Test ženské plodnosti. Máte zkušenost s domácími testy Adiel?

malaga019
1. říj 2019

Dobrý večer, máte některá z Vás zkušenost s domácími testy plodnosti? Konkrétně se značkou Adiel? Pořídila jsem si ho a tak mě zajímá zda skutečně funguje anebo to byli pouze vyhozené peníze 😅

jituli84
1. říj 2019

Myslím, že ste si sama odpověděla 😀😀😀

malaga019
autor
1. říj 2019

@jituli84 doufám, že ne 😅😂

baru7889
2. říj 2019

@malaga019 Já zkušenost nemám, ale hrozně dlouho jsem nad tím přemýšlela, že ho koupím sobě i přítelovi. No nakonec se povedlo a už ho nepotřebujeme, příroda nám sama ukázala, že jsme oba plodní 🙂 Takže bych ho zbytečně nekupovala a volila až jako poslední možnost, kdy už bych nevěděla kudy kam. Ale jsem zvědavá, dej vědět :D

zak1991
2. říj 2019

On tenhle test reaguje jen na jednu věc, takže ať vyjde jakkoli, v podstatě je to jedno, jak vyjde. Nejjednodušší a nejspolehlivější je zajít si k doktorovi.

vineta
2. říj 2019

@malaga019 Tak výsledek ti toho mnoho neřekne, respektive jak píše
@zak1991 , testuje jen jednu součást toho, co je k plodnosti potřeba. Když ti vyjde blbě, stejně bude vhodný jít k lékaři, když ti vyjde dobře, neznamená to, že nemáš problém. Takže za mě spíš vyhozené peníze, jestli se snažíte už dlouho, obrať se na svého gynekologa.

vitezove
2. říj 2019

Jak píšou holky. Já jsem si ho taky koupila, psalo mi jak jsem na tom super a už přes 3 roky se snažíme o dítě. Problém tam je, našel ho až doktor samozřejmě. Takže je to asi zbytečnost.

hasara33
2. říj 2019

@malaga019 ahoj, hele po cca prvním roce neúspěšného snažení jsem si to také koupila, vyšlo mi, že jsem plodná a poté i po kontrole u lékaře to tak bylo, problém se nakonec ukázal na straně manžela ....ale upřímně bych se na výsledek toho testu moc nespoléhala, pokud se snažíte bez úspěchu delší dobu tak je potřeba to v první řadě konzultovat s lékařem 😉

malaga019
autor
14. říj 2019

@baru7889 tak jsem si ho konečně udělala...no vyšel dobře, i kdyz je tam "duch" stále je to jako negativní výsledek...takže v té jedné věci na kterou reaguje mám menší zádrhel což mě nepřekvapuje 😅

malaga019
autor
14. říj 2019

S přítelem se vyloženě nesnažíme, času je dost...ale vzhledem k problémům s MS jsem si ho chtěla pro svůj klid udělat...I když to byli pravděpodobně vyhozené peníze 😅

sisakysela
14. říj 2019

Doporucuji se objednat primo na reprodukcni kliniku-dlouho jsem tento problem resila s gynekolozkou,a az kdyz jsem nas na vlastni zadost objednala na kliniku,tak jsme diagnostiku a reseni vedeli ihned🙂

vojkina
14. říj 2019

Já si nechala udělat přímo test AMH, v Brně na klinice, stál myslím 750 Kč. Je to 2 roky zpět.

dora13
14. říj 2019

Ja teda nejsem odbornik, ale osobne mi to prijde jako docela nesmysl -- testuje se tim pouze jedna vec, (ne)pritomnost nejakeho hormonu, ale pricin neplodnosti muze byt milion jinych, od problemu s ovulaci, pres ruzne srusty az po ruzne imunitni problemy, takze ani dobry vysledek testu nemuze zarucit, ze zena skutecne je plodna.
Pokud je to jinak a ja to jen nepochopila, rada se necham poucit.

anakolut
14. říj 2019

@malaga019 tak si nech udělat AMH test z krve, to taky dost napoví a určitě je to spolehlivější. Dělají to gynekologove, ale stejně ho platíš, tak si ho můžeš zaplatit i sama.

malaga019
autor
14. říj 2019

@anakolut dobře, až se s přítelem budeme fakt snažit a neslo by to tak si ho udělám

@dora13 ano máš pravdu. Zjistím tím, případně jen jeden problém, ale těch problémů může být xxx... V momentě kdy by nám to nešlo to budu řešit s doktorem či klinikou...ale napřed si musím dát do kupy svoje tělo a na tom už taky pracuju 🙂