Vystrčený jazyk u 6měsíční dcery

gnozka
5. kvě 2016

Ahoj možna je to hloupý dotaz ale dcera před par dny zacala tak zvláštně vystrkovat jazyk mezi rty . Vypada to docela ošklivě ale spí se chci zeptat z čeho to muze byt jestli ma nekdo zkušenosti . Nikdy ani jako miminko to nedelala az ted . Tekla bych ze se ji i hůř ji ze lžičky . Driv krasne otevírala pusu a ted tam porad strka ten jazyk . Posílám foto. První fotka je kdyz to jeste nedelala a druha jak ma pootevrene rty a jazyk me mezi nimi .

gnozka
autor
5. kvě 2016

Z nějakého důvodu mi nejde načíst druha fotografie tak jsem si ji dala do profilu .

gnozka
autor
5. kvě 2016

Omlouvám se z preklepy !!

andrisek123
5. kvě 2016

Nerostou ji zoubky?

yelowangel
5. kvě 2016

Hele v klidu malej mě to začal dělat taky a dělá to dodnes (9 měsíců). Nejspíš to budou zuby (konečně!!!) vždycky se mu nějak trochu pohnuli, byl umrčenej, mázli jsme calgel a dobrý a teď teda nemrčí ale tře si uši, doktor se mu do pusy koukal a prej se mu tam už něco děje a začal hrozně slintat a vystrkovat jazyk. Ono je to přejde neboj.

gnozka
autor
5. kvě 2016

No me taky napadli zuby . Mala je ted takova "nesva" . Jako ono je ji taky kus ženský 🙂) ale zacala to dělat az ted tak na tloušťku to nesvadim 🙂