• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

(Zamčená)
14. září 2011 
autor
a teplotu nemá? Malá mívala teplotu a třeba i průjem, tak když hodně plakala, dala jsem jí nurofen pro děti
11. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
No právě, že nemá ani teplotu a průjem taky ne. Třeba to ještě přijde a pak bych ten nurofen dala, ale nechce se mi ho dávat, když nemá ty teploty. :confused:
11. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ráno tak to se zrazem vydím špatmě jedině by jsme chytli stopa :frowning2:
12. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jen v rychlosti se letím na vás podívat :grinning:
Včera sem byla na kontrole a dr. mě chtěla poslat okamžitě do nemocnice - uáá, naštěstí sem to nějak ukecala a přislíbyla absolutní klid na lůžku s nohama nahoře, ale sem tam sem zaskočit musím, bych se nudou uležela :sweat_smile:
Ještě prcek musí chvilku vydržet, takže se mám hodit do naprostého klidu, tak uvidíme co na to Kája. Naštěstí babi a děda pomáhají.
Už prý prcek váží 2,7 - bych řekla docela cvalík a já přibrala 10 kg.

Chystáte srázek? Jůůů to já bych jela hned, ale asi to budeme mít horšejší :slight_smile:) jedině by byl někde poblíž - ne nad Brnem, ale pod Brnem - bo já Brno strašně nerada jedu :grinning:
12. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
cori
musíš se šetřit, pořád lítáš a zařizuješ, tak se prcek bouří, ale 2,7kg je pěkný. No a tvůj přírůstek je k smíchu, 10kg jsem měla snad na konci pátýho měsíce. Málo se cpeš nebo moc běháš :grinning: Dzej planuje dalsi sraz na leto, tam urcite chybet nebudes!
12. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Cori tak ať ti to utíká to ležení třeba se ti to do příští kontroli sklidní. Já ležela po odběru plodové vody a to mě stačilo.
A těch tvejch 10kg je fakt směšnech já končila s 25kg a to jsem se nijak necpala a pohybu jsem taky měla dost.
12. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
a vidíte to já snad každý den sním tabulku čokolády :grinning: - tak to de asi víc do prcka :angry: ale ono se to ted tím ležením rozjede - to budu jak dělová koule...
MOni, jstli tučnáčí chůze je běhání, tak to hodně běhám :grinning: a léto by bylo prima, snad to vyjde - kdoví jak budem finišovat na baráku - no i když já to tak akorát budu sleodovat s prckem v ruce :sweat_smile:
12. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Moni - no prckové teda dost dokážou zachýbat naším emočním centrem :grinning: . já zrovna před chvílí vyndala Máťu z postýlky, kde asi 15 minut řval jako když ho na nože berou, dneska jsem na to nějak neměla, ho přemlouvat dýl.. :angry:
Jani -dzej - tuším, že ses ptala jaké máme noci. teď měl zase horší období (asi zuby), ale teď už dvě noci spal durch od devíti do sedmi. ale to spal i dnes a včera v půl třetí odpo usnul a ve čtvrt na pět jsem ho budila, takže myslím, že když spí přes den, tak spí dobře i v noci.
jani -cori - šetři se- aby to vydrželo alespoň do toho 38tt :slight_smile: . to ležení je otrava, já vím (ležela jsem v prvním trimestru), ale když ti babi a děda pohlídají, tak toho využij a zkoukni všechny filmy co máš doma a přečti knížky, protože pak už si zas dlouho nepočteš :grinning: :grinning:
jinak taky poslední dobou ujíždím na čoko, ale bude to tím,že jsem měla v lednu narozky a nakupilo se mi tu několik vynikajících bonbošeka a pralinek.... :slight_smile:, tak snad až to sním, dám pokoj
a se srazem - určitě bych vás ráda poznala a popovídala naživo, ale znáte to, je to kus cesty a tak a tak, znám se, takže radši dopředu nic neslibuji.
12. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
cori jen 10kg??ty ostudo :grinning: Já nabrala v těhotenství 20kg a to už jsem se kulala a pohyb jsem měla,myla jsem ještě okna a měnila záclony do konce porodu,prostě to co ženský dělají :slight_smile: Jinak to je hezká váha malého,ale uvidíš jak to bude až se narodí :slight_smile: a kdypak máš termín??Tak se tak nehoň prosím tě!!!
12. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
cori
tučňák, jo? :grinning: Umím si tě představit.

