Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
3. čer 2010

@marmazel Neteři budou 4 roky a teď byla na operaci s celkovou narkózou, 3 dny v nemocnici. Všechno proběhlo v pohodě, nebrečela, ségra tam ležela s ní. Před operací byly spolu až do doby než malá usnula, takže se ani nebála, když měla mámu u sebe. To bude dobrý, uvidíš.
dzej, o víkendu máte už mít hezky! Do Delty jedeme se známýma, tři rodiny. Prý je tam hezky, jen se bojím komárů. Dezert z Bebe sušenek neznám 😒
Balím až je mi z toho horko. Viděly jste ten novej sendvič u Mekáče?? Ten si dám hned jak přijedeme domů 😀

cerstvamama
4. čer 2010

Ahoj holky, vsechny zdravim a vyrazime na vikend. Zatim pa!

dzej
autor
4. čer 2010

Moni, tak si užij víkend. A ten Mekáč je super, už jsem ho měla...s bramborovýma mřížkama 🙂
Já dneska odvezla malou k babi a uklízím.......vypadá to, že bude odpoledne hezky 😵

marmazel
4. čer 2010

dzej: právě, že nejde, co kdyby s tou rukou hnula, to by mohl být malér, dospělím to dělaj jen umrtveně, ale u dětí to nejde, ale to sem asi radši, než jí držet aby s tím nehnula to ať radši spinká.
cerstvamama:dík za uklidnění 🙂

cori
4. čer 2010

@marmazel třeba ji budeš moct doprovodit na sál, určitě to zvládnete a je to určo lepší, když ji uspí než jak jsi psala, ji hlídat aby se nehnula
Jani, já znám jen buchtu z BEBE sušenek a to se do ní dává normálně puding (jen ho víc sladím 😅 )
Jinak pěkný víkend všem 😅

jajabmw
5. čer 2010

Ahojky holky, dnes bylo naprosto úžasně. Sluníčko svítilo a člověk má hned lepší náladu 😀 . My byli dnes Lucinkou na pochodu a parádně jsme si to užili. Byli jsme bez chlapů a asi bysme to potřebovali častěji.
Mějte se všechny moc hezky.

ajvi
5. čer 2010

ahojky, zdravím vás všechny i vaše zlatíčka.
My jsme v pohodě, malej je teď naprosto boží.!!!!!... 🙂
Holky nevíte jestli může být nějaký problém, když chceme jezdit s Máťou do Rakouska na výlety (od nás je to kousek), ale nemáme ho napsaného ani v pasech, ani v občance?

naty.motylek
6. čer 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla jsu se na vás kouknout

cori
6. čer 2010

@ajvi myslím, že by mohl, my máme vedle Slovensko a už i tam musíme mít dítko někde zapsané ☹ , teda estli se to nezměnilo, ale tak rok zpět to tak bylo

@jajabmw už je líp? mně ATB zabrala, tak se taky cítím lepší, jen malá je nějaká nachrmalaná, rýmuje, ale snad to zase přejde

konečeně je hezky, tak sand to vydrží
jak si užíváte víkendu? 😅

dzej
autor
6. čer 2010

ahoj holky 😵
no víkend byl teda parádní...mám spálenej nos a tváře 🙂
Ivi....malýho musíš mít v pasu....v občance to nestačí...z důvodu, že občanka není pro EU plnohodnotná ohledně dětí...není tam zapsáno jaké jsi národnosti atd... takhle mi to vysvětlili na pasovým...takže zapsat do pasu. Loni to stálo 50Kč a bylo to na počkání 😉

@naty.motylek Naty jak se máte holky? CO školka?

Jani...a kojíš ještě? Můžeš ATB s kojením?

cerstvamama
6. čer 2010

Ahoj holky, zdravím po návratu od řeky 🙂 Ivi, je to tak jak říká Janča, musíš mít pas. A od příštího roku snad už se nebudou zapisovat děti do pasu a budou muset mít svůj, jestli se nepletu.
My před chvílí dorazili takže jdu uklízet ten výbuch v bytě... Tady je pár fotek

dzej
autor
6. čer 2010

Moni, super fotky. A co komáři? Dobrý? Adélka má krásně dlouhý a hustý vlásky 😵
O tom pasu jsem taky slyšela..ale nechápu jak se to bude dělat s fotkama...

