Žiletky. Jaké používáte na intimní partie?

4. črc 2023

Zdravím , holky čím se holíte ,spíš mě zajmají intimní partie . Používám jednorázové žiletky od Gillette ,nebo jinou značku . Přímo na ní mě to docela tema žiletkama bolí ,jakoby to trhalo .

lichozroutsudy
4. črc 2023

Pouzivam Gillette Venus. Pokud te to taha (trha), je ziletka bud uz tupa, nebo nekvalitni.

terkezz
4. črc 2023

Když nebudeš holit proti směru růstu chloupků, tak tě to bolet a trhat nebude😀 z boku do boku, ze shoru dolů a nejsou ani pupínky 😆 jen né do proti směru růstu

michaela666
4. črc 2023

Já používám pánské žiletky od Bulldog, víc mi vyhovují a přijde mi že se netupý tak rychle jako původní Gillette Venus, které jsme používala. Důležitý je správný směr jak píše @terkezz, to udělá opravdu hodně.

bereni
4. črc 2023

Panske ziletky z Lidlu 😃 a muzu i proti smeru a pohoda

gdpr
4. črc 2023

Ja nemam 1 ktoré používam, tuším ze som ani nemala 2x po sebe rovnakú znacku 😂 ale kedysi som tiež nato veľmi trpela a pomohlo mi holenie každý deň maximalne každý 2. Odkedy to robím nemám problém s tým aby to bolo bolestivé/nepríjemné alebo aby som po tom mala vyrážky. 🤷🏻‍♀️ A to uz som mala aj tie najlacnejšie žiletky z dm z ich privátnej značky za pár korún takže pokiaľ máš správnu techniku a pravidelnosť tak je jedno aké budeš používať. 😂