Lesk nehtů bez laku. Jak toho docílit?

optimistic
22. čer 2022

Prosím o radu, jak vytvořit lesk nehtů bez laku. Napadá mě buď pshine a nebo nějaký speciální pilník. Slyšela jsem i o elektrickém pilníku s různými hlavicemi. Budu ráda za vaše zkušenosti.

tami91
22. čer 2022

Stačí obyč pilník, co má ty 3 nebo 4 různě hrubé povrchy, nehet se tím sjede a tím hladkým se právě vyleští 😉

vrabcak0007
22. čer 2022

@optimistic zalezi, jak moc velky lesk chces..v drogerkach muzes zakoupit ruzne 3Dlesticky s nekolika druhy jemnosti, kdy na je opravdu potreba postupne zjemnovat az do lesku...ale neni to uplne na 100..p-shine - tam je vysoky lesk zarucen, to je jistota...ale u obojiho zalezi, v jakem stavu mas svoje prirodni nehty.. ani jedna procedura se nedoporucuje na velmi tenke a slabe nehty.

barmil
23. čer 2022

@optimistic používám sadu na P. SHINE. Jsou tam různé lešticky a pilníky. Dělám doma a nehty jsou krásné.

optimistic
autor
23. čer 2022

@vrabcak0007 nehty mám dobré, celkem silné. V tom setu na pshine se zapracovává nějaký prášek nebo vosk? Nebo se vytvoří lesk jen speciálním pilníkem?

optimistic
autor
23. čer 2022

Ještě mě láká el pilník Scholl, ale nevím jakou udělá službu. Na netu má hodně špatných recenzí. Láká mě hl kvůli usnadnění práce...

vrabcak0007
25. čer 2022

@optimistic jsou tam 2 druhy takove pudrove pasty, ktere se zapracovavaji do nehtu...tady postup: https://www.starnails.cz/japonska-manikura-pshine