Samsung Galaxy Watch 42 mm.

barumat
8. únor 2020

Ahoj, už jsem v zásadě rozhodnutá koupit si tyhle chytré hodinky (už teď nebude rozhodnutí "které", ale jen "tyhle nebo žádné"). Ale zajímají mě ještě zkušenosti vás, které je máte, hlavně vy, které NEMÁTE telefon značky Samsung. Funguje vám všechno? Notifikace, sms, whatsapp, messenger, fungují vám hovory? Je tu někdo, kdo má telefon Sony? Frčí to? @utrikocku mi říkala, že do telefonu nějak (netuším jak) narvala Google pay a zprovoznila i platby. Má tu někdo zkušenost podobnou? 😃

slayc
8. únor 2020

Mam honor, kupovat si hodinky mam v planu, problem by byt nemel.. google pay je aplikace, kam pridas informace z karty a platis bezkontaktne pres NFC ;)

zzuzzana1
8. únor 2020

@barumat mám Apple a ve směs funguje vše ale nejdou přijímat hovory ani odpovídat na sms ale co se tyče android telefonu měl by fungovat na všech predtim sem měla se samsungem a super hodinky jsou bozi a krasny

barumat
autor
9. únor 2020

@slayc Google pay nejde do tizenu, na kterým hodinky běží, jen do wear os, který mají třeba huawei, fossil atp. Navíc Google pay je pro hodinky v ČR bloklý, tj. telefonem zaplatíš, hodinkami ne. To se ale dá obejít přes VPN (tvářit se, že jsou hodinky v Německu). Nicméně všude čtu, že Google pay do hodinek vůbec nejde dostat. Jen jejich samsung pay, který v cr není dostupný 🙄

slayc
9. únor 2020

@barumat je dost mozny, ze tam nejde dostat, ovsem stejne vsude nosim i telefon, takze to je asi to nejmensi no, vim ze placeni pres hodinky funguje u Garmin vivoactive, ktere vypadaji taky skvele no, ale taky to neni g-pay

barumat
autor
9. únor 2020

@slayc nn, ty mají garmin pay. Já to právě hodně studovala, na téma placení hodinkami v ČR bych mohla teď napsat disertaci 😁

slayc
9. únor 2020

:D otazka je, zda je to pro tebe priorita no, pro me treba vubec :D

barumat
autor
9. únor 2020

@slayc Pro mě právě jedna z hlavních. Skoro pořád mám plné ruce, a mobil i peněženku v tašce nebo v kapsách. Je pro mě jedno, jestli lovím jedno nebo druhé, tak jako tak musím něco vytáhnout. Hodinky mám na ruce pořád, bylo by to super ulehčení. To samé s telefonováním, pořád tlačím kočár nebo vozík nebo mám nositko, a lovit telefon jen proto, abych zjistila, že je to číslo, které neberu, nebo abych mámě řekla, že teď nemám čas a zavolám jí za pět minut, to mi přijde mnohem lepší to prostě udělat přes hodinky. Prostě pro mě jsou telefonování a platby naopak hlavní důvod, proč hodinky pořizuju 😊

slayc
9. únor 2020

tak pak jestli pro tebe teda nebudou lepsi garmin, kde platby mozne jsou a kdo ti vola taky vidis 🙂

barumat
autor
9. únor 2020

@slayc Právě jsem hodně pořád váhala mezi garmin vivoactive 3 a samsung galaxy watch 42mm. Nakonec beru ty samsungy, byť jsou dražší, protože paradoxně budu radši, že nejsou "tolik" sportovně nabušený. Taky jsou hezčí, elegantnější, a ovládání telefonu mají prostě lepší. A samsung pay snad jednou do ČR dorazí, no, kdežto garminy se už telefonovat nenaučí 😁 A vsadím se, že v 99% případů bych se podívala na hodinky a řekla si "kruci, tohle musím vzít" a stejně ten telefon lovila 😂

barumat
autor
9. únor 2020

A honem jsem si objednala platební nálepku, dokud existují, a třeba vymyslím, jak jí mít po ruce víc než mobil a peněženku 😁

slayc
9. únor 2020

@barumat ja dlouho chtela garminy a rikala sem si, jo mam vybrano, pak sem si osahala galaxy watch a sem v tom az po usi :D takze v lete si je taky poridim 🙂

barumat
autor
9. únor 2020

@slayc Já asi dřív. Už se na ně hrozně těším 🤩