Elektrický posilovač břicha (EMS) - zkušenosti

bartovaandrea
14. led 2019

Máte některá zkušenosti? Osobne si myslim, že to je kravina a vyhozený peníze, ale červíček v hlavě furt je 😂. Přemýšlím o tom, protože v poslední době nemám sílu ani chuť cvičit. Holky se v noci hrozně budí a jsem ráda že přes den zvládnu obstarat je a domácnost.

xsenova
14. led 2019

@bartovaandrea ja som chodila na EMS do body body na cele telo, a napriek tomu, ze po cviceni som bola unavena, tak som vysledky nevidela. Ked chodim do fitka v tej istej frekvencii tak vysledky vidim. Za mna vyhodene peniaze.

bartovaandrea
autor
15. led 2019

@xsenova děkuju za názor ☺ taky si říkám kdyby to byla taková pecka tak to mají snad už všichni 😁

xsenova
16. led 2019

@bartovaandrea ja som na EMS chodila pretoze mam poskozene kycelni klouby. Mala som po fyzioterapii a musela som cvicit tak, ze nemaham svaly a nezatazujem klouby. Inak by som neplatila 500kc za 20 min (viac ako 20 to stejne nejde 😃 pri tej fyzickej namahe) Myslim si ze EMS je pre ludi so zdrav. tazkostami. Ono EMS povodne bolo pre vrcholovych sportovcov po uraze, a pacientov po dlhodobom pobyte na lozku s ochabnutym svalstvom 🙂 Ak nechces mat pupik tak si kup jeansy s vysokym pasom na zimu 😃 dobre drzia sunky a davaju ti info, ze by si ten 5 kolac uz nemala strcit do ust 😃

bartovaandrea
autor
18. led 2019

@xsenova to zase s přejídáním problém nemám 😁😁😁😁 spíš nestíhám moc pravidelně jíst, ale snažím se, vždycky na dopo vychazdu si beru alespoň kefír ať nehladovim. Tak s druhou dcerou jsem šílené nabrala, ikdyz jsem jedla zdrave 😂 a ne jak u první dcery 😁😁😁😁