Obchod Heppo.com. Máte s ním zkušenost?

kacka1994
2. bře 2023

Ahoj, má prosím někdo zkušenost s tímto internetovým obchodem? Nějak jsem nenašla zkušenosti na českých webech a nerada bych riskovala, ale mají tam boty pro syna, co bych moc chtěla 🙂

evculinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivis_b
5. dub 2023

@kacka1994 taky na ten eshop zrovna koukám a taky mám obavu objednat 🙂 Objednala jsi nakonec tam? 🙂 Díky!

kacka1994
autor
5. dub 2023

@ivis_b nenakoupila jsem nakonec 🙂 Na jedne fb skupině psala paní, že objednala a boty dorazily, ale to je opravdu jediný případ z česka o kterém jsem četla... ze zahraničí dost pofiderní recenze i o nabourání paypal účtu, nedodání, problémy s vrácením... No, kolem a kolem za ten stres mi to nestálo 🙂 Zkusila jsem to dát do košíku a najít dopravu na výdejnu, ale ani mi tam nešlo zadat na kterou, tak jsem raději koupila jinde 🙂

ivis_b
6. dub 2023

@kacka1994 taky jsem nakonec koupila jinde. Je to svedsky eshop a vracet zbozi do Svedska jsem nechtela…😃

vitkovice
19. dub 2023

Holky, já jsem to riskla a objednala boty na Heppu-dorazily vpořádku za pár dní🙂
Akorát byl trošku problém s doručovací službou UPS. Napsali mail, že zásilku zitra doručí na mou adresu-nikdo se neozval, žádná SMS a pak mi přišel mail "Zákazník nedost. při pokusu o doručení službou UPS. Bude dodána do vedl. UPS Access Point™ k vyzvednutí zákazníkem". Bylo nutné rozkliknout číslo zásilky v mailu a tam jsem zjistila, že zásilka je v blízké Zásilkovně. Šla jsem tam jen se sledovacím číslem a nakonec mi to vydali na jméno (prý nejsem zdaleka jediná, komu služba UPS nedoručila zásilku domů).
Za mě spokojenost, mám super boty za super cenu, jen je nutné kontrolovat mail a nespoléhat, že vám někdo napíše SMS.

jana_mollerova
18. srp 2023

Mám stejnou zkušenost. Boty objednány a dorazily za 4 dny. Ale ne na doručovací adresu ale nejbližší UPS point. Přišlo mi i oznámení do mailu že to tam uložili a jak dlouho to tam na mě bude čekat. Vydali na jméno a číslo zásilky. Vše jinak naprosto v pořádku.