• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Desatero ženy na mateřské dovolené

12. listopadu 2008 
Opsala jsem to z jednoho časopisu..

1. Za všech okolností se snaž zachovat klid.

2. Neptej se dítěte, zda něco chce , nebo ne. Vždycky odpoví NE!

3. Jakmile dítě usne, uvař si kafe a relaxuj. Opovaž se dělat domácí práce!

4. Nešišlej na dítě, zůstane ti to.

5. Ve společnosti nevyprávěj jaké dělá tVůj potomek pokroky, nikoho to nezajímá.

6. Když přijde manžel z práce, nejméně hodinu mlč. Potom můžeš začít vyprávět veselé historky, v nichž potomek vyniká.

7. Když dítěti něco nejde, zdědilo to po tobě.

8. Když mu něco jde, je šikovné po tatínkovi.

9. Každý týden si kup něco na sebe, alespoň na hodinu si zařiď hlídání a užij si volno.

10.Pamatuj, že nejdokonalejším a nejkrásnějším tvorem na světě je tvoje dítě a hned Po něm TY SAMA!
11. lis 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
SUPER! :slight_smile:
11. lis 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezký :sunglasses:
11. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco na tom bude :dizzy_face:
11. lis 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budu mluvit za vsechny bezdetne (mozna i detne), kdyz reknu, ze souhlasim do puntiku s bodem c. 5.
S bodem c. 10 zasadne nesouhlasim... :rolling_eyes: (zrovna pred chvili mi na ulici pod okny rvaly jak pardali nejaky decka - jejich matka si urcite myslela, ze jsou nejdokonalnejsi a nejkrasnejsi, ovsem cele ulici se v ten moment oteviral nuz v kapse :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
11. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett: Ale pozor, v bodu 10 se říká "TVOJE" dítě, čili je jasné, že cizích harantů se to samozřejmě netýká :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gtver, no prave :grinning: kdyz si to kazda matka vezme k srdci a jedna ve stylu, ze jeji potomek je ten nej, tak se pak nemuzeme divit, ze na ulicich potkavame to, co nam tu vyrvavalo pod okny :grinning:
11. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to prijde jako blbost a to vsecky body :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. lis 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si z toho beru tak bod 1 a to všeobecně, ale dá to sněkdy setsakra práci :grinning:
11. lis 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi tam chybí bod, co mám dělat, když přijdu z práce já.... jestli má manžel přichvátat s večeří a mlčet, případně provést masáž znavené krční páteře nebo jinak posloužit :grinning:
11. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
johando - vzdyt se tam pise, ze je to pro zensky na matersky :slight_smile: ty do prace nechodej :grinning:
11. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, si piš, že pár jich chodí :grinning:
11. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodej, jo? :confused: No tak v tom pripade jim tam opravdu tento nezbytny bod chybi :grinning:
11. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No johando kdyz chodime do prace, tak nejsme na matersky, zejo, tak se nas to netyka :slight_smile: Jinak ja jsem momentalne v obdobi neustaleho potvrzovani se bodu 2 :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste teda doplnim, ze mymu diteti je uplne jedno, zda je to otazka typu ano-ne, nebo otazka "vyber z moznosti" (das si jablicko, nebo banan?), nebo otazka zcela otevrena (co si das k jidlu?), stejne je neoblibenejsi odpoved "ne!" :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren - treba ti nerozumi, tak pro jistotu odpovida stejne :grinning:
11. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, rozumi a moooc dobre :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak asi fakt nikdy nic nechce :grinning:
11. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na mateřské (teda rodičovské) a robím, to se může, ne? Jako de jure.
J. zásadně odpovídá JO, i na otázku "chceš na zadek" odpoví "jóó" :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: johando :grinning: To mi pripomina, ze kdyz jsem delala aupair, tak me dvoulety Peter casto vytacel a ja se ho nekdy (ze srandy i z nastvani) ptala, jestli chce facku (Do you want a smack?) A mu se vzdycky rozzarily oci a ze 'yeeees' (=anoooo); az po nejake dobe mi doslo, ze slovo facka -smack- neznal a myslel si, ze se ho ptam, jestli chce svacinu - snack :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
11. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett :grinning: :grinning: , dvouleté děcko většinou "smack" skutečně nezdá, ale fajn slovní hříčka
11. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
johando - oni casto rikali ve srande Peterovym sestram, kdyz zlobily, ze jim daji na zadek (I'll smack your bottom!), tak jsem myslela, ze on to bude znat... :grinning:
12. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprostý souhlas s pátým bodem!!!
12. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett - tak to se, chudák, asi pokaždé divil, že řekl jo a svačina nikde :grinning:

Souhlasím s bodem 3 :slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabber - on divil se a ja taky :grinning: protoze jsem nemohla verit, ze by se dobrovolne hlasil o facku :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek