Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
24. čer 2010

ahoj holky
Sabula je už v pohodě...nevím co to bylo..naštěstí je to pryč. Zítra maže s tátou na Apaluchu, tak jsem ráda 😀
Co já jen budu dělat?? 😀 😀 😀 😵
@cerstvamama Moni, tak já si zkusím domluvit to ubytování na ty dny, jo? A nebyl někdo tvůj známej na noc v ZOO? Mě to docela láká 😀
Ivi, Evi, to je hrozný...měly byste taky tatínky trochu zapojit, aby věděli, co to obnáší. Jirka občas teda taky řekne, že jsem zbytečně zlá, ale to já mu taky... 😀 prostě když už to nejde zvládnout, tak nervy ujedou. Ale Jsem šťastná za takovýho chlapa co mám...každej den malou koupe, bez problému si ji po práci odveze někam na výlet i se psem a nechají mě v klidu, nebo na víkend takhle všichni zmizí. Myslím si, že i pro to dítě je to dobrý, že není pořád s maminkou, že se taky naučí poslouchat někoho jinýho....Proč jim ty děti nedáte, ať se starají???? 🙂

muminek
24. čer 2010

Jani já bych dala ale ono není kdy. Tonda je strašne vytíženej pracovně a už asi měsíc chodí dom tak kolem jedenáctý večer tak to si ho moc neužijem oba. Já někdy čekám ale Martínek už spí.

ajvi
25. čer 2010

Jani, ono to teď vypadá, že je ten můj chlap k ničemu, ale není. 😉 (někdy mě teda hodně naštve 😀)
taky každý den koupe, a s malým je co nejvíc.
problém je asi ve mě. On by si malého po práci vzal, ale mě je nějak líto nebýt s nima, takže chodíme na procházky spolu. Jsou spolu když jdu na nehty nebo ke kadeřnici nebo jedu nakoupit a tak, ale to jsou spíš takové chvilky.
nikdy s ním nebyl sám od rána do večera. nemáme žádnou chalupu, na kterou by odjeli, babičku s dědou máme v baráku....prostě neví jaké to je, a tak mě vytočí, když mě pak poučuje
🙂 manža se hrozně těší až bude jezdit s Máťou na vodu,ale to já zatím nechce povolit 😀 ještě je moc malý.

dzej
autor
25. čer 2010

ahoj holky,
Evi aha...tak to jo...tak až bude nějaká vhodná příležitost, tak hned Martínka manžovi předej 😉
Ivi..... 😀 😀 😀 😀 tak to pak jo 😉 určo jsem nemyslela, že jsou ti vaši chlapi k ničemu,,jen jsem chtěla vědět, proč netráví víc času s dětma. 😉
Já jsem ráno pěkně rodinku vypakovala na víkend pryč a pustila jsem se do úklidu..neskutečný, co je tu krámů, všechno bez kompromisu vyhazuju 😀 Jsem z toho nějak unavená 😀
hezký večer 😵

dzej
autor
25. čer 2010

Přejeme Matymu vše NEJ NEJ NEJ k narozeninám 😵 hlavně zdravíčko a štestíčko 😵

cerstvamama
26. čer 2010

Ahoj holky, zdravim vas ze severu kde jsme s Adel na navsteve babicek a dedecku. Vcera jsem byla na na kafi s kamoskou a uplne jsem zirala kolik znamych je uz po smrti. Pripadala jsem si jajo moje vlastni babicka, ktera se svyma kamoskama vecne provadi inventuru zijicich i nezijicich vrstevniku. Za chvili jedeme na dalsi oslavu Adelcinych narozenin. Na tom ze mame rodinu na vic mistech Adelka vydela, ma nekolik oslav i dortu ;) Matovi taky prejeme vse nej!