Dneska jsme s kámoškou vzaly děti do takové obrovské nafukovací haly kde mají skákací hrady a jiné opičárny. Adélka se bála jít dovnitř tak jsem šla s ní a jsem totálně vyskákaná. Adi už to zalomila a já čekám na dovážku číny, objednaly jsme si se sousedkou. Chlapy máme pryč tak se nacpeme a zalijeme to pivem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezký večer!
12. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám nikdo nikde asi jste na procházkách. Já si dovolila luxus dnes nejít s prckem ven ale uvidíme jaká bude noc :sweat_smile:. Když je totiž alespoň jednou denně venku tak spí docela dobře, tak uvidíme jestli si to tím že jsem s ním dnes nešla nepokazím. Když oni si s Lucinkou tak hezky hrajou, že je mi líto je z té hry vytrhnout. No a večer pohlídá tchyně(by mě zajímalo, co jí manža nasliboval) a jedeme s Lucinkou na lyže.
Cori 10 kg? NO tak to není žádné přibrání, já při Lucince nabrala 25 kg a při Martínkovi 19 kg. Při Lucině jsem se fakt cpala, tak mě ta váha nepřekvapila, ale u Martínka jsem se hodně hybala a jedla hlavně zeleninu a stejně jsem nabrala ty šílený kila. A po každým z dětí mi zůstaly dvě kila nahoře a ne a ne jít dolů potvory :angry: . Pěkně Cori lež, ať je mrňousek v pořádku. A jak píše Ajvi, přečti a shlídni co jsi doteď nestihla, pak už fakt nebude čas :wink: .
Ajvi u nás je to taky tak, že když spí Martinek dobře ve dne, tak v noci to je pohoda. Ale to musí mít odpo naspány alespoň dvě hodiny. Pak v pohodě usíná a s jednou přestávkou na čůrání spí tak do sedmi do rána někdy i dýl. Ale je pravidlem, že po hodině co usne, se budí a většinou brečí :unamused: . Dám ho na nočník vyčůrá se a bez problémů usne. Vůbec nevím čím to může být :unamused: .
Holky na srázek určo nedorazím. Čekají mě dva plesy a ten obávaný sraz, takže budu mít vybráno. Na ten jeden ples jdu jen s holkama, jsou to šibřinky, tak přemýšlím za co půjdu, ale asi za školačku :grinning: . To bude mazec :grinning: :grinning: .
13. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky do sobotěnky :slight_smile:
tak já se dneska konečně pustila do prozkoumávání oblečků a toho co mám po malé :grinning: Tak sme prošly s babí xtero krabic a můžem začít prát a žehlit, ale stejně sem spoustu věcí neobjevila, no jo ztráty být musí :confused: :sweat_smile:
Malou mám u tchánovců s mužem, tak mám aspoň trochu klidu si projít oblečky. Malá bude mít zanedlouho 2 roky a jak sem jí třídila skřínku, tak sem objevila nějaké trička ještě ve velikosti 68 - tož teda nevím :grinning: , asi rostly s ní.
A jinak pořád ležím :grinning: až mě z toho začínají bolet záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pěkný večér. :dizzy_face:
13. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holky, my máme dnes už taťku doma. Chtěli jsme si udělat hezký večer, ale jsme oba nějak bez energie tak si jdeme lehout a budeme poslouchat nějakou četbu v rádiu.

