• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po dvou klucích snažení o holčičku, a naopak...

16. prosince 2016 
@dezyre gratuluji :v:
16. lis 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandala já si BT měřila jen kvůli tomu abych věděla kdy mám ovu a kdy byl sex, takhle jsem v tom měla aspoň pořádek, ale neupínala jsem se k tomu, prostě ráno změřila, pak zapsala a bylo :slight_smile:
16. lis 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dezyre tak to je fajné, gratuluji :grinning:
16. lis 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@krtecek75 Jo, jo, tak to je v pořádku, já se právě moc upínala, pak jsem probrečela, protože jsem si byla jistá, že musím být těhotná a ono ne. Ještě, že už to mám za sebou. :wink:
16. lis 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krtecek75 , nn, netušíme. Holka by byla asi Dorotka, no.
16. lis 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandala to je blbý no když se člověk na to upne. Člověk je pak vydeptanej, že to nevyšlo a přitom byla ovu a začne se trápit kde je chyba. Teď si budu taky měřit BT. Už aby byl konec roku :grinning:
17. lis 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonacek Myslím,že to moc nefunguje ,všetky tri detičky sme splodili počas ovulácie a mám len jednu slečnu a dvoch chlapcov.Ono to hlavne záleží na chlapovi,aké bude pohlavie,on je nositeľom XX a XY...
19. lis 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@polaks no ono se plodi během ovulace většinou chlapce a to u tebe tedy plati,když máš z ovulace 2 kluci a jen jednu holčičku ,ale kdo ví jak to je:weary:
19. lis 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som to pochopila,ale nám sa podarilo aj dievčatko,myslím,že to nejde naplánovať... napríklad v rodine môjho manžela je naša dcérka prvé dievča po 60 rokoch a pred manželovou tetou sa dievča naposledy narodilo niekedy 200 rokov do zadu.Máme doma rodokmeň a sú v ňom samí chlapi,myslím že je to o génoch a nie o tom,či je to pred,alebo počas ovulácie...
19. lis 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@polaks přesně,tohle jsi také myslím. :heart:
20. lis 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
taky máme dva klučíky 4 roky a 1,5r. a chceme jít do třetího :wink: holčičku samo, jinak mě převálcují těmi bagry a autíčky :grinning: koukám, řeší se ovulka, první syn byl neplánovaně..chtěli jsme mimčo, přišlo na první pokus, druhý syn byl 2 dny před ovu - měla jsem pravidelnou MS a ovu testy....a šup, zase kluk...někde jsem četla, že na holčičku se musí zkoušet max do 10.dne cyklu a s novějšími spermiemi :grinning: tak uvidíme...váhám zda, už střílet ostrými načisto nebo počkat na jaro a střihnout si ještě jednu dovču u moře s lumpajzníkama, i když třeba na začátku těhu (pokud ho zase neproblindím první měsíce, jako u kluků ).
27. lis 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoji holky, tak my to máme zase naopak - máme dvě princezny a rádi bychom kloučka... mám poci, že se holky dělají jednoduše než kloučci... teď jsme se snažili aktivně a čekám zda dorazí mrška nebo nee... ale vím, že my kloučka mít nebudeme.... že nám Pánbůh nedá... i když já vím, hlavně zdravííííčko.. :slight_smile:
27. lis 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beatrice.h :slight_smile: zajímal by mě tvůj jednoduchý recept na holčičku :slight_smile:
27. lis 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cbabu málo sexovat - buď hned po měsíčkách/před ovulkou nebo dlouho po ovulce.. :slight_smile:
27. lis 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice.h jak málo sexovat?? :wink: z více zdrojů jsem zase četla, že "holčičí spermie" jsou čerstvější....tedy pár krát nanečisto a na konci MS před ovulkou hup na to :wink:
28. lis 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no je jasne, ze fyzicky vsechno nejaky dopad ma, ale pak je tu nejaka vyssi moc, treba spravedlnost a ta si stejne dela, co chce... takze ja osobne si myslim, ze pokud muz nema kluka, z nejakeho duvodu sve muzsktvi nema predat a pokud zase zena nema dceru, nebude pokracovat jeji zenstvi. bud to zenstvi bylo naplneno nebo ta zena spravna zena nebyla a je dobre, ze nepokracuje. takze pokud se vyvijime v poradku, dopreje se nam tech pohlavi, ktere si splni sve ukoly... treba vim, ze co nesplnila ma matka (nedala memu otci hranice a on si s ni dela, co chce, i kdyz ji ma rad, tak se nekdy nechova hezky), v tom pokracuju ja a vzhledem k tomu, ze mam tri dcery, mam jasny ukol se v tomto polepsit... zase jsem byla chlapska, protoze mam tri starsi brachy, takze se ucim byt jemnejsi... no mozna me tu nekdo odsoudi, mozna to nepisu zrovna nejlepe, ale i to pohlavi, ktere nam priroda nadelila, neni nahodne...
