedím a poslouchám muziku

lenkavano
3. únor 2010

dzey jo do školy 😉 už se těšíme. 😵

muminek
3. únor 2010

Jani nechceš se přidat 17.3. Musilka

muminek
3. únor 2010

Leni tak to už je velká holka 😀

lenkavano
3. únor 2010

muminek to jdeme ke Kuby zápisu 😉

dzej
autor
3. únor 2010

Leni fakt? takže nakonec od září půjde Kubík do školy? Tak to je super, ne? Moc gratuluji 😉
Evi nene..to já nemusím...přidám se, už tu bude U2 😀 😝

lenkavano
3. únor 2010

Moni a jak to má malá s nožičkou už je to lepší?

lenkavano
3. únor 2010

dzej půjde do školy ale tam ,navrhla nám to sama ředitelka,že by to bylo lepší,navázal by na výuku ze školky podle jejich metod.bude to těžký ale zase bude starší tak uvidíme. 😉

muminek
3. únor 2010

Jasně Leni sory jsem ...

muminek
3. únor 2010

Jani ale je to levnější než U2 a jsou to pěkní kluci

dzej
autor
3. únor 2010

Leni aha..ale jak říkáš a hlavně už tam bude zvyklý, takže to bude třeba lepší...
Evi, no přece na to nepůjdu jen proto, že je to levnější 😀 😀 😀 😝

cerstvamama
3. únor 2010

Ahoj holky, tak byly jsme i venku a Adí občas chodila normálně, občas ještě zakulhala. Přišlo mi, že záleželo jestli si na to zrovna vzpomněla. Bane, nechci to zlehčovat. Ale řekla bych, že je to lepší.
Jsem z toho asi trochu vystreslá, malinko jsem vyjela na manžela tak šel trucovat k počítačový hře 😝

muminek
3. únor 2010

Jani to jsem si dělala srandu ale jít bys mohla popijeme zatančíme a ráno se budem starat o děti s bolavou hlavou. 😀 😎

muminek
3. únor 2010

Moni tak uvidíš ráno snad to bude dobrý 🙂

cori
3. únor 2010

Ahoj holky,
tak sem nyní u sousedů na hlídání, s mladší dcerkou jeli na pohotovost s ouškem ☹ , snad to bude dobrý....
Jak užíváte večera?
Moni, to je fajn, že malé nic není, se ale dycky člověk lekne 😕

jinula
3. únor 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte???

moni. co malá, doufám, že bude v pohodě ☹ 🙂 🙂 muže mít jen natažený sval a ten dokáže hodně dlouho potrápit ☹ ☹

muminek: já bych jela okamžitě 😀 😝řed 2 roky ,jsem mohla na koncert své nejnej kapele a nešla a do tet toho straěně lituji ☹ ☹

leni: co malá ,jak zo zvládá??? ☹ ☹

jdu spát jsem totálně mrtvá , dobrou noc všem mrnouskum a maminám

ivulinda
4. únor 2010

Ahojky tak už jsem přidala fotky o alba

cerstvamama
4. únor 2010

Ivul
hezký fotky, Adélka má pěkný kukadla.

Holky, díky všem za zájem. Adélka už je lepší, dneska se tu honila s tátou po bytě a vypadalo to, že jí nic nebolí. Mám pocit, že trošku pajdá, ale nedokážu posoudit jestli si to náhodou jen nenamlouvám.

dzej
autor
4. únor 2010

ahoj holky 🙂
Jani, co teda u sousedů?? dobrý? Moni, tak snad budete OK.. Ivi pěknej dortík, seš šikula 😉 Jindři a která kapela je tvoje nej?
Já čekám na ZOufalky 😝

jinula
4. únor 2010

Ahoj holky 🙂 🙂

Moni, to je moc dobře, že malá je v pohodě, to je to nejlepšííííííí 🙂 🙂

Dzej: moje nej kapela je Linkin Park je to trošku tvrdší hudba ale když je poslouchám tak jsem mimo 😀 😀 ale někdy si poslechnu i vážnou hudbu 🙂 🙂

ivulinda: malá je moc hezká, má krásné papule 🙂 🙂

ivulinda
5. únor 2010

dzej ten dort jsem nedělala já 😀 nejsem takhle zručná a ani bych to tak pěkně neudělala 😀 to jsem si nechala udělat 😅

jinula díky za Adélku

Jinak dneska v noci to byla katastrofa 😖 Aduš usla v 21:15,to bylo vše fajn,ale pak se kolem 4ráno vzbudila a já si s ní musela v pokojíčku hrát 😠 stavěla jsem puzzle,koleje atd.prostě ta malá potvůrka si chtěla povídat a já jsem jí vytáhla z postýlky 😀 Zlobí mě s tím spaním 😝

jinula
5. únor 2010

ivili: to mi něco připomíná,malá nám to taky dělala a pak to přešlo 🙂 🙂 já jsem vždycky dělala ,že spím a ona zase usnula ale jak zjistila ,že nespím tak hotovo 😠 😠

cori
5. únor 2010

Ahoj holky,
taky ta naše malá má občas noční buzeníčko a povídáníčko, ale taky nereaguju, teď tu roli převzal MM, když je nejhůř tak k ní vstane a dá ji mezi nás (naštěstí to není často), ale fakt si s ní ve 3 hodiny ráno povídat nebudu 😅 a ona snad někdy i 2 hodky bdí, kouká na nás, povídá, hladí, bucá... my jí nesmíme dát závdavek ke komunikaci, jinak bychom se taky nevyspali....
Jani, sousedovic malé pichali ouško, už jejich starší na to dost trpěla (byla už aj na nějaké operaci) a ted už asi i ta malá 😒 a to sou očkované na pneumokoka, ale oni to mají asi nějak poděděné, ale chudátko malé 😔

A jak se jinak máte při dnešku, prcek dělá vlnobití, malá spí a já su nějaká KO, asi se projevuje nízký tlak 😠 čím bych si ho tak zvedla 😀

cerstvamama
5. únor 2010

Kafe moc nemůžeš, červený víno taky ne, frťana už vůbec ne... tak jen hodně tekutin, lehnout a nohy nahoru 🙂
Adélka je teď u nás v posteli každou noc. Přineseme jí tak mezi 1-4 hodinou. Naštěstí zalehne a spíme. Akorát se různě točí, převrací, šťouchá do nás.. 😀
Tak se mějte, odpoledne jdeme do parku a od pěti jsme pozvaný na oslavu narození sousedovic chlapečka.

cori
5. únor 2010

Moni, no právě - tak sem si vytáhla čokoládku 😀
Užijte si oslavu.