Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Maminky, kde kupujete kvalitní zimní softshellové kalhoty pro děti? Synovi je 15m.

  Maminky prosím poraďte kvalitní termosku s brčkem - aby tam teplý čaj vydržel opravdu teplý. Děkuji!

  Maminky, nemáte někdo zkušenost... Syn má téměř 14m a pořád se v noci budí. Kojím už docela dlouho jen před spaním, v noci jsem už přestala (asi před dvěma měsíci), ale nijak se to nezlepšilo. Jde spát v 8 a do půlnoci je několikrát vzhůru s tím, že vyžaduje moji přítomnost (nikoho jiného nesnese). Od půlnoci už někdy vydrží spát v kuse do cca půl 6, kdy vstává, někdy se ale zase budí. Většinou stačí ho položit a dát mu vypadlý dudlík ale už jsme v poslední době zažili i takové noci, kdy se v 11 vzbudil a tři hodiny trvalo, než zase usnul. Už jsem unavená, nevím, proč se budí tak brzy po usnutí, tj. v době, kdy by měl mít nejtvrdší spánek. Už chodí, usíná bez problémů (tj. myslím, že unavený je dostatečně), přes den spí jen jednou cca 1,5 hodiny. Co s tím???

  Nejaky tip, jak prezit 6h cestu autem s rocnim ditetem, ktere v aute rve? Hracky ho nebavi, knizky chvili. Koupili jsme tablet, ale tusim, ze pohadky ho jeste moc brat nebudou. Dekuji!

  Maminky, nemáte některá zkušenost s odrážedlem Funny wheels Teddies?? Je vhodné pro roční dítě?

  Maminky, nemáte některá zkušenost? Byli jsme před týdnem se synem (11 měsíců) přes 2 noci v nemocnici - na JIP, byla jsem tam s ním pořád, jen spát jsem musela chodit jinam. Jak se vzbudil, hned mi volali a já rychle přiběhla. Co jsme se vrátili domů, máme problém se spaním. Doteď usínal normálně sám, teď jakmile se hnu od postýlky, okamžitě spustí hysterák. V noci totéž, jak se vzbudí, musím tam já, nikdo jiný na něj neplatí. Přes den je v pohodě. Tuším, že je to následek toho pobytu v nemocnici, tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste to někdo taky tak měl a kdy to přešlo?? Nevím, jestli ho mám nechat dál usínat samotnýho s tím, že bude řvát, nebo jestli být u něj, ale úplně tím zazdít naše návyky.

  Poradíte nějaký pěkný apartmán nebo penzion (podmínkou je možnost vaření) vhodný pro dovolenou s 10m prckem? Ideální Krkonoše, Orlické hory, Český ráj.

  Maminky prosím doporučte vhodný sprej proti klíšťatům pro děti... malému je 9 a půl měsíce. Nebo je vhodná nějaká jiná ochrana? A jak nejlépe klíště případně odstranit? Na pinzetu si netroufám.