Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

lenkavano
30. bře 2010

jinu ted jsem si všimla kde máš fotku? 😨

jinula
30. bře 2010

😀 😀 😀 jo jo , rukama se dělá stále 😠 😠 jen rohlíky a chleba dělají mašiny 😀 😀

jinula
30. bře 2010

ta se mi už nelíbyla 😠 😠

lenkavano
30. bře 2010

aha tak to jo.já tam musím pak taky nějakou dát ale jsem strašně nefotogenická,tak nevím kdy se zadaří 😝

jinula
30. bře 2010

Nápodobně , já jsem na fotkách hrozná 😅 😅

lenkavano
30. bře 2010

kdybych na fotce vypadala jako ty tak si výskám 😀 😀 😀

jinula
30. bře 2010

Tak to bys mě měla vidět na vlastní oči 😀 😀 žádná sláva 😀 😀 každy je nějaký 😅 😅 hlavní je ,co člověk má uvnitř 🙂

lenkavano
30. bře 2010

jo to je svatá pravda 😉

jinula
30. bře 2010

pomoc!!!! MM je doma a už se cpe na kompl a stááááášššššššššně mu smrdí fusakle 😝 😝 😝 dělá taky v pekárně a hrozně se mu poti nohy a to je hnus 😠 😠

lenkavano
30. bře 2010

jinu jo to znám,to víš kamionák,vždy dostanu nadílku v igelitce a z ní to rovnou sypu do pračky,ani nesahám a zadržuju dech 😀 😀 😀 😀 😀 😝

jinula
30. bře 2010

mm se směje a štípe mě do žeber za to co jsem napsala 😀 😀 nemáme to snima snadny 😉 😉 ale bez nich by bylo ještě huř ☹ ☹ 😀 😀

jinula
30. bře 2010

leni , budu muset mm pustit na počítač, tak za 20 minut mě pusti 😝 😝

jinula
30. bře 2010

prý po 5 minutách budu nervozní já 😝 😝

jinula
30. bře 2010

nervozni jsem ještě nebyla ale mm mě rači pustil aby nedostal do nosu 😀 😀 všechny holky jsou venku 🙂 🙂 zase lednáky ,už to začíná 😉 😉

jinula
30. bře 2010

leni kde jsi ☹ ☹ ☹

lenkavano
30. bře 2010

jinu jsem tu byla jsem chvíli venku za dětma 😉 ted mám doma jen Leničku.ostatní taky lítají 😎

lenkavano
30. bře 2010

tak jsem si poklízela,je fajn když jsou všechny venku. 😉

jinula
30. bře 2010

aspon trošku klidu 🙂 🙂 holky jsou taky venku , MM šel na jedno a já mám doma taky jen Kájku 🙂 🙂

lenkavano
30. bře 2010

lenča mi dnes vyhrabala krbovky,včera jsem v nich pálila papíry s tím že to později vyberu a vyčistím je a dnes při úklidu ložnice,mi bylo divný,že je malá nějak hodná,tak se jdu podívat a ona černá jak kominík a ruce v krbovkách.a všude popel a spálený papír 😝 😝 🙄

jinula
30. bře 2010

aspon trošku klidu 🙂 🙂 holky jsou taky venku , MM šel na jedno a já mám doma taky jen Kájku 🙂 🙂 už 15 minut ti posílám tento příspěvek, já se zblázním 😠 😠

lenkavano
30. bře 2010

jo a je tu dvakrát 😎 😎 jsem zvědavá jestli bude i potřetí 😀

jinula
30. bře 2010

ten kun dneska nějak blázní,vubec mi ti nešlo poslat a pak zjistí ,že je to už tam 😠 😠 tak to je malá moc šikovná 😀 😀 chtěla ti jen pomoc 😀 😀 musíš ji pochválit 😀 😀

jinula
30. bře 2010

😀 😝 😀 😝 😀 😝

lenkavano
30. bře 2010

jo pochválila jsem ji plesknutím přes ruce,ale jen takovým lehoučkým.ale dostala vynadáno,ona ví že na kamna sahat nesmí. 😉

jinula
30. bře 2010

co ta nožička? jak to vypadá, ☹ ☹

lenkavano
30. bře 2010

má tam jizvy,takové kulaté flíčky asi půl centimetru a na ručičce šlinc. ☹ snad se jí to ještě vstřebá.

jinula
30. bře 2010

leni: musín do penny tak se ti pak ozvu ,MM má chutě 😀 😝

lenkavano
30. bře 2010

jo já jedu s kubou na šití do nemocnice ☹ pak se ozvu.

jajabmw
30. bře 2010

Leni tak co jak jste dopadli? A proč jste jeli na šití 😕 ? Teda ženský ukecaný 😀 , vy toho napovídáte 😀 . Dnes bylo tááák krásně, holky to vám byla pohoda. Martínek už dnes ušel docela velký kus cesty, teda spíš uběhl, on tak nějak nechodí ale běhá 😒 .
Hele jinu já myslela, že vše dělají stroje v pekárně, ještě že tu jsi, alespoň budu moc dělat chytrou 😀, že vím že se vánočky dělají ručně 😀 . Ale nezávidím ti to, musí to být fakt dřina.
Jdu dát dětičky do vany a přichystat si stírání, máme tu jak u prasátek 😅 . Tchán slavil 70.tiny a tak tu byly pořád navštěvy a nemělo smysl moc stírat, tak to musím dohnat.
Přeju hezký večer, snad se ještě ozvu.

jinula
30. bře 2010

leni ,co se stalo? ☹ ☹ dofá,že to není nic vážného ☹ ☹ Že já jsem vubec někam jela, nechala jsem v penny 1000kc a to teda nééé ,taková utrata a je vysoké datum 😠 😠 Já hlavně kupovala sladkosti na ty velikonoce, přijde dost kluku a holky už se bojí 😀 😀 😝 dostala jsem taky chut na pomazánku z krabch tyčinek a MM jí má taky rád 🙂 🙂 😀
jaja: ano vánočky se pletou ručně, dřina to je ale já to dělám ráda a mám to v místě kde žijem 🙂 🙂 co kakaní? ☹ ☹