Vinted. Jak nastavit?

jironymou1
31. kvě 2022

Ahojky, prosim, nevite nekdo, jak si ve Vinted prednastavit to, aby se mi nezobrazovali nabidky od Polskych uzivatelu? Prijde mi, ze jedine nabidky, ktere se mi ted zobrazuji jsou od polskych prodavajicich. A ceske nabidky jen minimalne. Setkali jste se s tim nekdo z Vas?

bessinka
31. kvě 2022

@jironymou1 myslím,že nastavit to nelze.bohužel.nebo já na to nepřišla

eloana
31. kvě 2022

Take me to teda stve…. 😠

nat
31. kvě 2022

@jironymou1 bohužel nelze,psala jsem i na Vinted,napsaly,že nelze a ještě navíc nejde nějak blokovat aby koupily od Vás věci...Protože je to jinak za negativ,když nedokončite obchod.... Bohužel poslední dobou je to i 2 x denně,že nabídnou cenu,nebo mají zájem o zboží ale už obchod nedokončí 🤔🤔

plamenek
31. kvě 2022

Tak vidím, že nejsem sama 😉, taky mi to vadí...

pengli
31. kvě 2022

@jironymou1 Ahoj, já jsem se dočetla na fóru Vinted, že u vyhledávání lze zadat příznak CZ a ono ti to vyhledá jen české nabídky - třeba Sukně modrá CZ. A nevím, jestli je to tím, ale on si to pak Vinted asi pamatuje a i na zdi mi od tý doby nabízí jen české nabídky. Ty cizí jsou až někde dole. Ale já jsem v pozici kupujícího, zatím neprodávám. Tam je to asi pak horší...

martiniquest
31. kvě 2022

Neprisla jsem na to a strasne mi to vadi 🤬🤬🤬 chci nakupovat i prodavat jen pro CZ trh

jiss
31. kvě 2022

@jironymou1 stačí do vyhledávání zadat #cz a vyhledá to jen české uživatele. Ale u prodejů to bohužel asi ošetřit nejde, taky mě to hodně štve :( jak to tam někdo psal na fóru, kupuji z druhé ruky primárně kvůli ekologii a dovoz z daleka tento princip popírá :(

eviicka
31. kvě 2022

@jiss ten ekologický aspekt mě taky napadl, ale u PL uživatelek ho neřeším, neboť k polským hranicím to mám 50 km.

Mně na Vinted ty lokace chybí celkově, ráda bych vybírala z okolí i třeba s osobním předáním. Zatím to řeším tak, že si jednou za čas dám do vyhledávače okolní vesnici, městečko a dívám se co nového.

Ale co se týká polského trhu, pozor pro prodávající. Štítek není štítek, ale solidní štít (lepí se velikost A5), musí se tisknout předem a půlka by se měla dát dovnitř do zásilky.

aselluska
31. kvě 2022

Včera jsem ho nainstalovala. Můžete mi prosím vysvětlit co to je, když mi někdo jen označí něco jako oblíbený? Napadlo mě, když tam je nahoře "nabídnout cenu" že mám nabídnout nižší? Upřímně u věcích za 10 Kč, už to můžu rovnou rozdávat ...

eviicka
31. kvě 2022

@aselluska já když vybírám, tak co mě zaujme si označím, abych si to uložila. Pro druhé to neznamená nic, jen že o zboží je potencionální zájem. Jen jednou se mi stalo, že se na základě toho prodávající ozvala a nabízela domluvu.
Já sama na to nijak nereaguju.

jironymou1
autor
31. kvě 2022

@jironymou1 holky diky moc za vse odpovedi.Myslela jsem si ze jsem neumětel a ono to fakt nejde...chjo...za chvili tam budu mit jen madarske a polske prodavajici...a CR nic...hrozne me to s..e... protoze nevim kde jinde prodavat/nakupovat ... 🤔

nat
31. kvě 2022

@jironymou1 bohužel to české prodávající odradí a z Vintedu odejdou....A zůstane tam jen setina českých prodejců....Škoda,začátky Vintedu byly suprove

ha_ja
31. kvě 2022

Filtrovat jde pomocí CZ. Jinak lze zrušit zasílání přes dpd, takže i polský nakupující může vzít přes zásilkovnu. Upřímně ale ceny mají mnohem nižší než někteří čeští prodejci. Objednávala jsem teď dvakrát obuté holínky Muflon a i s DPD za 150.

aselluska
31. kvě 2022

@eviicka aha díky 🙂