cerstvamama
6. čer 2010

@dzej A to jsem jí je nedávno ostříhala, protože mi přišlo, že je má řídký. Jiný holky už mají culíčky a Adí to zatím nejde 🙂 Komáři byli až večer, to jsme pak utíkali ze zahrádky dovnitř do restaurace 🙂 Navíc jsem byla vyzbrojená odpuzovačem komárů do zásuvky, sprejem na tělo i fenistilem po kousnutí. Naštěstí nebylo třeba. S těma pasama už to tu bylo, prostě blbost, ale asi má někdo pocit, že je to pro větší bezpečí dětí.
@dzej

jajabmw
6. čer 2010

Ahoj holky. Tak už jsme konečně všichni zdraví 🙂 . Sice máme trošku rýmu, ale to už nepočítám.
Moni krásný fotečky, Adélka je krásná princezna.
Ještěže jste to tu napsali s těma občankama, mám totiž děti jen v občance, takže do dovolené budu muset zařídit ty pasy 😒 , tak snad to stihnu. Dzej taky nechápu jak to chtějí udělat s těma fotkama, copak Lůca ta pozuje jak modelka 😀 , ale Martínka fakt neudržím 😅 .
Měli jsme super víkend, manža hodně pokročil na obytném autíčku, už se to rýsuje. Tak zatím pááá

marmazel
7. čer 2010

Tak sme dostali malou rýmu, takže pochybuji, že nás do nemocnice přijmou ☹

dzej
autor
7. čer 2010

Jaji....na těch fotkách jde spíš o to, že za rok bude Martínek vypadat jinak a pas musí mít aktuální fotku....nemůžeš mít fotku miminka v pase a malýmu bude třeba 6let 😉 😀 No uvidíme, jak to vymyslí, třeba bude jen ten otisk prstu....
Marmazel...tak nevím, jestli jsi ráda, že se to oddálí nebo naopak..?

marmazel
7. čer 2010

spíš sem to chtěla mít co nejdřív za sebou 😒

dzej
autor
7. čer 2010

hmm...tak třeba ta rýma nebude tolik vadit 😉 kdy máte přijít? Zítra?

jajabmw
8. čer 2010

Ahojky holky, dne je táák krásně 🙂 , jen kdyby mě manža tak nenaštval 😠 . Dnes jsme koupili ráno boty pro Martínka, letní odb Essi za 530,- což není tak moc. Kámoška koupila malému boty za 750,- ale nemají ani tu žirafku, že jsou atestované 😒 . Chudák když viděla ty naše a ještě jsem jí řekla kolik stály, tak to s ní málem šlehlo 😅 . Teď odpo pojedem koupit botky Lucince a pak tradá ke kadeřnici. Přeju vám krásné odpoledne.

cori
8. čer 2010

Ahoj holky,
tak tady to dneska hezky pobouřilo 😠 , ale už zase svítí slunéčko.
Jak se máte?
Koukám marodění, tak ať je brzo líp.
Jáji to je dobrá cena a čím tě MM naštval?
Jani, jj kojím a ty ATB se můžou, zítra si asi skočím na krev, tak snad to bude dobrý, zabraly docela rychle. Asi jsme to vychytali v počátku.

jajabmw
9. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem pěkně promelírovaná na blond 😀 . Ale cítím se v tom dobře a to je důležité.
Cori manža si zase opět naplánoval závody aniž by se mě zeptal jestli něco nemám a já chtěla slavit narozky. No tak má prostě smůlu a já si holt oslavím narozky bez něj. Je v určitých věcech šílený sobec, si myslí,že kvůli závodům si všichni sedneme na zadek 😠 , ale to se spletl.
Teda tady je dnes pařák. To se možná i já opálím, a že se opaluju špatně. Ale koupila jsem si krém, který podporuje hnědnutí, tak snad nebudu takový sejr, jako doteď 🙂 .

dzej
autor
9. čer 2010

ahoj holky 😵
tak u nás včera večer trošičku sprchlo...a dneska bylo celej den krásně, svítilo sluníčko a foukal příjemnej vítr..tak by mohlo být celý léto. Jaji ty máš narozky? Hmm to je blbý..oni ti chlapi jsou občas horší jak děti..prostě jejich koníček je pro ně v tu chvíli to nejdůležitější a nepřemýšlí nad nějakýma překážkama....tak to aspon dobře oslav 😉 a manžou to oslavíte dodatečně.
Já dneska utrácela v Takko, chodí mi občas slevy..tak jsem to využila. Koupila jsem si riflovou sukni a malé kratasy, tričko a bolerko. Odpoledne jsme měli oslavu narozek Sabinčiny babičky...tak jsem teď přejezená 😝

laska.nezna.hranic
9. čer 2010

ahoj maminky a batolátka, můžeme se k vám přidat? 🙂 i když tu asi budeme nejmladší...