cori
Já ti to tak závidím, že už to budeš mít brzy za sebou :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
ahoj holky :dizzy_face: to koukáte, co já tu tak pozdě, že :grinning:
Jani tak to se šetři, ať je vše v pořádku...a jak říkají holky 10kg to je sranda. A prcek už je pěknej cvalík, malá měla v 35tt 1700g :astonished:
Lessi tak co zoubky, je to lepší??
Ivi, tak třeba si to ještě rozmyslíš a na srázek dojedete...nebo aspon na ten letní, to stejný Jaja :wink:
Jé Moni, ty jo čínu bych si dala, tu jsem neměla ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a Jani, ohledně toho srazu já počítám, že bysme jely spolu...stačí, když tě vaši nebo někdo hodí k Olympii a tam se přesuneš ke mně do auta... :wink:
Tak já jdu ještě kouknout po netu, co kde nového...vůbec se mi nechce spát....jinak teda, co říkáte na Mareše, že odešel od Moniky?? :frowning2:
13. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj Jani
spíš bych řekla, že Monika odešla od Mareše a divím se, že to neudělala už dávno :unamused:
14. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani to si hodná, že na mě myslíš :slight_smile:) s odvozem. Tak k Olympii pravda tam se dostanem :grinning: jen nás teda by bylo asi plné auto, že :grinning:
Tak a ted pro změnu dávám dokupy seznam, co je potřeba dokoupit a nachystat, kdybych teda náhodou jela dřív, ale spíš si to tipnu, že budu nakonec přenášet :grinning: a malý bude pěkný macek uáááá, to bude porod.
Holky rodila jste některá dřív?
14. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
cori
začala jsem rodit přesně na termín, takže nemám zkušenost.

Slavíte nějak Valentýna? My teda ne :slight_smile:
14. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
MM není doma, ale ani tak nee, přece hezčí je První Máj :dizzy_face:
14. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky. Valentýna jsme vždy slavili, ale dnes nějak není nálada či co :frowning2: . Cori já jsem každé z dětí rodila o dva týdny dřív a nutno podotknout že mi to moc nevadilo :wink: , protože jsem byla taková chodící velryba :grinning: . Obě děti byly v pořádku, jen Lucinka šla na kleště :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Martínek se zaseknul ramenem, tak ho ze mě dolovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale jinak v pohodě :grinning: .
14. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holčiny,

dzej zoubky máme venku dva a třetí asi brzy poleze, ale už to není tak hrozný.

Jinak my Valentýna neslavíme, máme přeci První Máj :slight_smile: a to si vždycky užijeme.
14. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
My to taky neslavíme, dnes jsme sice byli všichni tři na sushi, na takovém pozdním obědě, ale to bylo spíš z toho důvodu, že se mi nechtělo vařit :grinning:
Jdeme se s manžou dívat na nějaký film na počítači, abysme vydrželi do půlnoci na Sáblíkovou :wink:
Dobrou!
14. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Holky, kde jste vsechny?
15. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
já jsem tu :wink:
15. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
:dizzy_face: já též, ale asi půjdu za chvíli zalehnout :grinning: i když už mě z teho ležení bolí záda :angry:
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
ahoj holky :dizzy_face:
Jani jasně, počítám s tebou a do auta se taky vlezem všichni neboj, i kdybys měla 2 kočárky :grinning: už jsem tam vezla 3 kočáry, 3 děti, 3 maminky a 2 psy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lessi, tak vám to ale začlo lézt jak po dešti co?? :astonished: A už je líp??
My Valentýna neslavíme..my se máme rádi celej rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ten první máj dodržujem :grinning:
Jůů sushi bych si dala...v Olympii je otevřenej novej sushi bar, ještě jsem tam nebyla ale chci co nejdřív.
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Jani a jak teda jste nakonec vyřešili jméno???? :wink:
15. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
S tím jménem by mě to taky zajímalo, jestli to není tajemství :grinning:
Taky bych si lehla, ale Adélka už půl hodiny vykecává v postýlce, odsouvá se i s postelí od zdi, sundavá si plínu a pak mě volá abych jí zase nandala... vidím to bledě
15. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
no u nás to tak je ted taky...sundává si plínu, nevím, kde k tomu přišla potvůrka jedna :grinning: :grinning:
Janča asi nechce prozradit jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani tak doufám, že aspon pošleš pak sms z porodnice :grinning:
15. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
holky, jak je u vás? U nás je 5st a pomalu leze sluníčko. Hned mám lepší náladu :wink:
15. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
U nás zataženo a sněžoprší. Hnus. Od středy čekáme 7-9 stupňů tak snad už začne jaro. Jedeme na ty hory tak snad budeme mít hezky.
15. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.