V kolika začalo vaše dítě chodit?

jaska
23. črc 2006

Ahoj holky chtěla bych se zeptat v kolika vám začlo vaše dítě chodit? Našemu malému bude 4srpna rok a už měsíc chodí sám. Není to moc brzo?

pajuska252
8. kvě 2016

Malý se nám týden před osmým měsícem poprvé sám postavil a čekám že nám brzo začne i utíkat, kolem nábytku už šmejdí statečně 😅

blecha94
8. kvě 2016

@dajaa Do 18. měsíců má čas. 🙂 Dceři je 14 měsíců a před pár dny udělala první krůčky v prostoru, ale stále preferuje lezení, nebo její oblíbenou chůzi po kolenou. 😀 Počítám, že o opravdový chůzi ještě pár týdnů nebude řeč. Moje pediatrička mi na roční prohlídce říkala, že bude chtít, aby na 18. měsíční kontrole dcera předvedla alespoň pár samotných kroků, takže se neboj, není to nic netradičního. Já začala chodit těsně před 18. měsícem a dneska to na mně nikdo nepozná! 😀

micaella23
8. kvě 2016

Jedna zacla v 10mesicich druha ve 14ti... Kdy je moc brzo a moc pozde? Tezko rict

krystalka
8. kvě 2016

@dajaa - můj syn asi od 9 měsíců obcházel nábytek a přesně na svoje 1.narozeniny ráno udělal prvních několik krůčků samostatně do prostoru 🙂 , pak už to šlo rychle, kolem 15 měsíců už jsme chodili celkem dlouhé trasy bez kočárku...ale každé dítě je jiné....

leikkka
8. kvě 2016

starší na 7m a mladší na 8m, ale oni byli ve všem na před

mikilenka
8. kvě 2016

Naši kluci začali ťapkat kolem nábytku v 11 měsících, ve 12 m. se pouštěli, ve 13 m. chodili sami, v 15 m. už skoro běhali. Každé dítě je jiné.

mysicka_lb
8. kvě 2016

Náš udělal první nesmělé krůčky ve 14ti měsících. A ve 21 měsících jsme už byli úplně bez kočárku.

jaja01k
8. kvě 2016

Starší začal chodit těsně před narozeninami. Mladšímu je 13,5 měsíce a občas udělá pár krůčků, ale zatím tomu neříkám, že chodí 🙂

@dajaa Znám chlapečka, který začal chodit v 18 měsících a je úplně normální 🙂

mimco
8. kvě 2016

Dcera známe má 17 měsíců a ještě se nedostavila, je to miminecko, má cvičit Vojtovku, ale kašlou na to, všichni jsou podle nich blbci. Ještě nedávno nalezla a neudržela hračku, natož, aby si sama chytla flašku, jídlo do ručičky nedají, mohla by se prý dusit, je ještě malá, trosku odstrašující případ....Jinak moje malá začala chodit v 17 měsících, teda spis rovnou běhat.....jinak byla šikovná všude vylezla atd. jen se bála pustit 🙂

mimco
8. kvě 2016

Nepostavila tam mělo být....

odula
8. kvě 2016

1. Decko behalo ve 12, druhe v 9 měsících...

tet
5. črc 2016

Zacal ve 10 mes a 6 dnu))) tak to neni brzo🙂))

danca21
5. črc 2016

Nam v 10,5 mesicich obe deti. Ale vim o nekolika detech, kdy zacli v 1,5roce