Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
25. kvě 2010

marmazel aha 😀 😀 na ruce 😀 tak ať vám to dobře dopadne....
Jaji, prý je dobrý mlíko s medem nebo vincentka s mlíkem na hlas 😉
Jani, byli jsme na Ženy v pokušení...docela jsem se nasmála...ty 3 to opravdu zahrály skvěle 🙂

cerstvamama
26. kvě 2010

cori - manžel je tu pracovně, já s Adélkou na výletě. No nemáme my se dobře? 😀
marmazel - držím palce ať to v pohodě zvládnete
dzej - fuj, Vincentku by do mně nikdo nedostal!!! Ségra jí musela pít jako malá a pamatuju se, jak mi to smrdělo 😝
Snažím se uspat Adí, aby byla čerstvá. Dnes jdeme zase na večeři s nějakýma manželovo známýma, tak aby vydržela. Včera jsme šli taky na jídlo, tady se vždycky nejdřív vypije jeden dva frťany vodky a pak se teprve jí. Ještě že jsme tu jen tři dny, to by byl můj konec 😝

dzej
autor
26. kvě 2010

hezký večer holky 😵
Moni..ty jo, já jak jsem četla tvůj příspěvek, tak jsem myslela, že Adi vypije vodku a pak teprve jí 😀
Mně vincentka chutná...občas si ji dám jen tak...
tak mám za sebou už 14 návštěv vacushape a musím říct, že pomeranče jsou pryč 🙂 🙂 takže to asi fakt k něčemu je. A přitom jím mnohem víc a dokonce ty hříšnější jídla 😀

cerstvamama
28. kvě 2010

Ahoj holky, už jsme zpátky. Dzej, ne ze by se Adi po těch frťanech nesápala 😀 Ten vacushape budu muset taky vyzkoušet, fakt to funguje? Slyšela jsem, že pomeranče se člověk nezbaví...

dzej
autor
28. kvě 2010

no koukám, že se to tu moc nežije, ahoj holky 🙂
kdepak všichni lítáte?? Moni, tak jak bylo? Já teda musím říct, že mám celulitidu tak o 80% menší..jako nejsem bez ní uplně, ale to, co je pryč, mi bohatě stačí. Ted už je vidět jen když si blbě sednu 🙂 Ale mělo by se tam právě po těch 20hodinách pokračovat, stačí 1x týdně....takže budu chodit...
V neděli jedem zas s holkama a děckama na Vysočinu, já se tak těším, že zas vypadnu z toho blbýho Brna 😝 už mě to tu vůbec nebaví.
Hezký večer

cerstvamama
30. kvě 2010

Ahoj holky, máme krásně tak pořád někde lítáme. Včera jsme se byli koupat, Adélka nechtěla z vody a to ani nebyla moc teplá. Taky máme za sebou první pád z postýlky, předevčírem se jí Adélka večer snažila přelézt a nedopadlo to dobře. Kousla se do jazyka. Snad už pochopila, že se to nedělá.
Jani, to je dobrý tip, díky. Já budu řešit asi nejdřív žíly, mám to fakt hrozný, a pak teprv celulitidu. Tu nemám nijak strašnou, ale přece jen už je.
Manža má fotbalový turnaj, odpoledne jdeme fandit. Trochu se zatahuje, snad se nevyplní předpověď a nepřijdou bouřky.

muminek
31. kvě 2010

Ahoj tak my měli Tondu týden na dovolené v Albánii tak jsem se ani nedostala k počítači to byl celkem zápřah.
My jsme se taky včera byli koupal ale v bazénu. Martínek se furt potápěl a domu se mu moc nechtělo. U nás je hnusně a pořád prší. Kdy už začne léto. a přestane pršet. Už zase mám depku 😠 😠 😠

cerstvamama
31. kvě 2010

Ahoj Evi, jaký to tam bylo? Manža tudy jen projížděl služebně a nadšený teda moc nebyl 🙂

muminek
31. kvě 2010

Mončo pořád o to mluví celej nadšenej jezdili furt po horách. Hlavně prej tam byli moc hodní lidi. Ale já jsem ráda že je doma a Martínek se smál jak měsíček na hnoji tak jsem ho ještě neviděla štastnýho 😀 to fakt bylo super jen škoda že dojel v pět ráno a Martínek už nechtěl spát

jajabmw
31. kvě 2010

Ahoj holky, tak to bolení v krku se změnilo v pořádný a hnusný kašel 😠 a k tomu mám ještě rýmu a jsem jak praštěná palicí 😠 . Byli jsme u nás na horách u kamaráda celý víkend a tím jsem si to ještě zhoršila, takže teď chrchlám a smrkám a doufám, že to nechytí Lucinka a Martínek.

