Podprsenka. Doporučíte eshop s velikostní tabulkou?

keksik002
13. dub 2021

Tak jo, nejspíš si ji holt budu muset koupit přes net..
takže potřebuju eshop i s velikostní tabulkou, protože v obchodě vybírám od oka a vůbec netuším velikost
za další nedám za podprsenku víc jak 400,- protože na to prostě nemám
A potřebuju aby měla kostice a byla aspoň trochu vystužená, nejlíp se širšíma ramínkama..
Najdu?

87pavlina
13. dub 2021

Mně se osvědčily podprsenky z Astratexu. Velikosti podle tabulky odpovídají a hlavně podprsenka krásně sedí. Když je v akci, tak se nechá sehnat i za dobrou cenu, tedy do požadovaných 400 Kč 😉

eloise02
13. dub 2021

Podprsenky kupuji buď na Astratexu, nebo na Bonprixu. Zatím mi seděly všechny.

tasimia
13. dub 2021

Bonprix. Sedí jak mají 🙂. Jinak se mrkni na štítek u své podprdy 🙂. Pak budeš vědět.

nekiaxy
13. dub 2021

@keksik002 obcas ma paradni vyprodeje Triola. Tam jsem spokojena ja🙂

klea81
13. dub 2021

@87pavlina no mě teda neseděla ani náhodou a doteď mi chodí reklamy, které nejdou zrušit ani zablokovat 🙄

drep
13. dub 2021

@klea81 navíc je to babišova společnost.

@keksik002 Koukla bych na výprodeje triola anebo marks and spencer

gramar
13. dub 2021

@drep Já se obávám že jeho už je více méně všechno a začíná být čím dál složitější se mu vyhýbat, je to jak partyzánská válka 😂
@keksik002 Ono strašně záleží jakou velikost, na větší mě třeba bonprix vůbec nevyhovoval, naopak docela sedla z Lidlu, jinak pak fajn je spravnapodprsenka.cz ale tam hodně záleží kolik jsi ochotná do ní vrazit, na druhou stranu není nic horšího než blbá podprsenka to jednoho otráví 😖

alilali
13. dub 2021

Za mě Gate.cz (levné a dobré bezešvé podprsenky) a nebo Reserved. 🙂 Velikostní tabulku najdeš dole v info.

keksik002
autor
14. dub 2021

@alilali Děkuji, bohužel nemají moji velikost.. =)
@gramar Bonprix mi právě taky nesedí, podle těch jejich velikostí mi vychází hrozně obrovská velikost ale jsou mi obrovský, ale Lidl zkusím děkuji =)

alilali
14. dub 2021

A ještě iveronika 🙂