Těhotenský test Adiel. Máte zkušenost?

hajglish
29. lis 2020

Dobrý den,chci se zeptat má tu někdo zkušenost s testama od Adiel,teď jsem se dočetla,že v sobě má málo barviva a tím pádem brzké těhu neodhalí,já jsem si zkoušela dnes test a samozřejmě negativní.Dnes jsem 11DPO a v úterý,středa má dorazit ms.Děkuji za každou reakci,ale asi opět počítám,že to nevyšlo

inah91
29. lis 2020

@hajglish Já bych neřešila, jestli je to Adiel, nebo Dr.MAx. nebo no name test..... za mě věřím Maxovi - ALE prostě si myslím, že jestli jsi těhotná, ukáže Ti to i no name test.... ale hlavně - 11 DPO ještě není směrodatné.... holt musíš počkat, až na termín ms.... Je to sice ubíjející, chápu to a znám to...ale nic více nezbývá 🙂 Držím palce!

katule1990
29. lis 2020

@hajglish Ano, delala jsem si ho, kdyz byl mamatest uz dost silny, protoze mi tu ten Adiel zbyl. Na nem byla sotva znatelna carka, o hodne slabsi nez na mamatestu, takze myslim, ze brzke tehotenstvi opravdu neodhali. Nicmene 11 DPO je celkem brzy na jakykoli test. Nekdo uz sice ducha ma, ale nekdo ne a ukaze se to pozdeji. Hodne stesti.

pajasala
1. pro 2020

@hajglish ahojky jak jsi dopadla?

majili
1. pro 2020

@hajglish u mě spíš udělal falešného ducha. Už ho nekupuju.

hajglish
autor
1. pro 2020

@pajasala Nevim delala jsem si ho jen tak v nedeli a byl negativni ms ma dorazit zitra,ale boli me dnes bricho takze nejspis se dostavi jeste dnes nebo zitra ms,takze asi tak,ale chci si dneska zkusit udelat mamatest jen tak abych vedela na cem jsem tak uvidime

pajasala
1. pro 2020

@hajglish já na něm právě měla dnes pídí ducha kterého vidím jen já. Ale dnes jsem malilinko začala špinit takže z toho nejspíš nic nebude. MS na přijít v sobotu

hajglish
autor
1. pro 2020

@pajasala Tak ja jsem si ani nestihla udelat ten mamatest a uz jedu novy cyklus.Ted jsem objednala lubrikacni gel conceive plus,tak zkusime.

pajasala
1. pro 2020

@hajglish tak moc držím palce v příštím snažení

pajasala
2. pro 2020

@hajglish já zkusila dnes 10 dpo a sněhobílo

hajglish
autor
2. pro 2020

@pajasala Tak je jeste brzo,takze se jeste dve carky muzou ukazat ☺️Drzim pesti