jajabmw
26. čer 2010

Ahojda holky, tak jsem se sem po dlouhé době dostala. Máťovi vše nejlepší!!!
Tak jen na skok za chvíli jdu potahovat dortík, docela velkou knihu, ale nakonec zavřenou. Mám z toho ale blbý pocit, protože korpusy včera se mi vůbec nedařili, dokonce jsem jeden úplně vyhodila 😠 , nešel vyklopit. Kamarádka mi pak řekla, že dorty pro diabetiky se jednak blbě pečou a jednak vůbec nejsou korpusy tak vysoké. Ach jo to jsem se zas nechala ukecat. Ale co bych neudělala pro svoji babi a dědu 🙂 , slaví totiž 50. let od svatby 🙂 , což je neskutečný. Fotku dortíku pak sem vložím.
Jinak je u nás vše při starém, jen máme s manžou těžkou krizi, ale to se snad urovná. Jo a vypadalo to že jsem potřetí těhotná i přes tělísko ☹ , ale včera mi to doktorka vyvrátila 🙂 a tělísko bohužel vyjmula, protože mi sestoupilo až do děložního hrdla 😒 . Mohla bych tak opravdu otěhotnět a to já nechci 😖 . Ale vy už holky pomalu začínáte pracovat na mimískách ne?
Mějte se moc hezky, až budu mít víc času tak se ozvu. Páááá

muminek
26. čer 2010

Ahoj Matískovi všechno nejlepší .
Tý jo Jaji tak to bz mě šlahlo jen tak sestrato měla a takz otěhotněla a čekala dvojčata. Tak uvidíš.

dzej
autor
26. čer 2010

ahoj holky,
Moni, tak si pěkně užijte oslavy..jojo, je to super mít rodinu na více místech 😀
Jaji..to je obdivuhodné...50let..bomba 😀 Fotku určitě dodej, jsem zvědavá. A doufám, že krize brzo přejde...trošku vypni...zkus se věnovat sama sobě 😉 Nebo se seber a někam na pár dní uteč 😀 Jak jste spolu dlouho??
Ty jo...jak se to může stát s tím tělískem?? Špatně ho zavedli? Já končím s HA v půlce července a po dovolené nebo na dovolené začnem ASI pracovat..pokud si to teda zase nerozmyslím 😀
Evi a jak to dopadlo se ségrou? Má dvojčátka??

cerstvamama
27. čer 2010

Holky, teď jsem vám napsala dlouhou zprávu a nějak se mi to smazalo!!!!!!!!! 😠
Tak znova...

cerstvamama
27. čer 2010

@dzej Jani, nemáš nový vlasy? Jak to vypadá s výletem do Prahy, mluvila jsi už s tím známým? O noční návštěvě ZOO jsem neslyšela, nespí většina zvířat? 🙂
Holky, já si na manžu nemůžu stěžovat, s Adí se mi v rámci možností snaží pomáhat a spíš všechno dělá jako já, protože uznává, že jsem s ní víc a tak vím co na ní platí atd. A když někdy vybuchnu tak jí sbalí a jdou ven 🙂 I když to tak nebylo pořád, dokud byla ještě miminko tak jsem měla pocit, že je všechno na mně a že mi nepomáhá. Prostě si nevěděl rady a měl taky strach.
jaja - pořád máte dusno kvůli tomu bydlení? Snad se to dá do pořádku. S tím tělískem jsi mě nepotěšila, po druhém dítěti si to nechám dát, už nechci žádné hormony 😝 Za tři týdny jedeme na dovču tak začneme pracovat na dalším prckovi, uvidíme co z toho bude. Máma byla u kartářky a ta jí řekla, že prý budu mít teď dítě a že je to spojené s nějakou delší cestou - tak třeba tím myslela tu dovču??? 😀

muminek
28. čer 2010

Ahoj holky, tak se segrou to dopadlo tak že o jedno hled v začátku přišla tak má jen jednoho kluka a už mu je devět.
V sobotu mě umřela kočka Mája tak mě to vcelku vzalo po tom co jsme ji měli 10 let.
Moni a Jani mate pěkný fotečky.

