Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Čerpání rodičovského příspěvku, výpis vyplacených měsíců

mejks
4. bře 2017

Dobrý den, moc mi pomuzete zodpovězením na mozna stupidni otázku. Prosím Vás, dá se někde najít ktery měsíc a jestli byl příspěvek vyplacen??? Kdyz jsem treba vloni vynechala Listopad a nejsem si jista tak jestli se dají dohledat vyplacené měsíce? Dekuji za odpověď. 👍

berenika39
4. bře 2017

na tvém výpisu?

mejks
autor
4. bře 2017

Ano, jedna se o moji rodicovskou. Ofiko to mame do dubna ale vim ze jwden ci dva mesice jsme nevybrali a nvme presne ktere a jestli jeden ci dva.

terry1512
4. bře 2017

No myslím že je to jedno. Částka je prostě jasná a az ji vyčerpáš tak hotovo. A pokud ji máš ofiko od dubna tak ti musí každý měsíc přijít na účet.

terry1512
4. bře 2017

Sama těžko můžeš vynechat měsíc.

berenika39
4. bře 2017

@mejks nerozumím, na co se ptáš. to nejde -vynechat. dostáváš každý měsíc na účet - prostě to tam je. posílají to nonstop....

mejks
autor
4. bře 2017

Me to jedno neni, mame to DO Dubna a je lepší vědět kdy přestane chodit. Existují nějaké stránky kde to zjistim?

berenika39
4. bře 2017

@mejks tak to vidíš na účtě, ne? přišel je tam, nepřišel, není.

j.a.n.i
4. bře 2017

@mejks Ne, žádné stránky neexistují, můžeš dojít na UP a tam se úřednice, která má tvůj rodičák na starost zeptat... nebo si vzít výpisy a sečíst si to podle nich, akorát taky tedy nechápu nějaké vynechávání.

mejks
autor
4. bře 2017

Chvíli jsem to měla složenkou a do teď na účet.A vim ze jsem si urcite jednu složenku nevybrala. Tak me zajímá jestli se to dá najít někde na stránkách. Co, kdy, bylo a nebylo vyplacené.

terry1512
4. bře 2017

@mejks přijde ti dopis cca 2 měsíce před koncem. A opravdu jen tak vynechat nejde. Od kdy ho máš snad historie tak si to spočítej kdy ti končí.

berenika39
4. bře 2017

@mejks vyplacené to bylo. pokud sis to nevybrala, není problém toho,, kdo to vyplácí. není nic, kde by se to dalo dohledat. dojdi si na úřad...

terry1512
4. bře 2017

@mejks tak pokud sis nevybrala složenku tak nevím ale stránky opravdu žádné nejsou. Zavolej si na ÚP svoji úřednice a ona ti to řekne.

rosyyy
7. bře 2017

Dobrý den,rada bych se taky zeptala.davala jsem si řodičák na 2 roky.mesicne mi chodi 11500kc.kdy mi to vlastně skončí když celková částka je 220tisic.nevim jak to vlastně je.protoze to nesedi.dekuji

terry1512
7. bře 2017

@rosyyy co nesedí.220 000:11500=19,13 měsíců.Takže končí cca ve 2 letech dítěte.
záleží jaká byla první částka po MD.a tak 2 měsíce před koncem přijde dopis o ukončení vyplácení Rp a kolik ještě zbývá vyplatit.

rosyyy
7. bře 2017

🙂tak jsem si to asi špatně spočítala..dekuji

Sem začni psát odpověď...

Odešli