Kdy mi přijde rodičák?

veverkamaminka
12. čer 2017

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, zda se vám dnes stalo to samé co mě.Jelikož mi chodí rodičák 10. tak to vycházelo na víkend a buď to přijde už v pátek když to vychází na víkend, nebo až v to pondělí a je pondělí a peníze , kde nic tu nic. Nejhorší je , že jsem se po úmorné době dovolala, připravena jít si s malým vystát frontu osobně na ten dotaz a když jsem se tedy dovolala, tak mi řekli, že dneska dali příkaz k poslání a z jejich strany je prý vše v pořádku,ale z banky strany, tam jsem nevolala, když tak tam zavolám zítra , když mi paní z úřadu řekla , že to může dle banky mojí přijít buď dneska nebo během zítřka. Jinak jsme v háji,jelikož manžel jde ve středu na operaci a vše ohledně peněz se musí zařídit do zítřka, tak doufejme , že peníze tam budou.
Taky se vám stalo, to přímo dnes nebo jsem jediná, které úřad neposla rodičovskou? Mám ČSOB.
A ty platby co jsou na to navázaný, tak nájem , to může z manželova účtu,ale telefon, wifi to je špatný a z čeho s malým budu těch 14 nebo jak dlouho jim to bude trvat žít? asi přeháním 14 dní ne,ale odpojí internet a telefon můžu zaplatit po domluvě později,

ale jednou se mi to stalo a to na začátku těhotenství, že tehdy ještě mateřská nepřišla měsíc ta první , s tim, že jsem do práce nastoupila krátce po škole a pak jsem šla na mateřskou krátce na to takže jim chybělo vysvědčení ze školy a to nebyli schopni zdělit dříve , takže pak jsem doložila, že mám praxi od školy a tím pádem odpracovaný hodiny a hurá za měsíc přišli peníze a bylo štěstí, že i porodné a příspěvek na dítě,ale zpět k věci to jsem jen odbočila: peníze mi dnes z nějakého nevysvětlitelného důvodu nepřišli.

Nevíte zda není porucha v bance? Manžel řek , že když zítra nepřijdou tak tam bud zavolám nebo letím osobně už jsme vytočená.Děkuji.

misulinka44
12. čer 2017

Já teda nevím,ale peníze mi vždy přijdou kolem poledne;) dřív ne...a mam ČSOB a rodicak mi chodí 10.den v měsíci...pokud to vyjde na víkend,tak dojde prostě v pondělí...

veverkamaminka
autor
12. čer 2017

@misulinka44 Takže to máš v pořádku... hm no zkontroluji to ještě odpoledne, ale zítra to určitě dorazí musí, bylo by to divný , jindy to tam vidím klidně už v těch 7, 8 hodin ráno tak proto se tak divím, kde to je a co ta banka vyvádí

misulinka44
12. čer 2017

@veverkamaminka Já to mám vždy až kolem poledne... Před půl hodinou ještě nebylo a ted už ho mám 🙂 Uvidíš, určo dneska dorazí🙂

veverkamaminka
autor
12. čer 2017

Omlouvám se, beru zpět , právě tam dorazili penízky.... huráááááá😍🙂

veverkamaminka
autor
12. čer 2017

@misulinka44
dorazilo šílela jsme předčasně

val28
12. čer 2017

Taky na to čekám tak sem zvědavá jestli mi to dnes přijde mám českou spořitelnu. Už bych je ráda měla tak snad si pohnou ;)

hanve
12. čer 2017

Tak teď jsem se koukla a nic mi ještě nepřišlo. Jen doufám, že u mě nebude problém s přechodem z rodičáku na mateřskou...

zuzalinkak
12. čer 2017

Já mám UCB a zatím nic. Ale teda nevím, kdy to přesně běžně chodí, protože nejedu na doraz, takže to nesleduju každý den.

vetra
12. čer 2017

Také čekám mám Air Bank divné má mi přijít poslední RD tak snad není nějaký problém

koordinatorka_odboje
12. čer 2017

Kdysi jsem to hledala a ze zakona maji cely mesic na to, aby poslali penize ode dne, kdy vznikne narok. Takze narok vznikne k 1.dni v mesici a maji mesic na to poslat penize. Nic jineho jsem teda nenasla.
Mne rodicak chodi jak se mu chce, jednou uz 6., jednou az 14., vetsinou ale toho 12.

veverkamaminka
autor
16. čer 2017

@zuzalinkak tak když máš dobrý příjem a ne jedeš na doraz tak se nestresujes, ale Já mám na to navázány platby O2, WiFi, pulka z mateřský a pulka z důchodu manžela na nájem, tak hranim v TV ještě vy děláme. Když i malý vyhrává castingy ;) ale ted před operací manžela to hořelo, ale naštěstí přišli a volali z nemocnice a manželovu operaci přesunuli na pondělí, takže stihl všechny platby v čas . Jenom přišli odpoledne a ne ráno jak jsme zvyklý. Nic se už neděje, takže za mne uzavřeny téma. Hezký večer jdeme jistrrybu s chlebikem a zítra točíme v Kuřeti.