28. lis 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verusky musela jsem si tvůj příspěvek přečíst 2x,než mi došel :slight_smile: .Jj,karmická zatížení a minulé životy :wink: .Známá astroložka,když jsem ji řekla,že čekáme kluky,tak se smála a říkala..vy asi něco těm chlapům z minulého života dlužíte.Tak splácím a splácím:slight_smile:.Kdyby existoval recept jak na holku či kluka,asi by si to každý řídil dle svých potřeb.Ale chápu každého,kdo to dle babských rad zkouší :slight_smile: .
28. lis 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marton no to se Ti ani nedivim, ze jsi si ten prispevek cetla dvakrat, no ten je teda nesrozumitelny, ze se ted musim stydet :slight_smile: tak dekuji za energii dvojiho precteni. no nahoda proste neni... a zkousime to vsechny, ja bych taky rada po trech holkach chlapecka, ale vlastne spis kvuli chlapovi, me by holka nevadila...
28. lis 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máme tři holčičky a čtvrté je ve fázi diskuse...Ani nevím, zda bych si přála chlapečka nebo zase holčičku. :wink:
28. lis 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky,tak my jdeme s manžou taky do třetího mimíska,včera se konečně vyjádřil.máme doma dva kluky,tak uvidíme
2. únor 2015 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina Ahoj, zrovna koukám, jestli je na tom někdo podobně :wink: My se rozhodli v prosinci, takže snažení už v lednu a zatím nic :unamused: .
10. únor 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska snad nám to brzo vyjde i když já jsem teď hodně na vážkách,jsem v práci strašně spokojená a bojím se,že se nevrátím na své místo :frowning2:
11. únor 2015 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marselina Ahoj, to já také vidím všelijaké důvody proč ne zrovna teď. Je fakt, že bych přešla z rodičovské na mateřskou a pokud se nám to nepovede do dubna, tak nastoupím do práce a uvidíme. Ale mám strach, že jakmile budu v práci už se mi nebude chtít vracet zpátky k plínkám a nevyspání :slight_smile:. Moc bych si přála aby to vyšlo a kdyby to byla holčička - to by se mi splnil sen, ale tak jak tak hlavně si přeji zdravé miminko :slight_smile: . Tak uvidíš, kolikrát se to vyřeší samo :wink:
11. únor 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás doma to bylo obráceně-tak dlouho se naši snažili o kluka,až z toho bylo 7 holek!! :grinning:
11. únor 2015 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
My máme dva lumpy jednomu bylo v prosinci 6 a druhýmu bude v červnu 5. Vždycky jsme chtěli tři děti a kdyby do třetice holka, tak by to bylo moc pěkné :slight_smile: Ale samo, že za kluka bych byla taky šťastná, to zas jo :slight_smile: Tak uvidíme co se povede :slight_smile:
25. únor 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Po dlouhé době sem nakukuju, ani jsem netušila, že tahle diskuze ještě existuje, kdysi jsem ji zakládala :slight_smile:
Třetí dítě se nám podařil opět kluk jak buk :grinning:
A teď už máme i čtvrté - holčičku :dizzy_face:
Tak přeji všem, kterých se tato diskuze týká, aby se jim též zadařilo podle jejich přání :slight_smile:
27. únor 2015 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@kirkee A nechali jste to náhodě, nebo jste sledovali třeba ovulaci, že holky se prý dělaj dva dny před ovulaci, nebo, že to maj být čerstvé spermie a tak :slight_smile:) Vím, že to člověk spíš neovlivní, ale furt mě to hlodá :grinning:
27. únor 2015 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám se holky vyhýbají máme 4 kluky :grinning:
27. únor 2015 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
máme dve holky a momentálne pozitivní test....moje přání je zdravé miminko....a tak přemýšlím, manžel by potřeboval trochu mužské energie, když jsme převaha .))) já si přála alespon jednu holčičku a máme zatím dve.....tak uvidíme co za pohlaví bude třetí....
27. únor 2015 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím všem palec, nám ta holčička do třetice vyšla, sice nám to třetí těhotenství dalo nakonec zabrat - měla jsem těhotenskou žloutenku a nakonec vyvolávaný porod, tak jsem strašně šťastná, že to dobře dopadlo a mám doma hlavně zdravé miminko :slight_smile:
27. únor 2015 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek