• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

(Zamčená)
14. září 2011 
jinu ted jsem si všimla kde máš fotku? :fearful:
30. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jo jo , rukama se dělá stále :angry: :angry: jen rohlíky a chleba dělají mašiny :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
ta se mi už nelíbyla :angry: :angry:
30. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
aha tak to jo.já tam musím pak taky nějakou dát ale jsem strašně nefotogenická,tak nevím kdy se zadaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Nápodobně , já jsem na fotkách hrozná :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
kdybych na fotce vypadala jako ty tak si výskám :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Tak to bys mě měla vidět na vlastní oči :grinning: :grinning: žádná sláva :grinning: :grinning: každy je nějaký :sweat_smile: :sweat_smile: hlavní je ,co člověk má uvnitř :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
jo to je svatá pravda :wink:
30. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
pomoc!!!! MM je doma a už se cpe na kompl a stááááášššššššššně mu smrdí fusakle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělá taky v pekárně a hrozně se mu poti nohy a to je hnus :angry: :angry:
30. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
jinu jo to znám,to víš kamionák,vždy dostanu nadílku v igelitce a z ní to rovnou sypu do pračky,ani nesahám a zadržuju dech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
mm se směje a štípe mě do žeber za to co jsem napsala :grinning: :grinning: nemáme to snima snadny :wink: :wink: ale bez nich by bylo ještě huř :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
leni , budu muset mm pustit na počítač, tak za 20 minut mě pusti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
prý po 5 minutách budu nervozní já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
nervozni jsem ještě nebyla ale mm mě rači pustil aby nedostal do nosu :grinning: :grinning: všechny holky jsou venku :slight_smile: :slight_smile: zase lednáky ,už to začíná :wink: :wink:
30. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
leni kde jsi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
jinu jsem tu byla jsem chvíli venku za dětma :wink: ted mám doma jen Leničku.ostatní taky lítají :sunglasses:
30. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
tak jsem si poklízela,je fajn když jsou všechny venku. :wink:
30. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
aspon trošku klidu :slight_smile: :slight_smile: holky jsou taky venku , MM šel na jedno a já mám doma taky jen Kájku :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
lenča mi dnes vyhrabala krbovky,včera jsem v nich pálila papíry s tím že to později vyberu a vyčistím je a dnes při úklidu ložnice,mi bylo divný,že je malá nějak hodná,tak se jdu podívat a ona černá jak kominík a ruce v krbovkách.a všude popel a spálený papír :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
aspon trošku klidu :slight_smile: :slight_smile: holky jsou taky venku , MM šel na jedno a já mám doma taky jen Kájku :slight_smile: :slight_smile: už 15 minut ti posílám tento příspěvek, já se zblázním :angry: :angry:
30. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
jo a je tu dvakrát :sunglasses: :sunglasses: jsem zvědavá jestli bude i potřetí :grinning:
30. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
ten kun dneska nějak blázní,vubec mi ti nešlo poslat a pak zjistí ,že je to už tam :angry: :angry: tak to je malá moc šikovná :grinning: :grinning: chtěla ti jen pomoc :grinning: :grinning: musíš ji pochválit :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
30. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
jo pochválila jsem ji plesknutím přes ruce,ale jen takovým lehoučkým.ale dostala vynadáno,ona ví že na kamna sahat nesmí. :wink:
30. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
co ta nožička? jak to vypadá, :frowning2: :frowning2:
30. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
má tam jizvy,takové kulaté flíčky asi půl centimetru a na ručičce šlinc. :frowning2: snad se jí to ještě vstřebá.
30. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
leni: musín do penny tak se ti pak ozvu ,MM má chutě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
jo já jedu s kubou na šití do nemocnice :frowning2: pak se ozvu.
30. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Leni tak co jak jste dopadli? A proč jste jeli na šití :confused: ? Teda ženský ukecaný :grinning: , vy toho napovídáte :grinning: . Dnes bylo tááák krásně, holky to vám byla pohoda. Martínek už dnes ušel docela velký kus cesty, teda spíš uběhl, on tak nějak nechodí ale běhá :unamused: .
Hele jinu já myslela, že vše dělají stroje v pekárně, ještě že tu jsi, alespoň budu moc dělat chytrou :grinning:, že vím že se vánočky dělají ručně :grinning: . Ale nezávidím ti to, musí to být fakt dřina.
Jdu dát dětičky do vany a přichystat si stírání, máme tu jak u prasátek :sweat_smile: . Tchán slavil 70.tiny a tak tu byly pořád navštěvy a nemělo smysl moc stírat, tak to musím dohnat.
Přeju hezký večer, snad se ještě ozvu.
30. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
leni ,co se stalo? :frowning2: :frowning2: dofá,že to není nic vážného :frowning2: :frowning2: Že já jsem vubec někam jela, nechala jsem v penny 1000kc a to teda nééé ,taková utrata a je vysoké datum :angry: :angry: Já hlavně kupovala sladkosti na ty velikonoce, přijde dost kluku a holky už se bojí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala jsem taky chut na pomazánku z krabch tyčinek a MM jí má taky rád :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
jaja: ano vánočky se pletou ručně, dřina to je ale já to dělám ráda a mám to v místě kde žijem :slight_smile: :slight_smile: co kakaní? :frowning2: :frowning2:
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.