cerstvamama
31. kvě 2010

Evi, asi je to super dobrodružství, ale žádná dovča s rodinou 😒 Manža říkal opak, že jsou ti Albánci hrozně prchlivý a člověk nikdy neví kdy mu vrazí kudlu do zad. Ale určitě je rozdíl mezi vesničanama a městem. My budeme s Adél zase samy od čtvrtka do středy, manža jede služebně pryč, ale máme naplánovaný výlet do Dunajské delty, takže to uteče 😉
Jaja - brzy se uzdrav, už aby se v Čechách umoudřilo počasí, co? Tady máme přes 25 každý den, večer se občas přiženou bouřky tak se to zchladí a dá se v noci dýchat. Ale stejně už si pouštíme klimu na noc, v baráku je hrozný dusno.
Dnes a zítra tu máme zase generální stávku tak se s holkama radši nevydáváme nikam autem, jen do nejbližšího parku. Zase bude všude tlačenice.

cori
31. kvě 2010

Ahoj holky,
po kratší pauze zdravím, taky na mě něco leze, tak snad to nebude mít průběh jako u Jáji, šíleně mě bolí v krku (to už sem fakt dlouho neměla) a cleé tělo, tak to tipuju na angýnu 😠 , ále pokud nebudou horečky tak to bude dobrý...
Jo počasí fakt děsné, nic se nedá dělat, ven se taky moc chodit nechce a celkově se mi nic nechce ☹
Malý je hodnunký, Kája v batolecí pubertě, takže je veselo 😅
Moni, vy tam každý den něco podnikáte, co? To je paráda, aspon se tam nenudíš.
Jani, tak ty už jsi asi na tu vysočinu vyrazila, to je supr, aspon se odreagujete a dítka se pohrají 😉

muminek
31. kvě 2010

Jaji tak brzké uzdravení a kde jste byli na horách?? 😀

jajabmw
31. kvě 2010

Byli jsme v Orlických na Deštné. Cori tak přesně to co píšeš mám, bolí mě naprosto všechno i vlasy.
To počasí je doslova na budku, protože se nedá nikam jít a děti to doma nebaví ☹ .

jajabmw
31. kvě 2010

Jo a taky máme teď v rodině docela mazec, manžova neteř se po necelém roce bude rozvádět, no mazec. Osm let spolu chodili a pak se do roka rozvedou. Nechápu to.

muminek
31. kvě 2010

JAji to tak někdy bývá moje kolegině se taky rozvedla do roka a chodili spolu 10 let a to spolu i bydleli.

cori
31. kvě 2010

Jáji, hi tak s těma vlasama to mám stejné 😅
Vykloktala sem si slivovicu a uvidíme, ale asi to bude tentokrát stát za to, jen je naprd, že pořádně nic nemůžu 😒
Hmm to je smutný, že až po svatbě zjistí, že se k sobě nehodí - kdoví čím to je? 😕

cerstvamama
31. kvě 2010

Jaja, taky znám takový pár. Ona se skoro hned znovu vdala a do roka pak měli dítě. Nevím co se po svatbě změní, ale něco jo. Nedokážu to pojmenovat. Někdo to prostě neustojí. Nebo možná cítili už před svatbou, že to není ono. Tak to zkusili zachránit sňatkem (lepší než rovnou dítětem) a pak zjistili, že to nepomohlo. Jsem nějaká moudrá, radši jdu spát. Dobrou všem. 🙂

cerstvamama
1. čer 2010

Ahoj holky, kde jste kdo? K nám včera večer přišlo pěkně hnusný počasí (zdrhaly jsme s holkama a dětma z parku a doslova za patama nás pronásledoval déšť) a pár dní to asi potrvá. Prší, je chladno....Tak vymýšlíme zábavu pro děti. V Čechách se to prý zlepšuje, uvidíme za 14 dní - to už letíme!
Jaji, Cori, už je vám líp?

jajabmw
1. čer 2010

Ahoj Moni, no je mi stále nic moc, ale šla jsem s dětma na pohár do nově otevřené hospůdky u nás. Neměla jsem to dělat 😒 , je mi znova tak jako včera, ach jo 🙄 . Jo jo hlásí už od čtvrtka lépe, tak doufám, že to dopadne, doma už to je šílený!!!!

cori
2. čer 2010

@cerstvamama Dík za optání, tak sem navštíila dr. a mám ATB 😝 chtěla jsem něco na kloktání (bo polykat skoro nemůžu) a pro kojící nic vhodné není, tak mám cucavé tablety, ale každé polknutí prožívám, ale asi je krapet líp, jen at to ti moji skřítci nechytnou 😕
a to počasí už mě fakt štve 😠 , ale asi to ještě chvílu potrvá, co?