jajabmw
28. čer 2010

Ahojky holky. Moni ano je to kvůli bydlení ale přidali se i další věci, které ve mě dlouho ležely, ale teď se to prostě dostalo ven. Ale tím vás holky nebudu zatěžovat 😉 , snad se to vyřeší ke spokojenosti všech. No víš mě doktorka řekla, že prostě tohle obyč tělísko asi moje tělo nesnese, ale to dražší, Mirena, stahuje dělohu a je v něm tělu vlastní hormon a to nevypadává. Jenže to stojí 6000,- a to teď nemám. Stejně doktorka řekla ať příjdu až po prázdninách, ať si tělo odpočne. S těma hormonama tě plně chápu, moje známá už je taky nechce a radši si dá tělísko. Jen se do mimíska pořádně opřete 😀 , ať nám brzy píšeš že už je na cestě 😉 . Jo a kam razíte na dovču?
Jé muminku to je mi líto kočičky ☹ , pořídíte si koťátko?
Holky tady je ten slíbený dortík z oslavy. Líbil se i chutnal, ale péct s umělým sladidlem je pro zlost 😠 .

dzej
autor
28. čer 2010

ahoj holky 😵
koukám, že jsou tu nový čistky v pasech 😀 😀 Pěkný fotečky 😉
Moni, já už mám takový vlasy asi od září, jen jsem neměnila fotky...mám rovnou ofinu a mám to světlejší.
Kamoš teda ten termín nemůže, ale údajně by mi zařídil nějakou ubytovnu od nich z práce...tak čekám, co mi řekne. Jak dopředu to potřebuješ vědět? Vlastně to už je příští týden...hrozný, jak to letí.
Evi, kočičky je mi moc líto... ☹
Jaji, tak ta kniha je úžasná 😵 A jaká byla oslava?
My dneska měli poslední cvíčo....a od září už budem chodit do Yamahy, tak to bylo takový dojemný 😀

cerstvamama
28. čer 2010

@dzej Ty fotky v pasu zkreslujou. 🙂 Zdálo se mi, že jsi měla tmavší vlasy, ale asi to bylo tou fotkou. Jani, to je blbý abyste bydlely se Sabinkou někde na ubytovně. Co třeba ten další týden? Ve čtvrtek přilétá manža kvůli té dovolené, ale zkraje týdne by to šlo. Nebo pak ještě v srpnu.
Evi, s tou kočičkou je to smutný. Deset let - to už byl člen rodiny, viď.
Jaja, jsi kouzelnice. Dort je parádní. Na dovolenou letíme do Ameriky, minule jsme byli před 2 rokama a chtěli jsme si přivézt Adélku (tehdy jsme teda ještě nevěděli, že to bude ona) a letos to plánujeme stejně 😉 Tak třeba se mi pak změní údaje v pase. Myslím tady na Koníkovi, i když můj pas by se asi taky změnil 😀

dzej
autor
28. čer 2010

Moni. no světlejší jsem to měla.... No to není klasická ubytovna...to je něco jejich firemního..to by bylo v pohodě..spíš jen o to, jestli by to šlo 😉
Moni....tak přeju at vám to vyjde na dovči. A Adélka jede taky nebo bude u babi?

cerstvamama
28. čer 2010

@dzej Já mám zatím celý příští týden volno, čekám co napíšeš. Takže jsme na vás připravený 😀
Adélka bude tady u babičky. Bylo by to na ní moc náročný. Čtyřikrát přelétáváme a ještě budeme na jednom z těch míst ve výšce kolem 3000 metrů n.m. Minule nám trvalo skoro tři dny než jsme se aklimatizovali 🙂 Mám nějak pocit, že letos se mi po Adélce bude víc stýskat než dřív 😝

jajabmw
29. čer 2010

Ahoj holky, tak jak přežíváte vedra? My dopo doma a odpo po třetí hodině v bazénku 🙂 . Jé Moni tak ať si s sebou přivezete prťavounkýho pasažéra 😀 .

cerstvamama
29. čer 2010

Ahoj holky. My jsme dopo taky doma, odpo na zahrade, v podvecer na hristi a se psem chodime brzy rano a pak v noci. Dnes mi volala segra, ze svagrovo babicku odpoledne zabilo auto na prechode. Porad na to myslim, je to hrozny.