dzej
autor
9. čer 2010

ahoj 🙂 to víš, že se můžete přidat..vítejte. Jak se prosím jmenuješ? Přece jen..tvůj nick je hodně dlouhej, ale zato výstižnej 😉

cerstvamama
9. čer 2010

Ahoj holky, jsem trošku opilá ze sangrie a vodky, známý tu nadobro končí tak měl rozlučku a Adélku hlídala jedna holčina. Vše dopadlo dobře, Adí spinkala a já se dobře bavila 🙂 Jaja taky mám občas pocit, že se u nás v rodině plánuje na dvou frontách ☹

@laska.nezna.hranic vítej a napiš křestní jméno, jestli chceš. Já jsem Monika.

@dzej co ten týden od 28.6., hodil by se ti? My budeme doma a tak byste mohly se Sabulou dorazit do Prahy ;)

laska.nezna.hranic
10. čer 2010

díky za přivítání. jsem Katka.
koukám, že vy se tady všichni už dobře znáte 🙂 no snad s Kájou zapadneme 🙂

marmazel
10. čer 2010

Ahojky, tak ta rýma řekli, že záleží na mě a na pediatrovi. tak sme to odložili. máme zavolat až budem zdraví. Nechvátá to.
Jinak příští pátek jedem na slovensko a vrátíme se v pondělí. Malá bude u babičky. Celý 4 dny. Asi to ponesu taky těžce. Nejdýl byla 2 dny ode mě ☹

ivulinda
10. čer 2010

čaute holky 🙂 u nás je takové krásné počasí´.Adélka dostala kolo tak chce pořád jezdit a je z něho nadšená,ale šlapat se jí nechce tak s ní manžel jezdí...Jinak zítra jedeme na chatu k našim tak budeme grilovat a já se budu i opalovat.Tady u nás na zahradě to moc nejde sousedi by mě očumovali a to já nechci,takže už se těším a Adi tam bude ít i neteř tak si spolu budou hrát!No tak já jdu dovařit oběd,dneska dělám jen zeleninovou polívku,protože v tom horku se nedá moc jíst a my ani nemáme moc hlad.Tak se mějte hezky a užívejte sluníčka 😉

dzej
autor
10. čer 2010

ahoj holky 😵
Katy, tak ještě jedou vítej. Já jsem Jana. My se už většina známe z miminek..ale neboj, určo brzo zapadnete. Dodatečně vše NEJ k včerejším narozeninám Kájce 😵 už jste slavili? A copak už umí?
Moni...ten týden by šel..není problém...akorát teda narovinu..pokud bude takovej pařák jak teď, tak asi nedojedem...v tom vedru se mi po Praze chodit nechce. Zavolám tomu kamošovi, jestli budou doma a ubytují nás 😀 kdyby náhodou..šlo by to io ten další týden?
Marmazel..a ty jsi to chtěla odložit nebo ten pediatr? A ty jedeš s manžou sama na Slovensko, jestli chápu? Malá to určo zvládne...a ty taky....i když mně se to lehce říká, já teprve měla malou u babičky přes noc jednou 😀 😝 Teď na mě vybafli, že by ji chtěli na týden k moři....no tak to jsem ani polknout nemohla 😀 😀
Ivi, tak si užijte chatu, i opalovačku 😀 My jdem zítra letos poprvé na koupák..voda má prý 25st...tak jsem zvědavá 🙂

jajabmw
10. čer 2010

Ahojky holky. Vítej Káťo a neboj sem určo zapadneš 😉 , ostatně já jsem se taky teprve před nedávnem vetřela 😀 a s holkama se super kecá 🙂 .
To je teplíčko co? Ani mi to tolik nevadí, jen kdyby se malej tak neosypal potničkama 😝 . Ale teď je trošku pod mrakem tak se to i dá.
Zítra jedeme na víkend na závody do Prachatic, tak jsou děti natěšené. Včera jsem zase tvořila dortík, ale řeknu vám, že mi to dalo 😠 . Jsem v jednu chvíli myslela že ho vyhodím z okna. Ale malému se moc líbí, ještě aby ne, když je na něm traktor, což teď u nás momentálně hodně vede 😀 .
Holky užívejte sluníčka a po neděli se ozvu, jestli jsme dovezli další pohárek. Páááá