Vitamíny pro podporu plodnosti. Máte zkušenosti?

veronika917
16. únor 2020

Ahoj, mate některá zkušenosti s vitaminy pro podporu plodnosti NosiFol Forte DualActiv? Nebo FertilCare?
A jestli je dobrý k takovým vitamínům pít bylinné čaje např. Mojzisove a nebo Radnicke?

dendasubaristka
16. únor 2020

Já teď piju fertipronu je hodně chválena a začala jsem pít k tomu byliny čaj. Tak jsem zvědavá hackuju se tady jestli můžu 🙂 a 26.jdu na první Mojžíšovou 🙂

gbp
16. únor 2020

@veronika917 Ja sem mela Inofolic, pila kontryhel+malinik 😊

pipicek2
16. únor 2020

Nam se 4 mesice nedařilo, zacala jsem pit Fertipronu 2x denně a manžel 1x denne Folandrol a hned ten první měsíc se zadařilo.

jako_mala_holka
16. únor 2020

Mam vybornou zkusenost s Nosifolem forte duoactive, brala jsem dva sacky denne, manzel Folandrol a cca 3. mesic to vyslo... predtim jsem zkousela vic jak pul roku kdeco a nic... obecne inositol je vyborny na vajicka i spermie, ale hlavne u zen je dulezite mit davku 4g inositolu denne, alespon do ovulace... aspon nam se takto zadarilo, 2g nepomohly 🙂 ale muze to byt i nahoda, kazdopadne ten Nosifol ma nejlepsi slozeni ( a to jsem krome fertiprony zkusila vsechny pripravky s inositolem)

jako_mala_holka
16. únor 2020

Jo a dobry je pry i ten caj Mojzisove, ten jsem taky obcas pila, pak jsem si koupila caj Zakratko maminkou (pro psychicke naladeni) 👧

pro89
16. únor 2020

Já jsem brala fertipronu 4 měsíce a vůbec nic ... tenhle měsíc jsem pila kontryhelovy čaj a včera úplně ukázkový ovulacni test vc bolesti ( který jsem hoooodne neměla ) 😉