muminek
30. čer 2010

Ahoj holky, Moni no to je hrozný na přechodu a je to hned. Fakt hrozný.
Jdu se rozloučit jedem s Tondem do neděle do Německa na motorce tak snad nám to vyjde. Měj te se tu pěkně.

jajabmw
30. čer 2010

Teda Moni to hrůza ☹ . My zítra jedeme k našim na kolech je to asi 12 km. Ráno v osm s dětma vyrazím a v poklidu v pohodě pojedem. A večer kolem šesté zpátky. Holky poraďte mi něco na potničky. Martínek je docela osypaný.
Muminku závidím závidím, pořádně si to užijte 😉 .

dzej
autor
7. črc 2010

cau holky,zdravim vas z plaze z Basky. Maji tu wifi. More je uzasny a je tu teploucko, sabula porad plave nebo sbira sutry. Jak je u nas? A co noveho?

cerstvamama
7. črc 2010

Ahoj @dzej , tak to se mate! My zitra vyrazime do hor na chalupu, aspon se tam bude lip snaset to vedro. Adelka ma ted nejaky bouraci obdobi, takze porad jen dezinfikujeme a zalepujeme odreniny a podobne 😒 Jak se holky mate a kde vsechny jste?

muminek
7. črc 2010

Ahoj tak jsme doma dovolená super jen si zvyknout na realitu je těžší.
Jani tak si to moc užíjte 😀

cerstvamama
8. črc 2010

Ahoj holky, odjizdime na chalupu a vratime se v pondeli. Neni tam net, takze se loucim a preju pekny vikend. A neupecte se 😀

jajabmw
8. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem tu po delší době. Jsme všichni zdraví, až na pár odřenin. Bohužel manžovi včera umřel náhle tatínek, takže je to u nás hodně hodně smutné. Bylo to strašný, viděla jsem jak umírá a nebylo mu pomoci 😢 😢 😢 .
TAk ať jste všechny zdravé a děti taky. Pa

cori
8. črc 2010

Ahoj holky, po delší době se hlásíme - máme se dobře, jsme zdraví a spokojení, jen je u nás krapet hektično kolem stavby, teď probírám spotřebiče do kuchyně a saprlote nevím si rady s myčkou 😠 Chci vestavěnou - holky jaké máte - spokojenost - nespokojenost. Budu ráda za tipy. Písněte se @ do zmínek, ať to najdu 😀 . Díky.

Jáji, to je smutné 😒 , držte se. Bylo to náhle? Chudák manža 😔

ajvi
8. črc 2010

Jaji, to je mi moc líto - co se stalo,žes byla u toho...? ☹
Jani - cori - my nemáme vestavěnou, ale jsem s ní spokojená- je to bosh

muminek
9. črc 2010

Jaji upřímnou soustrast.
Tak Martínek se včera zavřel prsteníček na noze pod plastové dveře a celej si ho sedřel naštěstí né nehet ale tu kůži nad nehtem no hrůza ten plakal ještě v noci. To bylo krve☹ Snad se to bude dobře hojit jen škoda že stím asi nemá do bazénu že ????

jajabmw
9. črc 2010

Ahoj holky, moc děkuji. Jak bydlíme dohromady, tak máme společnou chodbu a na té chodbě vlastně umřel 😢 . Sotva došel nahoru po schodech a pak hned ztratil vědomí. Sice se ještě na chvíli vzbudil, když jsem ho poplácala po tváři, ale když jsem šla čekat ven na sanitku, tak ještě řekl manžovi, že ví že umře a pak se už nevzbudil 😢 😢 . Záchranka ho oživovala skoro třičtvrtě hodiny, bylo to hrozný ☹ ☹ 😢 . Martínka jsem vlastně hodinu a půl držela v obýváku aby to neviděl. Naštěstí mu stačilo pustit dvd se závodama a nikam nechtěl chodit. A Lucinka naštěstí byla spát u kamarádky. Nějak se s tím nemůžeme srovnat, manža si vyčítá, že mu nemohl pomoci 😢 .
Teda Muminku, to jste si asi užili. Hm do bazénu to asi né, mohlo by se to moc rozmočit. Ale třeba se to bude rychle hojit.