Pikaluna legíny. Jakou máte zkušenost?

peta73
26. kvě 2023

Můžete mi prosím napsat, jaké máte zkušenosti s těmito leginami - kvalita, pružnost, materiál na omak, správný výběr velikosti. Také by mě případně zajímalo, zda je snadné vrácení nesedícího zboží a za jak dlouho jsou ev. peníze zpět na účtu. Děkuji moc!

1pomnenka
26. kvě 2023

Teď je akce 2+2 zdarma. Jsou o trošku menší a hlavně kratší než Lelosi a jsou více umělé. Jsou hladší, nic se na ně nechytá a také více vydrží. S vratkou nemám zkušenost. Beru si svoji obvyklou velikost.

martasek
26. kvě 2023

Tak já se připíchnu, zrovna je mám v košíku, ale odrazuje mě vrácení na Slovinsko.
Nejsou moc dlouhé?

ele_nka
26. kvě 2023

@peta73 já je mám moc ráda. Vydrží za mě vic jak Lelosi. Jinak já mám 177cm a jsou mi akorát.

hani_na
26. kvě 2023

@peta73 Jak zde zaznělo, jsou víc umělé než Lelosi, ale tolik se na ně nechytá, výdrží víc. Mám troje jednobarevné. Později jsem dávala přednost českým vyrobcům. Bez akce je za ně cena uplně nesmyslná.

lida9
27. kvě 2023

ja jsem spokojena, mam Lelosi i Pikolina... ale je fakt, ze kdyz jsem chtela vratit nesedici kousek od Pikolina, zjistila jsem cenu postovneho na Slovinsko, tak jsem to radsi prodala na bazaru!

peta73
autor
29. kvě 2023

Děkuji všem za odpovědi. Tak jsem nakonec objednala 4 ks - dvoje pro mě , 1 pro dceru a 1 pro mamku. Malinko si nejsem jistá moji velikosti - kalhoty nám většinu 36, ale u některých značek 38. No vybrala jsem pro sebe esko a uvidím. Dám pak vědět , jak jsme spokojené s kvalitou a zvolenými velikostní