A jak se máte ostatní v tomto deštivém dni?

jajabmw
2. čer 2010

Ahoj holky, tak dnes zase pro změnu prší a prší 😠 . Včera jsme měli naprosto šílenou noc ☹ . Martínek se budil s pláčem každé dvě hodiny a já se budila každou hodinu záchvatem kašle 😝 . Jsem jak přejetá parním válcem ☹ . Chudáček včera úplně pročůral postýlku, peřinu i polštář, tak z toho byl zase vedle. No a do toho ten nešťastnej piňďa, byli jsme na kontrole a i když tam má bouli plnou toho mázku, tak doktorka řekla jen mazat mastičkou a přetahovat a počkat do tří let. Ale nevím asi radši půjdem ještě k jinému doktorovi, protože se mi to nezdá. Včera jsem přetahovala a vyjelo mu zase spousta mázku na jiném místě, ale chudáček brečel a bolí ho to. Je ale fakt, že už to jde přetáhnout o hodně víc, ale to že ho musím každý večer takhle trápit je šílený 😢 😢 .
Holky topíte? My tu máme hroznou zimu, ale tchýně řekla že je zbytečný topit. Mám pocit, že i kvůli té zimě se Martínek počůral. Asi bude i trošku přistydlý. Ach jo, to je děs, ať už je líp a můžeme ven.

jajabmw
2. čer 2010

Tak příčina špatného spaní je tu, spustila se nám hnusná rýma 😠 . Takže jsem nasadila vincentku do nosu a doufám, že to nebude nic horšího.Příští týden bysme měli jet do Prachatic, tak snad se do té doby vykurýrujeme.

jajabmw
2. čer 2010

A je to v háji, máme i teplotu ☹ 😢 . Pořád chudáček brečí, už nevím co s ním. Dnes to bude hodně dlouhá a probdělá noc.

dzej
autor
2. čer 2010

ahoj holky 😵
tak se hlásím z Brna..po suprové, ale moc krátké dovči. Sice počasí moc nevyšlo...ale nějaký procházky s kolama jsme zvládli. Jinak jsme trávili čas v bazenu nebo v herně. Děti si to užily a my taky 🙂 Zběžně jsem vás dočetla..je mi líto, že marodíte, i děti....brzo se všichni uzdravte!!!

cerstvamama
3. čer 2010

Ahoj holky, uz mate hezky? K nam se dikybohu vratilo leto tak vyrazime odpoledne do parku. Zitra jedeme na vikend do Dunajske delty, jsem moc zvedava jaky to tam je. Manza nam rano odjel pryc tak mame na tyden preeee 😀 Dzej, vitej zpatky 🙂

marmazel
3. čer 2010

Hm, tak u nás celý den pršelo ☹ v úterý jdem na malou operaci. nemáte nějaká zkušenost s narkozou? bojím se, až jí budou odvážet na sál, aby moc neplakala ☹

dzej
autor
3. čer 2010

ahoj holky,
no Moni...počasí je lepší, ale jako léto se to teda nazvat nedá.... ☹ mikina a strach, kdy začne pršet je na denním pořádku.
A s kým jedete do té delty? Kamoši jsou ted na čtyřkolkách u vás v horách 🙂
Marmazel..jdete s tím prstem? Tak ať to dobře dopadne!

marmazel
3. čer 2010

na příští týden hlásí oteplení. to sem na to zvědavá. já se těšila až bude teplo a nebudu jí muset tak navlíkat a je to zatím pořád skoro stejný ☹
dzej:jj, když to půjde dobře tak nás pustí ještě ten den odpoledne po operaci. dík 🙂

dzej
autor
3. čer 2010

marmazel a je nutná ta narkoza? Nejde to udělat jen s umrtvením té ručičky?
holky já ted dělala z Bebe sušenek dezert....protože jsem si vzpomněla, že jsem to kdysi jedla..ale je to uplně jiný...neznáte ten starej dobrej recept? Byl v tom nějakej krém....
zítra jdu na třídní sraz se střední ...tak jsem zvědavá, kolik se nás sleze...